راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

m3daad

کاربر سایت
Nov 29, 2010
22
با سلام خدمت دوستان،
شاید جای سوالم اینجا نباشه ، اما جایی رو پیدا نکردم که مطرح کنم.بنده یه ایکس باکس ۳۶۰ الایت (۱۲۰ گیگابایت) دارم با یه دست اضافه، میخواستم بفروشمش ، کسی میدونه حدودا قیمتش برای فروش چقدره ؟ ممنون ازتون

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
اقایون من کلا تو فاز ایکس باکس نبودم و تا الان هم xbox نداشتم ! :D
به دلیل بودن بازی های xbox در همه جا و یکم هم تنوع گفتم برم xbox 360 بخرم ولی الان تو چند تا چیز موندم :|
1- این بازی هاش از رو هارد اجرا میشه کرد ؟ یا فقط دیسکیه ؟
2- بخوام بگیرم کدوم مدل رو باید بگیرم ؟ :-/

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
اقایون من کلا تو فاز ایکس باکس نبودم و تا الان هم xbox نداشتم ! :D
به دلیل بودن بازی های xbox در همه جا و یکم هم تنوع گفتم برم xbox 360 بخرم ولی الان تو چند تا چیز موندم :|
1- این بازی هاش از رو هارد اجرا میشه کرد ؟ یا فقط دیسکیه ؟
2- بخوام بگیرم کدوم مدل رو باید بگیرم ؟ :-/
جواب اولی:اگه JTAG کنی که حدودا صد و بیست تومن خرج داره و دسترسی به xbox live قطع میشه(انلاین تعطیل!) میتونی بازی ها رو رو هارد نصب کنی و بدون سیدی اجرا کنی
جواب دومی: اخرین مدلش Xbox360 E هست که 1.200.000 هست مدل یکی قبلیش که خودمم دارم xbox360 Slim یا همون xbox360 S هست که سخت گیرت میاد چون دیگه همه جا مدل جدیده رو میارن
با سلام خدمت دوستان،
شاید جای سوالم اینجا نباشه ، اما جایی رو پیدا نکردم که مطرح کنم.بنده یه ایکس باکس ۳۶۰ الایت (۱۲۰ گیگابایت) دارم با یه دست اضافه، میخواستم بفروشمش ، کسی میدونه حدودا قیمتش برای فروش چقدره ؟ ممنون ازتون
احتمالا بتونی بین 600-700 هزار تومن بفروشی به نظر من برنامه ((دیوار)) رو روی گوشیت نصب کن اونجا اگهی بزار زود فروش میره الان مدل slim که یه مدل از elite. بالاتره رو 800.000 میفروشن
دوستان ی سوال اساسی دارم
چطور میشه فهمید اکسباکس رفرش هست یا نه؟ refurbished

دوستان ی سوال دیگه: ایا میشه از شماره سریال پشت اکسباکس سواستفاده کرد؟ یعنی کسی ببینه یادداشت کنه و ...؟
جواب سوال اولت رو نمیدونم ولی دومی شماره سریال دستگاه نمیشه ازش سو استفاده کرد فقط خودت میتونی بفهمی کنسولت اصله یا نه چجوری؟ شماره سریال دستگاه هم پشتش نوشته شده هم داخل کیس جلویی که usb میخوره توی ستینگ دستگاه هم هست باید این سه تا عین هم باشن

آخرین ویرایش:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
جواب اولی:اگه JTAG کنی که حدودا صد و بیست تومن خرج داره و دسترسی به xbox live قطع میشه(انلاین تعطیل!) میتونی بازی ها رو رو هارد نصب کنی و بدون سیدی اجرا کنی
جواب دومی: اخرین مدلش Xbox360 E هست که 1.200.000 هست مدل یکی قبلیش که خودمم دارم xbox360 Slim یا همون xbox360 S هست که سخت گیرت میاد چون دیگه همه جا مدل جدیده رو میارن

انلاین من بازی نمیکنم با ایکس باکس :D
منظورم اینه یه چیز باشه بدونه دردسر همه بازی ها براش باشه و راحت اجرا شه . بیش تر با کینکتش سر و کار دارم

• Like
Reactions: bazicon

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
انلاین من بازی نمیکنم با ایکس باکس :D
منظورم اینه یه چیز باشه بدونه دردسر همه بازی ها براش باشه و راحت اجرا شه . بیش تر با کینکتش سر و کار دارم
اگه پولشو داری. همون xbox360 E +kinect. رو بگیر اگه هم میخوای کمتر خرج کنی xbox 360 slim +kinect. بگیر این دو مدل از بقیه ی مدل هاش قویتر جدیدتر و بهتر هست

• Like

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
سلام دوستان
من میخوام واسه خواهر زادم یه xbox بگیرم
چندتا سوال دارم بازیهای جدید رو ساپورت میکنه ؟
چه مدل بگیرم که از همه مطمین تر باشه و بتونه راحت استفاده کنه
اینکه میگن کپی خوره یعنی چی ؟
من تاحالا xbox نداشتم منظور از کپی خور یعنی مثل همون پلی استیشن 3 هست که انلاین تعطیل و بازی رو از هارد اجار میکنه ؟
حدود قیمت هم اگه بگید ممنون میشم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان
من میخوام واسه خواهر زادم یه xbox بگیرم
چندتا سوال دارم بازیهای جدید رو ساپورت میکنه ؟
چه مدل بگیرم که از همه مطمین تر باشه و بتونه راحت استفاده کنه
اینکه میگن کپی خوره یعنی چی ؟
من تاحالا xbox نداشتم منظور از کپی خور یعنی مثل همون پلی استیشن 3 هست که انلاین تعطیل و بازی رو از هارد اجار میکنه ؟
حدود قیمت هم اگه بگید ممنون میشم

xbox هایی که الان در بازار وجود تمام بازی ها را اجرا می کنه.
مناسب ترین مدل الان همان xbox 360 slim 250gb است
در اکس باکس دو نوع کپی خور وجود داره 1. jtag است که باید دستگاه باز بشه و روی مادربردش کاری صورت بگیره و بعد از اون وصل شدن به لایو از بین میره اما امکان ریختن بازی روی هارد امکان پذیر است و دیگه احتیاجی به دیسک نیست. 2. استفاده از کپی خور نرم افزاری lt3 که در این روش تنها یک عملیات بروی دیسک درایو دستگاه صورت میگیره بصورت سخت افزاری و بعد از فلش کردن دستگاه می توانه از تمام بازی های که در بازار هست و روی دیسک رایت میشه استفاده کنه و به راحتی هم می توانه به لایو وصل بشه.
در ps3 برای دستگاه های کپی خور ریسک بسیار بالا است اما در xbox360 همچین داستانی وجود نداره و بازی ها از روی دیسک هایی کپی اجرا میشن که دقیقا مثل دیسک اورجینال می مونه در دستگاه.
بین 900 تا 1100 فکر می کنم بتوانید بخرید.

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
xbox هایی که الان در بازار وجود تمام بازی ها را اجرا می کنه.
مناسب ترین مدل الان همان xbox 360 slim 250gb است
در اکس باکس دو نوع کپی خور وجود داره 1. jtag است که باید دستگاه باز بشه و روی مادربردش کاری صورت بگیره و بعد از اون وصل شدن به لایو از بین میره اما امکان ریختن بازی روی هارد امکان پذیر است و دیگه احتیاجی به دیسک نیست. 2. استفاده از کپی خور نرم افزاری lt3 که در این روش تنها یک عملیات بروی دیسک درایو دستگاه صورت میگیره بصورت سخت افزاری و بعد از فلش کردن دستگاه می توانه از تمام بازی های که در بازار هست و روی دیسک رایت میشه استفاده کنه و به راحتی هم می توانه به لایو وصل بشه.
در ps3 برای دستگاه های کپی خور ریسک بسیار بالا است اما در xbox360 همچین داستانی وجود نداره و بازی ها از روی دیسک هایی کپی اجرا میشن که دقیقا مثل دیسک اورجینال می مونه در دستگاه.
بین 900 تا 1100 فکر می کنم بتوانید بخرید.
ممنونم دوست عزیز از جوابت
از نظر ساپورت بازی چی ؟ تا چند وقته دیگه بازیهای جدید رو ساپورت میکنن ؟

• Like

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ممنونم دوست عزیز از جوابت
از نظر ساپورت بازی چی ؟ تا چند وقته دیگه بازیهای جدید رو ساپورت میکنن ؟

شاید نهایتا تا اخر امسال تعدادی انگشت شمار بازی مطرح برای کنسول xbox360 /ps3 ارائه بشه اما نباید دیگه انتظاری برای ارائه عناوین جدید بروی این کنسول داشته باشید . شبکه لایو اما همچنان به فعالیت خود ادامه خواهد داد و پابرجا خواهد ماند.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام دوستان!
دوستان من یک کنسول سری جدید E با هارد 250 خریدم !طرف میگفت که کنسول به صورت نرم افزاری کپی خور شده !اما من تو نت خوندم که این مدل با برد ltu کپی خور میشن !تاریخ کنسول هم مربوط به سال 2013 هست !
نکته دیگه اینکه زمانی که برق کنسول رو قطع میکنم یعنی سیم دستگاه رو از برق میکشم و دوباره میزم به برق دیگه دکمه ایجکت کنسول کار نمیکنه و باید با دسته دستگاه رو روش کنم اما وقتی بازی کردم و دستگاه رو خاموش کنم (به شرطی که دستگاه از برق خارج نشه)و مجدد یک بار دستگاه رو روش کردم و به شرطی که از برق نکشم دکمه ایجکت رو بزنم دستگاه روشن میشه !
راستش موندم این کنسول به چه صورت کپی خور شده ؟درایو تعویض شده ؟کپی خور نرم افزاری هست ؟ برد ltu هست ؟ ممنون میشم پاسخ بدید !مهلت تست دارم !

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
سلام
دوستان بنظرتون این دستگاه با قیمت 350 - 400 ارزش خرید داره ؟
XBOX
premium - 60 G
تاریخ ساخت 2008/09/28
با توجه به صحبت های بالا این مدل برای خواهر زادتون خیلی قدیمیه! فکر نکنم بازی های جدید براش بیاد ممکنه هم دستگاه چون قدیمیه مشکل داشته باشه
بنظر منXBOX 360 دیگه نگیرید چون بازی بدرد بخور تا اخر تابستون میاد بعدش کلا تعطیله
بنظرم XBOX ONE-PS4 بگیرین الان خیلی خیلی بهتره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
با توجه به صحبت های بالا این مدل برای خواهر زادتون خیلی قدیمیه! فکر نکنم بازی های جدید براش بیاد ممکنه خم دستگاه چون قدیمیه مشکل داشته باشه
بنظر منXBOX 360 دیگه نگیرید چون بازی بدرد بخور تا اخر تابستون میاد بعدش کلا تعطیله
بنظرم XBOX ONE-PS4 بگیرین الان خیلی خیلی بهتره
ممنون دوست عزیز از جواب کاملت
من خودم ps4 دارم فقط از لحاظ خرید یا تعویض بازی یکم دردسر داره وگرنه هیچ مشکله دیگه ی نداره
بازم ممنون از توضیحات کاملت دوست عزیز

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر