Nintendo 3DS

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
سلام
کپی خور new 3ds فعلا اونقدری کامل نیست خود من برای کپیش از cubic ninja دارم استفاده میکنم
new 3ds خیلی برتری های زیادی داره نسبت به قبلی و پیشنهاد میشه new بگیرید . هکش هم بزودی ردیف میشه که دیگه بازی ارجینالم نخواد
اما اگر نمیخواهید صبر کنید یک دونه 3ds xl سری قدیمی بگیرید خواستید بهتون پ خ بدید بگم از کجا کپی خور بگیرید که همه چیز هم داشته باشه
کجا قیمت خیلی مناسب داره ؟
متاسفانه فروشگاه های نینتندو اصلا مشخص نیست کحا هست

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
عنوان iron fall invasion به صورت ديجيتالي رجين پال اروپا 2 موجود هست، قيمت رو الان از سايت ها نگاه کردم 9 دلار بود کسي خواست با قيمت پيشنهاديش PM بده.

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
دوستان من یه دستگاه 3ds دارم یک سال هست دست بهش نزدم موقعی که خریدم کپی خور بود هم بازیای ds رو می.یره هم 3ds .الان خواسته باشم بفروشم به چه قیمتی میتونم بفروشم؟

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
سلام بر دوستان نینتندویی
الان n3ds تو بازار موجود هست؟قیمت؟
کپی میشن؟چطور و چقدر هزینه داره؟
نیست
اگر فرم ویرش زیر 9.2 باشه می شه اما الان خط تولید آمریکا رسیده 9.4 ممکنه بار بعدی که بیاد هک نشه
بین 300 تا 400

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
My New 3DS XL Zelda + Monster Hunter

thumb_0bf490166999ddd52ccfcad3fdc41bfe730085d5.jpg

ps4man

کاربر سایت
Jan 10, 2014
19
سلام من تازه 3ds گرفتم با گیتوی از dcinpc ولی هیچی ازش نمیدونم انواع حکش بازیهاشو از کجا دانلود کنم پچ باید بشه نشه فریوره بازی رو از کجا تشخیص بدم که به دستگاه بخوره خلاصه یه راهنمایی کامل میحوام بازیهای ds رو چطور روش اجرا میشه کرد گیتوی شنیدم دوتا فلش کارته چطور ازشون استفاده کرد ممنونم از استادان محترم میخوام منو راهنمایی کنن ممنونم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
630x.jpg

E3 که از سال 1995 هر سال در Los Angeles برگذار میشود اهمیت زیادی از نظر گیمران دارد . در سال 2014 نینتندو یکی از بهترین مراسم خود را برای E3 داشت , مسابقات مربوط به بازی Super Smash Bros و ویدیوهای زنده ی پخش از Treahouse از جمله برنامه های این شرکت برای E3 ی سال گذشته بود . شرکت Nintendo در 13 ام ماه May با انتشار خبر و ویدیویی برنامه ی خود را برای E3 امسال یعنی E3 2015 اعلام کرد , که به شرح زیر می باشد .

Nintendo World Championships 2015

logo-championships.png

Nintendo World Championships , این مراسم یک رقابت بین گیمران بود که برای اولین بار در سال 1990 توسط نینتندو در 29 شهر از ایالت متحده ی آمریکا برگزار شد , حال پس از 25 سال نینتندو دوباره قصد دارد Nintendo World championships را برگذار کند (USA)

30 ام ماه May به صورت منطقه ای در فروشگاه های منتخب BestBuy مسابقات ارزیابی را برگذار خواهند کرد.
14 ام ماه June افراد برنده شده در Nokia Theater در چند Round باهم به رقابت میپردازند , این مراسم به صورت زنده پخش خواهد شد , در پایان فقط یک نفر برنده خواهد شد .

Nintendo Digital Event

Nintendo-Digital-Event1.jpg

این بخش در واقع یکی از مهمترین یا حتی مهمترین مراسم نینتندو برای E3 2015 خواهد بود , امسال نینتندو کنفرانس فیزیکی نخواهد داشت مانند سال قبل و Event ی دیجیتالی خواهد داشت که در تاریخ9 صبح روز 16 ام (PT timezone) ماه June پخش خواهد شد (به وقت تهران 8:30 شب روز 26 خرداد) , در این ویدیو یا Event دیجیتالی نینتندو از بازی هایش صحبت خواهد کرد .

Nintendo Treehouse: Live @ E3

nintendo_e3_2014_nintendo_treehouse_live_e3.jpg

بین 16 ام و 18 ام ماه June برگذار خواهد شد , در این مراسم ویدیوهایی مرتبط با بازی ها مربوط به نینتندو پخش خواهد شد , اطلاعات بیشتر و دقیقتر با نزدیکتر شدن به E3 معلوم میشود .

Mario Maker at Best Buy

6936.jpeg

در 17 ام و 20 ام June در فروشگاههای BestBuy آمریکا گیمران و بازیکننان میتوانند Mario Maker را بازی کنند , به شرکت کنندگان یک سنجاق به منسابت 30 امین سالگرد super mario bros داده میشود.

در پایان از شما دعوت میکنم که حتما ویدیوی زیر را تماشا کنید :

[video=aparat;7FmU8]http://www.aparat.com/v/7FmU8[/video]

Nintendo - Get Ready for E3 2015!

تاپیک اصلی :

http://forum.bazicenter.com/thread96307/

منابع :

Nintendo Announces Its Plans for E3 2015, Headlined By New Nintendo World Championships - Nintendo Life
Nintendo World Championships - Wikipedia, the free encyclopedia
Nintendo unveils E3 2015 plans - Nintendo Digital Event on June 16, Nintendo World Championships, Treehouse returns, Mario Maker at Best Buy - Nintendo Everything

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
سلام دوستان عزیز.
من یک micro sd silicon power دارم که وقتی می زارم توی آداپتورش ، 3ds نمی خوندش! یعنی حتماً باید SD باشه ؟
چه شرکتی SD اش بهتره؟ زیاد تاثیر داره؟
در ضمن گت وی از کجا بگیرم؟ یکی لازم دارم.
با تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر