✅ امکانات جدید فروم!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
نخیر... منظور امین این بود که وقتی روی لینک جستجو کلیک میکنی صفحه کوچیک جستجو پشت تبلیغ gigabyte باز میشه ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نخیر... منظور امین این بود که وقتی روی لینک جستجو کلیک میکنی صفحه کوچیک جستجو پشت تبلیغ gigabyte باز میشه ;)
اون ماله یه تاپیک دیگه هست:)

من فکر کنم فهمیدم
یعنی منظور امین اینه که وقتی سرچ کردیم به جای اینکه صفحه ی دیگه ای باز بشه که اطلاعات سرچمون رو نشون بده فقط اون گوشه یک صفحه ی کوچک تر باز بشه تا نتیجه ی جستجو یا نزدیک ترین نتیجه ی جستجو هارو نشون بده

مظنورم این نبود:cheesygri
فقط اخبار یه قسمت دا گونه تو قمستی که گفتم واسش باز بشه!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
فقط اخبار یه قسمت دا گونه تو قمستی که گفتم واسش باز بشه!
چی گفتی امین ؟؟؟
24.gif
24.gif

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
از این به بعد به صورت محدود نام کاربری کاربران در صورت درخواست عوض خواهد شد.

این درخواست شامل کوچک یا بزرگ شدن حروف، حذف یا اضافه "_" و "space" می باشد.

کماکان تغییر نام کاربری به نامی دیگر فقط با دلیل انجام خواهد شد.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
راست ميگه آقا اشكان مثلا من ميگم اسمم زشته يا يكي ديگه از روي اسم من سو استفاده مي كنه بهانه رو ميشه راحت آورد كنتور كه نداره/:)

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
ببخشيد ميشه منو راهنمي کنيد که چطور چند تا نقله قول کنم
گرچه ربطي به اين تاپيك نداره . بايد نوشته اي رو كه ميخواي نقل كني بين دو تگ QUOTE كپي كني
يعني : QUOTE نوشته مورد نظر /QUOTE البته اين تگ ها بايد داخل [] [/] باشه .

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
امروز صبح که وارد انجمن شدم همه چی عادی بود اما الان که امدم همه چیز تغییر کرده مشکل از pc منه یه کلا میخواین ظاهر انجمنارو تغییر بدین؟(قبلیه خیلی قشنگ تر بود)

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
بذار کمی مصیبت بخونم!

سلام
این تم قبلی که خیلی قشنگ بود. تا 1000000 سال هم نیاز به عوض کردنش نبود. :eek::eek:
حالا چطور میشه تم قبلی رو فعال کرد؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
فقط شکل ظاهری تغییر کرده تغیرات امروز ظهر؟ نمیشه اون استایل قبلی هم تو لیست باشه؟
شکل ظاهری هم تغییر نکرده. تمامی آپدیت های vb فقط از لحاظ امنیتی هستند و چیزی به امکانات سایت اضافه نمی کنند. اگه قرار باشه چیزی اضافه بشه خودمون از قبل اعلام می کنیم.
قالب Smooth هم به دلیل اینکه با این ورژن جدید نا هماهنگ بود فعلا از لیست حذف شد تا پس از برروز رسانی مجددا به لیست قالب ها اضافه شود.

امروز صبح که وارد انجمن شدم همه چی عادی بود اما الان که امدم همه چیز تغییر کرده مشکل از pc منه یه کلا میخواین ظاهر انجمنارو تغییر بدین؟(قبلیه خیلی قشنگ تر بود)
شما از طریق منوی پایین صفحه در سمت راست که نوشته vBulletin Style می تونید قالب سایت رو تغییر بدید. در مورد قالب Smooth هم در بالا توضیح دادم.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اشکان جان با اینکه استایل Smooth خیلی زیبا و منحصر به فرد بود اما این استایل با اینکه زیاد زیبا نیست اما یه مزیت بزرگ داره اونم اینه که سرعت باز شدن صفحاتش واقعا بالاس و صفحات آنی باز میشه که از این لحاظ خیلی عالیه . یه جورایی فکر می کنم همه به اون استایل عادت کردیم . :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر