مشکلات Kinect

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
اسلیم هست اصلا تکون نمی خوره کینکت از وقتی کنسول رو آپدیت کردم اینجوری شده

از آپدیت داشبورد خود را چک کنید که کامل انجام شده باشد
یعنی آواتار ها ها نصب شده باشه
اگر آواتار ها هستند اما بار هم شناسایی نمی شود کینکت شما باید تعمیر شود.

peymane90

کاربر سایت
Nov 18, 2012
1
سلام دوستان يه مشکلي پيدا کردم وقتي کينکتو وصل ميکنم بعد از چند ثانيه چشمک زدن چراغ سبز چراغش قرمز ميشه
بازيشو که ميزارم تو دستگاه ميگه اپديت بايد کني ولي خود بازي اپديت نمي کنه
بعد يه صفحه مثله آپديت مياد اولش Welcom داره بعدش درباره XBl ميپرسه و من Conect Later ميزنم زماني که ميخواد بره صفحه بعدي يه ارور مياد ميگه : " Kinect Sensor impotent Power و ... فقط گزينه هاي Exit Game و Try Agin داره
چيکار کنم ؟

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
در کمال تعجب که تا امروز با همچین مشکلی مواجه نشده بودم و حتی نشنیده بودم از کسی
تصویر کوچک سمت راست پایین تلویزیون که تصویر دوربین کینکت رو نشون میده خط خطی شده و دیگه نشون نمیده
و ارور c2 رو میزنه
کسی میتونه کمکی کنه به من

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
سلام
من یه کنیکت دسته دو خریدم و کارت ریست کالبریه نداشت و طرف فروشنده گمش کرده بود و ما یه جستجویی زدیم تو گوگل که بعضیها گفته بودن میشه عکسش رو از اینترنت پیدا کرد و چاپ کرد و منم دیدم پرینتر ندارم و یهو فکری به ذهنم رسید و عکس اصلی رو از اینترنت پیدا کردم و ریختم داخل کنسول دستی psp و زدم روی حالت تمام صفحه عکس و رفتم تست کردم دیدم کار میکنه و تنظیمات رو باهاش ریست کردم و حالا من موندم این مسخره بازی کارت دیگه چیه ماکروسافت در اورده:d

اینم عکس مورد استفادم:>

7927txmvv3vakagnzd.jpg

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
دوستان مراحل نصب اولیه کینکت نو به ایکس باکس الایت توضیح میدید من شنیدم اگر اولش آپدیت نکنی وصل نمیشه دیگه یه همیچین چیزی
کینکت اول به طور کلی به ایکس باکس و برق وصل کنم بعد ایکس باکس روشن کنم ؟

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
در کمال تعجب که تا امروز با همچین مشکلی مواجه نشده بودم و حتی نشنیده بودم از کسی
تصویر کوچک سمت راست پایین تلویزیون که تصویر دوربین کینکت رو نشون میده خط خطی شده و دیگه نشون نمیده
و ارور c2 رو میزنه
کسی میتونه کمکی کنه به من
دوستان منم با همچین مشکلی مواجه شدم! ولی برای من هیچ اروری نمیده !

لینک 1
لینک 2

مشکل چی هست الان ؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام افا ارمان میتونم سوال بپرسم.من تو مهر ماه کنسولمو گرفتم اسلیم 250---نکردم همون موقع کینکت بگیرم حال قیمتش سر به فلک کشیده .ولی من کنسولمو به مانیتور الجی 2342 سینما 3دی با کنسولم خریدم .حالا اگه کنیکنکت بخوام بگیرم مشکل برای نصبش یا کارش پیش نمیاد نهیایت جام هم تو اتقم 80 سانت برم عقب .ارتفاع میزم چون پی سی و نوت بوکم هست ارتفعش و پهناش 1 متر است.کینکت دست دوم گیر میاد الان اعتماد کرد.چون زورم نمی رسه 28 سالمه کار ثابت ندارم .سربار خونه.

HHS

کاربر سایت
Aug 20, 2008
99
نام
هادی
کینکت با دستگاه های j-tag شده مشکل داره؟
من به یه دستگاه j-tag وصل کردم آپدیت میخواد و توی بازی هاش هم نمیره .ولی چراغش سبزه .

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
کینکت با دستگاه های j-tag شده مشکل داره؟
من به یه دستگاه j-tag وصل کردم آپدیت میخواد و توی بازی هاش هم نمیره .ولی چراغش سبزه .
باید داشبورد دستگاه شما آواتار را داشته باشه برای این کار ورژن کامل برابر با داشبورد فعلیتو دانلود کن و با usb روی دستگاه نصب کن.
بعد از این کار کینکت نیز یک آپدیت برای خودش میخواد که بگذارید آپدیت شود.

به هیچ عنوان آپدیت بالاتر از دستگاه را نصب نکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر