تریلر های درخواستی شما

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این تاپیک به شخص یا اشخاص خاصی تعلق نداره هر کسی توانایی قرار دادن لینک سالم برای دانلود رو داشته باشه میتونه تو این تاپیک فعالیت کنه و جواب اعضاء رو بده.
دوستان عزیزی که تریلر مد نظرشون رو درخواست میدن لطفا اسم بازی رو سعی کنن صحیح بنویسن تا کسی که سعی میکنه تریلر رو قرار بده با مشکل مواجه نشه.
دوستان عزیز قبل از دادن درخواست تریلر ، اول اسم بازی مورد نظرشون رو در تاپیک جستجو کنند به کمک منو بالای تاپیک در صورت نبودن تریلر درخواستشون رو اعلام کنن.
دوستان عزیزی هم که میخوان تریلرهای جدید سایت GT , GS رو دنبال کنن میتونن به تاپیک *تریلرهای جدید* سر بزنن. این تاپیک فقط به درخواست ها رسیدگی میکنه .
دوستان عزیزی که تریلری درخواست میدن لطف کنن نوع کیفیت تریلر رو هم تو پست خودشون ذکر کنن مثلا HD ، SD یا آخرین کیفیت ، کمترین کیفیت (این برای راحت تر شدن کار دوستانی هست که به درخواست ها جواب میدن)
عزیزانی که درخواست تریلر میدن خواهشن صبور باشن و با پست هایی از قبیل "تریلر من کوش و یا گذاشتن اسمایلی های مختلف"، ناراحتی خود رو از به اجرا در نیومدن درخواستشون اعلام نکنن. دوستان حداکثر توان خودشون رو میذارن که تریلر های درخواستی رو به موقع تحویل بدن اما شما هم باید درک کنید که دوستان دائما توی سایت نیستن پس صبور باشید و از زدن هرگونه پست اسپم جلوگیری کنید.

آخرین ویرایش:

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434

دوست عزیز لطفا ویدئوها رو دقیقا با کیفیت خواسته شده قرار بدید، من ویدئوی زیر را بررسی کردم و دیدم کیفیت بالاتری با حجم 3.37 MB در همون لینک ازش بود در حالیکه شما کیفیتی با حجم 2.66 MB را گذاشته‌اید:

Quake II: Ground Zero - Trailer - YouTube

youtube.com/watch?v=x26-8r3OSRM

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
دوست عزیز لطفا ویدئوها رو دقیقا با کیفیت خواسته شده قرار بدید، من ویدئوی زیر را بررسی کردم و دیدم کیفیت بالاتری با حجم 3.37 MB در همون لینک ازش بود در حالیکه شما کیفیتی با حجم 2.66 MB را گذاشته‌اید:

WTF!!! داش هرچی زدی جنسش خوب بوده! الان کدوم کره ای؟:| عوض تشکرته؟:|

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
WTF!!! داش هرچی زدی جنسش خوب بوده! الان کدوم کره ای؟:| عوض تشکرته؟:|
من از ایشون مچکرم و همیشه با Like تشکر می‌کنم، هر چیزی هم سر جای خودش، به هر حال این مسئله مهمه که ویدئو دقیقا با همون کیفیت خواسته شده ارائه بشه تا از دوباره کاری و دانلود جداگانه و دوباره ویدئو با کیفیت بالاتر اجتناب بشه.

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
@Hamed 3594
@J. Constantine

دوستان عزیز الان به این نتیجه رسیدم که هیچ لزوم و اجباری نیست که ویدئوهای درخواستی دقیقا با همون کیفیت خواسته شده ارائه بشه، چرا که اصلا در پاسخ‌گویی به درخواست‌ها هیچ اجباری نیست، ولی اون چیزی که صد در صد ضروریه اینه که شخصی که لطف می‌کنه و زحمت می‌کشه ویدئویی را Leech و به جایی آپلود و منتقل می‌کنه حتما با صداقت کامل ذکر کنه که این ویدئو فلان کیفیت رو داره، تا شخص درخواست دهنده و دیگران اگر اون کیفیت رو مناسب دیدند اون رو دانلود کنند، من چون برام بالاترین کیفیت مهم بود روی یک ویدئو شک کردم و اون رو بررسی کردم و دیدم کیفیت معمولیش بود، و چون ایشون اعلام نکرد که کیفیت معمولیش هستش ناراحت شدم و به زبون آوردم، امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه.

اگر حرف غیر منطقی‌ای می‌زنم لطفا بگید.

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
دوباره چک کردم کیفیتی بالاتر از این ندیدم. با لیچر سایت mul.ir هم امتحان کردم بالاترین کیفیت این ویدیو همین بود (360p).
ولی در کل فکر نکنم این 1MB تاثیری توی کیفیت ویدیویی که گذاشتید داشته باشه.:):Rose:

@Hamed 3594
@J. Constantine
دوستان عزیز الان به این نتیجه رسیدم که هیچ لزوم و اجباری نیست که ویدئوهای درخواستی دقیقا با همون کیفیت خواسته شده ارائه بشه، چرا که اصلا در پاسخ‌گویی به درخواست‌ها هیچ اجباری نیست، ولی اون چیزی که صد در صد ضروریه اینه که شخصی که لطف می‌کنه و زحمت می‌کشه ویدئویی را Leech و به جایی آپلود و منتقل می‌کنه حتما با صداقت کامل ذکر کنه که این ویدئو فلان کیفیت رو داره، تا شخص درخواست دهنده و دیگران اگر اون کیفیت رو مناسب دیدند اون رو دانلود کنند، من چون برام بالاترین کیفیت مهم بود روی یک ویدئو شک کردم و اون رو بررسی کردم و دیدم کیفیت معمولیش بود، و چون ایشون اعلام نکرد که کیفیت معمولیش هستش ناراحت شدم و به زبون آوردم، امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه.
اگر حرف غیر منطقی‌ای می‌زنم لطفا بگید.
اگه باورتون نمیشه اکانت رو بدم خودتون امتحان کنید.:)
دوست عزیز شما اگه نمیگفتید هم من روی بالاترین کیفیت موجود لیچ میکردم. دوباره هم میگم بالاترین کیفیت این ویدیو همینه.

سلام تریلر واچ داگز ندارید دوستان
Watch Dogs Gameplay PS4.mp4
Watch Dogs Gameplay.mp4
Watch Dogs PS4 Gameplay.mp4
Watch Dogs 2 Gameplay.mp4

آخرین ویرایش:

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
ویدئوی زیر در ده دقیقه 100 تا از بهترین بازی‌های سیستم عامل DOS رو معرفی می‌کنه، بعضی از این بازی‌ها جزو بهترین بازی‌های تمام دوران هستند، ویدئو خیلی مفید و جالبه، حتما ببینید:

Code:
100 DOS games in 10 minutes - YouTube

youtube.com/watch?v=wg6htyoZ-Qg

حجم ویدئو در بالاترین کیفیت: 161 MB

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
سلام فیلم مراحل آنچارتد ۴ از اول تا آخرین مرحلشو میخوام بصورت full hd خودمم ps4 ندارم واسه همین میخوام بینیم چطور بوده بازی:D ممنون

• Like
Reactions: Hamed 3594

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
سلام فیلم مراحل آنچارتد ۴ از اول تا آخرین مرحلشو میخوام بصورت full hd خودمم ps4 ندارم واسه همین میخوام بینیم چطور بوده بازی:D ممنون
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 7 Chapter 7 Lights Out.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 6 Chapter 6 Once a Thief....mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 5 Chapter 5 Hector Alcazar.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 4 Chapter 4 A Normal Life.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 2 Chapter 2 Infernal Place.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 3 Chapter 3 The Malaysia Job.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 1 Prologue & Chapter 1 - The Lure of Adventure Let's Play.mp4
====================
Uncharted 4 Ending Final Boss Fight & Prologue Credits Gameplay Walkthrough Chapter 22 A Thief's End.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 21 Chapter 21 Brother’s Keeper.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 20 Chapter 20 No Escape.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 19 Chapter 19 Avery's Descent.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 18 Chapter 18 New Devon.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 17 Chapter 17 For Better Worse.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 16 Chapter 16 The brothers Drake.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 15 Chapter 15 The Thieves of Libertalia.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 14 Join Me in Paradise.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 13 Chapter 13 Marooned.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 12 Chapter 12 At Sea.mp4
Uncharted 4 Puzzle Guide Solution Chapter 11 Hidden in Plain Sight Gameplay Walkthrough Part 11.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 10 Chapter 10 The Twelve Towers.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 9 Chapter 9 Those Who Prove Worthy.mp4
Uncharted 4 Gameplay Walkthrough Part 8 Chapter 8 The Grave of Henry Avery.mp4

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر