راهنمای UNBRICK کردن PS3

keyvan2009

کاربر سایت
Apr 21, 2012
8
من یه فت 80 ورژن3.55 دارم که رد اسکرین شد ازمنوی ریکاوری از رد اسکرین در اوردم وبی جهت بعد از خاموش شدن 30ثانیه بعد روشن میشد مندستگارو از قسمت ستینگ ریستور کردم و ومشکل روشن شدن بی جهت درست شد ولی بعد برای اجرای بازی ارور تروفی داد ریباگ و کمیو رو خواستم نصب کنم قسمت از اپدیت ستینگ ارور80029c78داد از منوی ریکاوری رفتم نصب کنم ارور 8002f2f0 رو داد دیگه هیچ اپیدتی رو نمیذاره بزم pkgومولتی من نصب میشه
میشه QA Falgکرد ویا از factorymod کاری انجام داد
JC_thinking.gif
اگه میشه یه راهنمایی کنید

mahdi7971

کاربر سایت
Aug 12, 2012
2
کاپیتان لینک فایل ارور میده .بی زحمت تو یه سایت دیگه آپش کن.
من دستگاهم بریک شده می خواستم از dexتبدیلش کنم به cexکه دیگه روشن نشد .روشنش میکنم بعد از چند ثانیه چندتا بوق میزنه خاموش میشه. چیکار کنم

sianamak

کاربر سایت
Oct 12, 2012
99
سلام
متاسفانه من وقتی دستگامو روشن میکنم یه صفحه آبی نمایش داده میشه
4.21 دکسش کرده بودم
بوت دستگاه رو گذاشتم رو دیباگ، خاموش روشن که کردم اینجوری شد
حالا صفحه safe mode رو میتونم بیارم بالا
و لی از اون 6 گزینه هر کدوم رو که انتخاب میکنم مینویسه در حال انجام مثلاً rebuild یا restoring ولی عملاً هیچ اتفاقی نمی افته
update هم نمیتونم بکنمش، اصلاً نمیره تو صفحه update
خلاصه بساطی شده
رئیس میگی چیکار کنم؟

driver.power

کاربر سایت
Oct 13, 2012
7
سلام مهندس من ps3 مو از حالت boot setting تغییر دادم version 4.20 dex بود ps3 رو خاموش روشن کردم دیگه ps3 بالا نیومد صفحه سیاه میاد بالا رو حالت safe mode میره restor restart update هر کاری میشد کردم اما باز صفحه سیاه چکار کنم خیلی ناراحتم

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
دوستان من دستگاهم روشن ميشه خيلي نرمال ولي تصوير نمياره با كابل ٣ رنگ و اچدي هر دو تست كردم نمياد دسته رو هم كه بهش وصل ميكنم بلافاصله دسته خاموش ميشه ! جايي رو تو هر جاي كشور! به جز iccenter سراغ ندارين كه معتبر باشه براي تعميرات؟

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
دوستان من دستگاهم روشن ميشه خيلي نرمال ولي تصوير نمياره با كابل ٣ رنگ و اچدي هر دو تست كردم نمياد دسته رو هم كه بهش وصل ميكنم بلافاصله دسته خاموش ميشه ! جايي رو تو هر جاي كشور! به جز iccenter سراغ ندارين كه معتبر باشه براي تعميرات؟
منم همین مشکل رو دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر