four for one(یه دمو از یه ایده نو!)

rahro

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
امروز می خوام اولین بازی از گروه karama2d رو اینجا بذارم
البته باید بگم یه ایده است.... یه ایده که دیروز زد به سر امیرحسین.....
خودش هم دیروز یه مقدارشو نوشت بعد امروز رفتیم مدرسه برای ارائه کارامون جلوی مدیرای مدارس قم (حالا بماند که امروز مدرسه چه خبر بود!!)
اونجا هم با یکی دیگه از بچه های مدرسمون که تازه به جمع دانش آموزان بازیساز:D پیوسته روی طراحی مرحله اش کار کردیم.... مرحله چیدیم و یه سری آیتم (خیلی کم!) در اووردیم......
امروز بعد از ظهر هم امیرحسین برنامه نویسی اش رو تموم کرد....
ایده جالبیه و مراحل جالبی هم براش در نظر داریم
فعلا میذارمش تا یه نگاه بندازید و نظرتون رو بدید.....
هلپش رو بخونید.....همه چیزایی که لازمه بدونید رو نوشتیم....
یه توضیحی هم راجع به ایده کلی بدم:
شما یه بازیکن بزرگ دارید که باید به چرخ دنده های آخر مرحله برسوندش!
ولی در نگاه اول این کار غیر ممکنه!....
با زدن space نیروی بزرگ به چهار نیروی کوچیک تبدیل میشه که هر کدوم یه خصوصیتی داره که تو باز کردن مسیر و از بین بردن موانع کمکتون می کنه....

اینم از عکس:
http://up.iranblog.com/viewer.php?file=0...d326cu.jpg
اینم از لینک دانلود:
http://rapidshare.com/files/443430047/four_for_one.rar
اینم آدرس وبلاگ گروه:
www.karama2d.wordpress.com

منتظر نظراتتون هستیم.....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ayuna

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
یه دو لول ازش رو رفتم ایده جالبی داره خیلی هم در ضمن سخته! ولی با این ایدتون میتونید هزاران مرحله بسازید
در کل اگه این ایده رو پرورشش بدید و تو یه قالب بهتر نمایش بدید خیلی موفق میشید
امیدوارم هر روز بهتر از قبل بشید

rahro

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
ممنون که تست کردید....
ولی کل این دمو سه مرحله بود:D
پس مرحله آخر رو هم برید که توش یکی از اون مربع ها تله پورت میشه!!
به بلاگ گروه هم سر بزنید.....یه دوتا بازی هم اونجاست.....:D

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
ممنون ام آر اوکی جان ... ایده داره تکمیل میشه ... بعلاوه برای نسخه اول چیزی در حدود 100 مرحله براش در نظر داریم که با این سرعت ساختمون در حدود 20-25 روز دیگه به پایان میرسه ... راجع به گرافیک کار هم صحبتایی انجام شده ... در کل ممنون که تست کردید و نظرتونو گفتید
PS : واقعا سخت بود !؟ :-/

rahro

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
خب اینجا داشت خاک می خورد گفتم یه چیزی گفته باشم.....
بازی تو جشنواره بازی های تهران در قسمت دانش آموزی بازی شایسته تقدیر شد و این مدت به خاطر امتحانات(تا 24 خرداد) سرعت کار میاد پایین ولی یه سری اصلاحات اساسی در لول دیزاین انجام دادیم و به خاطر همین بازی دیرتر از چیزی که قرار بود آماده میشه....... اگه خدا بخواد تا آخرای تابستون آماده عرضه میشه.

rahro

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
دوست عزیز من اون فایلی که اون موقع گذاشته بودیم رو ندارم الان و نمی تونم فایل دیگه ای رو آپ کنم براتون..... ممنون که می خواید تست کنید....... سعی می کنم تا آخر امروز فایل رو براتون جور کنم ولی اگه نشد ایشالله دموی بعدی!!;)
عکسی که تو پست اول بود مشکل پیدا کرده یه عکس دیگه می ذارم:
http://up.iranblog.com/images/0byoznbj6cc7d326cu.jpgالبته
البته باید بگم که سبک گرافیکی این نیست و فرق کرده ولی هنوز چیزی برای نمایش آماده نشده!
اینم عکس مجله ای که تو اختتامیه دادن و لیست بازی های بخش دانش آموزی
0wkn0yc66nzcnh7hrcct.jpg

برای دیدن عکس با کیفیت بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:
http://uploadtak.com/images/w91p6eknmplc3c1cdmdv.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ایدتون عالیه و دو پیشنهاد عالی از طرف من:D :
1. از UDK برا گرافیک استفاده کنید.
2. بازی رو در دیسک منتشر کنید و حتما یک EDITOR براش بذارین که بچه ها مرحله براش بسازن!مث LITTLE BIG PLANET!

Hotsun

کاربر سایت
Oct 27, 2010
29
پس از دوربین عکاسی, اسکنر اختراع شده رهرو

اون عکس رو من گرفته بودم آخه بازی طمع مال منه و میخواستم نشونش بدم.
راستی اسکنر بذاریم میشه یه صفحه و از حالت مجله بودنش در میاد برای همینم عکس گرفتم.
البته بازی من که رده سنیش همینجوری بالای 30 ساله(انقدر ترسناکه) خودم هم دانش جو هستم حالا چرا دانش آموزی زدن نمدونم.

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
ایدتون عالیه و دو پیشنهاد عالی از طرف من:D :
1. از UDK برا گرافیک استفاده کنید.
2. بازی رو در دیسک منتشر کنید و حتما یک EDITOR براش بذارین که بچه ها مرحله براش بسازن!مث LITTLE BIG PLANET!
ممنون و دو جواب از طرف گروه سازنده :
1- عزیز نمیشه که فقط گرافیکش رو یو دی کا باشه ! باید کل بازی رو ببریم رو یو دی کا ... در ضمن این گرافیکی که میبینید ، چون بازی اینجا در مراحل اولیه پروتوتایپ بوده ، الان که داره یک بازی کامل میشه گرافیک خیلی سطحش بالاتره و این از ضعف موتور نیست !
2- بازی اگر انشا الله تموم شه ، در شبکه داخلی بر روی دیسک و در شبکه بین المللی طبق مذاکرات انجام گرفته با چند ناشر (مثل big fish games و reflexive و ...) به طورت مجازی قرار میگیره ... البته اگر مذاکراتمون خوب پیش بره ...
در رابطه با ادیتور قصدش رو داشتیم ولی چون در بازی اهرم وجود داره و طراحی معما بدون اهرم ها بسیار سخته و بعلاوه گیمر باید برای هر اهرم کد بنویسه که اینم نمیشه فعلا ادیتور منتفیه ... ولی شاید بعدا اتفاقی افتاد و ایدتور هم ساخته شد :d

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
این ایده قبلا توی یکی از بازی هاس خیلی قدیمی به اسم Vikings پیاده شده

ولی بازی مال دوران داس هست الان یه چیز جدید ساخته بشه خوبه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر