pes 2011 را آنلاین بازی کنید

سلام
دوستان زیادی سوال میکنند که این بازی را چگونه میشود آنلاین بازی کرد. دوستان عزیز برای آنلاین بازی کردن این بازی شما حتما باید سریال ارجینال تهیه کنید و بصورت تقلبی نمیشود این نسخه از بازی را آنلاین بازی کرد . من خودم الان حدود 2 ماه است که این سریال را تهیه کردم و بازی آنلاین آن بسیار بسیار از بازی عادی لذت بخش تراست . قیمت سریال این بازی در ایران حدود 38000 تومان است که دو سایت زیر که در انتها معرفی میکنم فروشنده آن در ایران هستند.جهت اطلاع بگویم برای آنلاین بازی کردن آن با سرعت 128kb میتوانید راحت بازی کنید و البته اگر 256kb داشته باشید که چه بهتر. این سریالی که شما تهیه میکنید حداقل برای 3 سال میتوانید آنلاین بازی کنید. دوستانی که در ایران این بازی را انجام میدهند و فکر میکنند که بازیشان خوب است باید با خارجی ها مخصوصا اروپایی ها بازی کنند تا بفهمند معنی بازی خوب چیست. تقریبا تفاوت بازی ما با آنها مثل بازی واقعی فوتبال تیم ملی ایران با اروپا است. توسط آنلاین شما میتوانید با سایر دوستانتان که در ایران زندگی میکنند از راه دور با سرعت به مراتب بالاتری به نسبت بازی با خارجی ها بازی کنید و تقریبا سرعت بازی بگونه ای است که شما فکر میکنید کنار هم نشسته و دارید بازی میکنید. در خاتمه درست است که برای ما ایرانی ها 38000 تومان پول زیادی است ولی باور کنید ضرر نمی کنید. تا یک دست آنلاین بازی نکنید معنی صحبتهای من را نمی فهمید. آدرس دو سایتی که سریال بازی را میفروشند این است:
www.game-ir.com
www.aligame.ir
دوستانی که سریال ارجینال خریداری کرده اند و آیدی کونامی خود را اعلام کرده اند به ترتیب ذیل می باشد:
leverkusen13
0hqe70npj10yomeosdfv.png
7sqldxnp14e39oc3nix.png

aligarsi91

ahmadreza.soroush2010
redboy-ir
nerazzurri2011
mohsen90
faridhitman
mohammadsalar
rezagold61
Cristianooooo
morteza_ronaldo7
mohsen90
hadi22082
justiran
ronaldo1367
sergio_tufan
دوستان مطالبی که در بالا گفته شده است برگرفته از سایت footiran است وبه این علت این تاپیک را اینجا مطرح کردم که دوستانی که تمایل دارند سریال ارجینال خریداری کنند با آیدی کسانی که قبلا خریداری کردند آشنا شوند و با ایرانیها آنلاین بازی کنند. ضمنا ما قصد داریم هر شب مسابقات pes 2011 را آنلاین برگزار کنیم پس هر چه زودتر سریال ارجینال تهیه کنید و در مسابقات شرکت کنید وهدف من به هیچ عنوان تبلیغ سایتی نیست.
ضمنا هر سوالی در این زمینه داشتید می توانید همین جا بپرسید تا کمکتان کنم.

• Like
Reactions: Ayuna

OPERATOR

کاربر سایت
Jan 31, 2011
24
نام
Mohsen
سلام من چجوری باید تو سایت کونامی ایدی اکانت ایجاد کنم؟
دوستان عزیز لطفا کمک کنین اگه میشه دقیق توضیح بدید آخه سخته!!
سی دی کی اورجینال هم میخرم تا چند روز دیگه...
ممنون میشم کمک کنید:x

OPERATOR

کاربر سایت
Jan 31, 2011
24
نام
Mohsen
اینجا کسی نیست به ما کمک کنه؟

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN

عزیز بفرما از این 3 عکس استفاده کنی مشکل حله:

lcfah65zozdmob6okify.jpg

tt34shz9x76udrvw5v3.jpg

6gmzwhnomgdw6dzlpr1z.jpg

موفق باشید.

FaRzAd_PerSian

کاربر سایت
Sep 17, 2011
1
سلام///cdkeyرو اونجایی که باید بزنم میزنم ولی میگه باید ID KONAMIداشته باشی میرم idبسازم میگه بایدcd keyبزنی من باید چی کار کنم؟؟؟؟!!! )): لطفا پاسخ بدین ممنون

---------- نوشته در 11:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

سلام//این عکس های کمک برای ساختن ID KONAMI هستش///من صفحه ی اول رو پر میکنم بعد NEXT رو که میزنم منویسه:Sorry but you are not eligible to register KONAMI ID at this time.For more information ,consult our privacy policy نه کونامی میتونم بسازم نه سیدی کی وارد کنم/// باید چی کار کنم؟؟؟

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
سلام به همه PES بازان عزیز!
منم خفن طلبه PES هستم!! مخصوصا انلاین!
ولی قبل از خرید CD-Key چندتا سوال داشتم:
1-نسخه بازی باید ستاپ اصلی باشه یا با کرک هم میشه!
2-من یک پچ نصب کردم که لباس تیم های انگلیس درست شد و بندسلبگا هم اضافه شده!
آیا این پچ مشکلی پیش میاره!
3-من ADSL 128 ار مخابرات دارم میتوانم بدون مشکل راحت بازیکنم!
وخواهشا یکی تمامی مراحل ساخت ایدی و وارد کردن سریال را کامل شرح بده!مثل اینکه خیلی ها مشکل دارند!
با تشکر

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
دوست عزیز اسم تاپیک رو باید مخصوص نسخه اورجینال میگذاشتی که ملت الکی به هوای بازی کرک شده نیان تو
گل گفتی =)) منم فک کردم کرکی هست خوش حال شدم وگرنه خودم می تونستم سی دی کی بخرم :D (من بازی فوتبال رو به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر