خاطرات و حرکات شما با Kinect

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
میگم به طور میانگین تو هر سه پست یه حرف از لوستر هست(خدا رو شکر من تو اتاق بازی میکنم و تو اتاق لوستر نیست و گرنه هم خودمو میترکوندم هم لوسترو:)))دیروز داشتم کینکت اسپورت بازی میکردم(پرش از مانع)با تمام قدرت پریدم هوا وقتی اومدم پایین زانوم بی حس شد یه وری خوردم تو تخت از دیروز تا حالا سرم باد کرده(تو خانواده من به سر چدنی معروفم با آجر هم بزنن تو سرم هیچیم نمیشه فقط باد میکنه ماشاالله جمجه ی قویی دارم:d ولی به تا دلت بخام سرم بخیه خورده:d مثلا گفتم من که سرم محکمه با کله رفتم تو دیوار یه دفعه دیدم خون از سرم زد بیرون:d)

این که خوبه من کلا هر جا سرم میخوره درد نمیگیره تازه یه بار کوچیکیام یه قسمت از سرم رو بخیه زدن بد بد ....... از این بگذریم به بار 6 سالم بود البته فکر کنم 7 سال حالا مهم نیست نمیدونم برای چی تو پارک رفته بودم بالای درخت که به مرتبه با کله پرت شدم پایین دقیقا وسط سرم محکم خورد به کنار قسمت پیادرو یا همون جدول یه مرتبه همه ی خانوادم از جا پریدن ( البته عمه هم و پسر عمه هام و ... بودن) یکی میگفت سرش شکسته ببرینش بیمارستان یکی میگفت وای وای خدا مرگم بده چه اتفاقی افتاده کلا اوضاع آشفته و توهم و قاطی و پاتی بود که یه مرتبه سرم بلند کردم داشتم از خنده میمردم که بهشون گفتم برای چی نگارانین ها؟ =))

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
مگه ما دروغ گفتیم؟؟بچه ها دیروز از بالا پشت بوم افتادم کتفم در رفت=)) درسته به کینکت ربط نداره ولی گفتم بخندیم دوره هم=))

عجب موجودی هستی . با کتف میخوری زمین ؟؟؟ معمولا آدم با مغز میخوره زمین :d( خدا نکنه )

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
ماکرو اگر خواست کینکت 2 بده حتما باید یه بیمه ی معتبر هم روش بده:d برای کسایی که می خورن به لوستر یا یه جایی شون قطع می شه یا اونایی که میمیرن:d

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
دیروز کینکت اسپرت بازی میکردم، اومدم بپرم راست ، پام پیچ خورد با کله رفتم تو مب4@#*@$#*!!!
سرم باد کرده! درد داره!!!!!!!!!!

ای بی تربیت . چرا فحش میدی ؟؟؟ :D

آقا تاپیک خوابیده برین بالا با هم .

بچه ها Forza 4 اومده . بگیرین بازی کنین با کینکت عجب صفایی میده

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
با رفیقم داشتم بوکش کینکتو دوتایی بازی میکردیم دیدم هرچی میزنم دفاع میگیره جوگیر شدم برگشتم سمت رفیقم یک مشتی ول کردم تو فک رفیقم تا 10 دقیقه رو زمین بود داشت ناله میکرد=))

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
من تو کینکت بلا زیاد سرم اومده اولین بار داشتم فوتبالش پنالتی میزدم رو پارکت بودم جورابم پام بود هواسم نبود جو گرفته بود میخواستم کفش بپوشم:-/ دیدم بازی لودینگش تموم شد اومد سریع هول کردم اومدم یه شوت بزنم جورابه مارو سروند از عقب با کله محکم خوردم زمین.یبارم این آنکیجد فایترو بازی کردم زیادی جو گرفته بود یبارم مفت باخته بودم عصبی بودم داداشم اومد تو اتاق کرم بریضه یدونه با لگد گزاشتم تو شکمش بالا آورد:)).یبارم داشتم والیبال بازی میکردم دستم خورد به لوستر اتقم یه حباب تزیینیش اندازه 3تا مشت دست یه مرد بالقه شیشه ایه خورد تو سرم شکست چندجا سرم زخم شد

آخرین ویرایش:

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
با داداشم چندروز پیش کینکت اسپورت میدوییدیم که دیدم داره ازم جلو میزنه. خواستم تعادلش رو بهم بزنم ولی یکم مثل اینکه زیاده روی کردم با کله رفت توی دیوار :d منم الفرار. قاطی کرده بود بیا و ببین =))

devasations300

کاربر سایت
Sep 12, 2011
12
نام
romeo
سلام جند روز بیش واسمون مهمون اومده بود یکی از مهمونا بهم گفت اون جیه دیگه جلوی تلویزیون منم با هزار بدبختی بهشون توضیح دادم ولی هیجی نفهمیدند منم باز کردم تا نشونشون بدم ای کاش دستم میشکست که باز نمی کردم اول همه دهنشون باز مونده بود و هزار تا سوال های عجیب وغریب می برسیدند بعدش به یکیشون گفتم بیا با هم بوکس بازی کنیم بعد وقتی که شروع شد و ما مشت زدیم یک صدا ی عجیب از تماشاجی ها {مهمونا} بلند شد ...بعد منو یکیشون هل داد کنار اومد بازی کنه ..بعد وقتی عکس و فیلمشون رو میدیدند ساختمون میلرزید.....خلاصه اقا تا ساعت 1 شب بازی کردند منم مسول سی دی گذاشتنشون بودم بابا هم که میدید نمیرن خونشون جند تا فحش زیر زانو هم بهشون میداد با نگاهش ...اخرشم فردا زنگ زده بودن که همه جامون درد میکنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر