مشخصات فنی PlayStation Vita

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
دوستان وضعیت ریجن لاک بودن و اینا چطوریه ؟ منظورم اینه که دستگاه ریجن 2 بگیریم بازی ریجن های دیگه رو اجرا میکنه ؟ در ضمن واسه PSN فکری نکردن ؟ هنوز هم فقط یه اکانت میشه داشت ؟ الان من که ایدی PSN ـم ریجن یکه . بعدا که دستگاه ریجن 2 خریدم و به احتمال زیاد همه بازی ها ریجن 2 هم خریدم نمیتونم DLC بخرم ؟ عجب اوضاعیه ها :D

سونی اعلام کرده که این دستگاه هم مثل پلی استیشن 3 ریجن لاک ندارد
شما میتونی هر دستگاهی که بخواهید بگیرید

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
سلام دوستان.
به نظرتون ویتا اون قدر قدرت مولتی مدیا ی بالایی داره که به اندازه بازی بشه فیلم دید باهاش یا کتاب خوند یا...

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
سلام دوستان.
به نظرتون ویتا اون قدر قدرت مولتی مدیا ی بالایی داره که به اندازه بازی بشه فیلم دید باهاش یا کتاب خوند یا...

شدنش که میشه ولی فیلم دیدن رو صفحه 5 اینچی لذت نداره تبلتهای 10 اینچی بهتره برای اینکار

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
دوستانی که موفق به خرید PS VITA شدند الان میتونند Non-Gaming Application هایی مثل فایلهای PDF رو اجرا کنند ؟! آیا تو فریمور عرضه شده یا فریمورهای آتی چنین برنامه ای طراحی شده ؟
Will existing services like Remote Play, Skype, SenseMe, and Digital Comics content for PSP be available for PS Vita as well? And will YouTube, Flash content and PDF files be viewable on the system?
We are evaluating the opportunity to offer non-gaming applications and will announce details at a later time.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام ، من امسال میخوام ps3 بگیرم اما حالا که ویتا اومده دوستم میگه wifi دار داره و wifi/3g (رفته از نزدیک دیده و از فروشندش پرسیده)

میخواستم بگم این ویتا که داره میگه wifi دارش ارزونتر از ps3 هستش . فقط میخوام بدونم که کدوم رو امسال بخرم ( البته نظر خودم پلی استیشن 3 هستش اما گفتم از شما

سوال کنم شاید که نظر عوض شه)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
پلی3
ویتا هر چی باشه کنسول دستیه البته اگر زیاد بیرزن از خونه هستی مثل سرکار یا سفر یا مدرسه!! یا... کنسول دستی بهتره

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
سلام ، من امسال میخوام ps3 بگیرم اما حالا که ویتا اومده دوستم میگه wifi دار داره و wifi/3g (رفته از نزدیک دیده و از فروشندش پرسیده)

میخواستم بگم این ویتا که داره میگه wifi دارش ارزونتر از ps3 هستش . فقط میخوام بدونم که کدوم رو امسال بخرم ( البته نظر خودم پلی استیشن 3 هستش اما گفتم از شما

مگه ps3 رو بهت چقد قیمت داده که بعد ویتا ارزون تر شده:-o
ps3 بگیر باهاش بازی کن بعد یه ویتا بگیر...ps3 و ویتا باهم کاملا هماهنگ...به نظرم خوبه هر دو رو داشته باشی ولی اول ps3 بگیر

mohammad.abbas

کاربر سایت
Feb 17, 2012
97
نام
محمد

سلام اول ps3 بگیر بهتره کنسول خونگی با کنسول دستی خیلی فرق میکنه

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
مگه ps3 رو بهت چقد قیمت داده که بعد ویتا ارزون تر شده:-o
ps3 بگیر باهاش بازی کن بعد یه ویتا بگیر...ps3 و ویتا باهم کاملا هماهنگ...به نظرم خوبه هر دو رو داشته باشی ولی اول ps3 بگیر

پلی 3 قیمتش رو میدونم اما ویتا که گفته بهم پولش به واحد این جا نسبت به پلی 3 کمتره البته بدون 3جی ها!

حالا من قراره خودم برم ببینم راست میگه قیمتش این قدره یا نه؟ راستشو بخوای همون موقعی که به من گفت قیمتش این قدره و از این جور چیزا من خودم تعجب کردم!!!!!!!

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
پلی 3 قیمتش رو میدونم اما ویتا که گفته بهم پولش به واحد این جا نسبت به پلی 3 کمتره البته بدون 3جی ها!

حالا من قراره خودم برم ببینم راست میگه قیمتش این قدره یا نه؟ راستشو بخوای همون موقعی که به من گفت قیمتش این قدره و از این جور چیزا من خودم تعجب کردم!!!!!!!
ولی اول ps3 بگیر به نظر من بعد یه ویتا بگیر...
بعد فک کنم اشتباه گفتن آخه قیمت ویتا از ps3 باید بالاتر باشه البته شاید به شما قیمت باندل ps3 رو دادن که تو جعبه اش move و بازی و دسته اضافه هم هست وگرنه ps3 ارزون تر در میاد واست
ویتا مموری هم می خواد

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
بستگی به سلیقه داره من خودم چون زیاد تو سفرم ویتارو ترجیح می دم و اگه بازی های خوبی هم براش بیاد کلا قید ps3 رو می زن:dم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
البته به نظره من مقایسه کنسول دستی با کنسول خونگی اشتباه هست ! برای کسی که طرفداره handheld هست در واقع انتخاب تبلت و کنسول دستی مهمه تا کنسول خونگی و دستی !!! البته ادم هر سه تاش رو داشته باشه دیگه عالیه :d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر