✅ امکانات جدید فروم!

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام به همه دوستان

تغییرات حاصل شده در انجمن ها به شرح زیر میباشد :

1.ارتقا ورژن نرم افزار انجمن (ویبولتین) از 3.0.9 به نسخه 3.5.3

2.اضافه شدن قسمت سرگرمی (بازی ها انلاین) که از منو های قسمت بالای صفحه قابل دسترس خواهد بود.
لینک :http://forums.bazicenter.com/arcade.php
3.اضافه شدن قسمت گالری تصاویر (البته این قسمت در 2-3 روز اینده قابل دسترس خواهد بود)

4.اضافه شدن قسمت گفتگو (چت ) (این قسمت نیز در چند روز اینده قابل دسترس خواهد بود)

5.اضافه شدن قسمت قوانین سایت (این قسمت از منو های بالای صفحه قابل دسترس میباشد)

موفق باشید

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
راستش با تغییرات که اعمال شده فروم سایت خیلی خیلی بهتر شده.. ممنون
اما چرا هیچکدام از کلید هایی که در قسمت ارسال جواب هست کار نمی کنه از نقل قول بگیر تا وار کردن عکس و ضخیم کردن و عوض کردن رنگ فونت...من با هر مرورگری که داشتم امتحان کردن اما بازم هیچکدم از این کلید ها کار نمی کنند...مشکل چیه ؟؟؟

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام

من یه انتقادی به فروم جدید داشتم.

صفحه فروم کوچیک شده.یعنی اینکه اگه قراره عکس ها رو به صورت Thumbnails نزاریم و عکس رو به صورت بزرگ تر بزاریم باید حتی المفدور عکس رو کوچیک تر کنیم.به نظرم خوب نیست.

زیرا اگه عکس ها رو کوچیک نکنیم و به همون صورت بزاریم معمولا شکل صفحه به هم میریزه.

نمیدونم این کار دلیلی داشته یا نه.

ولی اگه امکان داره یه توضیحی بدید.ببینم چرا این کار انجام شده.

الان بیشتر عکس هایی که در صفحات به صورت Thumbnail نیست البته در زمانی قبل از حالت جدید فروم تمام شکلو شمایل صفحه رو به هم ریخته.

اگرم این کار به عمد انجام شده که مجبور شیم عکش ها رو Thumbnail بزاریم و در لود شدن صفحه زمان کمتری بگیره.

بارم ممنون.

ولی بازم ممنون از زحمات همه دوستان.

خداحافظ

خسته نباشید به همه دوستان که زحمت کشیدن.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
واقعا امکانات سایت عالیه
فقط واحد پول کم داره
راستی از امروز سرعت من توی سایت به طور خفنی اومده پایین چرا ؟
منم با انتقاد محمدرضا جان موافقم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
سلام.
اول از همه از علی اقا که خودم شاهد بودم خیلی برای سایت زحمت کشیدن تشکر میکنم.
منم با حرف های محمد رضا موافقم خودم هم دیروز با این مشکل روبرو شدم تو تاپیک عکس شما از بازی ها که شکل فروم به هم ریخته بود و گزینه ی ویرایش برای من دیده نمیشد....
راستی چرا گزینه ی تشکر دیگه نیست؟؟؟
علی جون طرز فرستادن پست خیلی عالیه چون دیگه صفحه رفریش نمیشه سرعت هم پایین نمیاد.
ممنون دسته همگی درد نکنه
72.gif
72.gif

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
با سلام و تشکر فراوان... علی آقا من هم یه مشکلی دارم...صفحه ها برام کاملا نمیان ( سمت چپ صفحه ) و Scroll Bar هم نداره و فقط هم این مشکل موقعی حل میشه که رزولوشنم رو عوض کنم و چون مونیتورم کوچیکه وقتی رزولوشن رو عوض می کنم ، صفحه برام خیلی کوچیک میشه...راه حلی هست؟ ( با فایرفاکس کار می کنم )

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ممنون از سایت پربارتون ولی چنتا مشکل هست
تو قسمت بازی ها که میرم بازی که میکنم می خوام نتیجه رو بفرستم میگه شما امکان ویرایش این صفحه رو ندارید
می خوام ایمیل بچه ها رو نگاه کنم جای اسم و ادرس ایمیل چرت پرت میاد که مشکل از زبانش خوب میشه اگر حل بشه
البته این رو هم بگم فایل زبان رو جان من کامل کنید

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
خیلی خیلی خیلی ممنون از ایجاد چت روم
چرا تشکر برداشته شد؟؟؟؟
اگر تشکر وجود داشته باشه خیلی بهتر هست×!!!
برای مثال این پست من زده نمی شه یا تایپیک مثل قسمت کامت بی رنگ نمی شه و شامل اخبار و پست های به درد بخور می شه
نصف بیشتر پست های بچه ها(از جمله خودم×!!!!)از تشکر و ممنون و این ها تشکیل شده
خیلی ممنون;)

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
با سلام و تشکر فراوان... علی آقا من هم یه مشکلی دارم...صفحه ها برام کاملا نمیان ( سمت چپ صفحه ) و Scroll Bar هم نداره و فقط هم این مشکل موقعی حل میشه که رزولوشنم رو عوض کنم و چون مونیتورم کوچیکه وقتی رزولوشن رو عوض می کنم ، صفحه برام خیلی کوچیک میشه...راه حلی هست؟ ( با فایرفاکس کار می کنم )
سلام
من روی رزولیشن های 768*1024 و 600*800 امتحان کردم اما مشکلی نبود.
رزولیشن شما چقدره ؟

ممنون از سایت پربارتون ولی چنتا مشکل هست
تو قسمت بازی ها که میرم بازی که میکنم می خوام نتیجه رو بفرستم میگه شما امکان ویرایش این صفحه رو ندارید
می خوام ایمیل بچه ها رو نگاه کنم جای اسم و ادرس ایمیل چرت پرت میاد که مشکل از زبانش خوب میشه اگر حل بشه
البته این رو هم بگم فایل زبان رو جان من کامل کنید
این مشکل تا چند روز اینده حل خواهد شد

لام
خیلی خیلی خیلی ممنون از ایجاد چت روم
چرا تشکر برداشته شد؟؟؟؟
اگر تشکر وجود داشته باشه خیلی بهتر هست×!!!
برای مثال این پست من زده نمی شه یا تایپیک مثل قسمت کامت بی رنگ نمی شه و شامل اخبار و پست های به درد بخور می شه
نصف بیشتر پست های بچه ها(از جمله خودم×!!!!)از تشکر و ممنون و این ها تشکیل شده
خیلی ممنون;)
تشکر نیز تا چند روز اینده اضافه خواهد شد.

بابا این فروم ترکونده به خدا از همه نظر عالیه فقط اگه واحد پولی هم بزارید عالی میشه!
من چند بار به این موضوع اشاره کردم
مد مناسب واحد پولی برای انجمن های ویبی وجود نداره و چیز هایی هم که موجوده بسیار ساده و نامناسب هستند

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر