move vs kinect

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
با سلام لطفا جوابمو بدون تعصب بدید
من میخوام ps3 بخرم و البته همراه move ولی بعضی ها میگن که کینت فلانه خیلی خوبه و...
میخواستم ببینم کینکنت واقعا خیلی سرتر از MOVE هست و ارزشش رو داره که بجای PS برم XBOX بگیرم یا نه؟؟؟

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
من میخوام ps3 بخرم و البته همراه move ولی بعضی ها میگن که کینت فلانه خیلی خوبه و...
میخواستم ببینم کینکنت واقعا خیلی سرتر از MOVE هست و ارزشش رو داره که بجای PS برم XBOX بگیرم یا نه؟؟؟
سلام. منم مثل تو بودم. ولی PS رو انتخاب کردم. بزار واست تعریف کنم.

ببین به نظر من واسه کینکت بازی هاردکور نمیاد و همه ی بازیاش به نظرم در حد همین بازی هایی هست که الان اومده واسش.

اگر اون کلیپی که یارو داری COD باهاش بازی میکنه رو دیده باشی متوجه میشی که فقط پریدن و نشستن و کینکت ساپورت میکنه بقیه کارا با WIIMOTE هست.

من خودم به سونی اعتماد دارم و میدونم که الان صداش در نمیاد به خاطره اینه که یه نقشه هایی داره.

اون کسایی هم که میگن کینکت فلانه بهمانه به خاطره اینه که PS3 ندارن و باید برای برطرف کردنه سوزش حاصل از نداشتن بازی های انحصاری خوبی که PS داره یه حرکتی بکنن دیگه.

ولی در آخر به نظر من PS3 بگیر 4 تا بازی مسخره ی کینکت ارزش نداره پشیمون میشی و به نظرم MOVE تجربه ی بهتریه.

اگر حال کردی باهام یه اعتبار بهم بده.

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی

ببین به نظر من واسه کینکت بازی هاردکور نمیاد و همه ی بازیاش به نظرم در حد همین بازی هایی هست که الان اومده واسش.

اگر اون کلیپی که یارو داری COD باهاش بازی میکنه رو دیده باشی متوجه میشی که فقط پریدن و نشستن و کینکت ساپورت میکنه بقیه کارا با WIIMOTE هست.

من خودم به سونی اعتماد دارم و میدونم که الان صداش در نمیاد به خاطره اینه که یه نقشه هایی داره.

اون کسایی هم که میگن کینکت فلانه بهمانه به خاطره اینه که PS3 ندارن و باید برای برطرف کردنه سوزش حاصل از نداشتن بازی های انحصاری خوبی که PS داره یه حرکتی بکنن دیگه.

ولی در آخر به نظر من PS3 بگیر 4 تا بازی مسخره ی کینکت ارزش نداره پشیمون میشی و به نظرم MOVE تجربه ی بهتریه.

ممنون کسی دیگه ای نظری نداره؟؟؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

دقیقا درسته . مثلا راه رفتن با کینکت نمیشه . فردا یدونه هم تردمیل میده بیرون ماکروسافت. 900 هزار تومن قیمت میزاره روش باید بری اونو بخری تا بتونی راه بری تو بازی ( البته این ملت ... اونم می خرن )
بازیهای کینکت تا آخر همین چرت و پرت های کارتونی خواهند بود .

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
منتظر حمله 360 باز ها هم باشید!
به نظر من شما بین پی اس3 و ایکس باکس ببین کدوم رو انتخاب میکنی! اگه انتخابت سونیه یه دونه موو بخر! اگه انتخابت 360ه یه دونه کینکت بخر.!

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
به نظر من نباید بین کینکت و موو انتخاب کنی
باید بین 360× و ps3 انتخاب کنی
چون خیلی از بازی ها از این وسایل ساپورت نمیکنن
در ضمن همیشه هم از این وسایل استفاده نمیکنی
بین کنسول هم امسال ساله ps3 هست
پ.ن:من خودم ایکس باکس دارم و برنامه ام به این شرح میباشد:در اولین فرصت{منظور پول هست} خرید کینکت و بعد هم خرید ps3 {البته اگه پولم جور بشه که حداکثر تا 6 ماهه دیگه جفتش رو میخرم!!! چه سریع}

واقعا یکی از غیر منطقی ترین پست هایی بود که خوندم
یعنی کسی که میگه کینکت جذابه فقط به همین دلیله که XBOX بازی انحصاری در حد بازی های انحصاری ps3 نداره....
واقعا جالبه....
اتفاقا من هم شدیدا به بازی های سونی اعتقاد دارم ولی دلیل نمیشه که هنوز از کینکت استفاده نکرده راجع بهش نظر بدم
شما خودت کینکت داری که میگی بازی هاش مذخرفه....؟
این دوستمون هم باید از کسی بپرسه که هر دو رو داره
تو این انجمن چقدر سریع , صحیح و بدون منظور به دیگران جواب میدن
منتظر حمله 360 باز ها هم باشید!
منتظر جواب های منطقی تر نسبت به جواب های خودتون باشید....این جمله بهتریه

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
واقعا یکی از غیر منطقی ترین پست هایی بود که خوندم
یعنی کسی که میگه کینکت جذابه فقط به همین دلیله که بازی انحصاری در حد بازی های انحصاری ps3 نداره....
واقعا جالبه....
اتفاقا من هم شدیدا به بازی های سونی اعتقاد دارم ولی دلیل نمیشه که هنوز از کینکت استفاده نکرده راجع بهش نظر بدم
شما خودت کینکت داری که میگی بازی هاش مذخرفه....؟
این دوستمون هم باید از کسی بپرسه که هر دو رو داره
دوست عزیز منظور منو متوجه نشدی. یه سریا هستن که میگن مایکروسافت با کینکت سونی رو نابود کرده. منظور من اون اشخاص بودن.

یه سری هستن که میان میگن امسال ساله کینکت هست و سونی هیچ شانسی نداره. من خودم کینکت ندارم ولی یکی از دوستام که سلیقش مثل منه داره.

روز اول گفت عالیه. روز دوم گفت خوبه. روز سوم گفت چیه بابا مضخرفه.

راستش من خودم کلا با PS3 بیشتر حال میکنم. اول X360 خریدم و بعدش PS3. وقتی PS3 خریدم واقعا تفاوت رو احساس کردم. حالا انتخاب با خودته.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

=))=))=))=))=))

شما از کجا میدونی ماکرو نقشه هایی نداره اونوقت ؟ که بعد بخاطر نقشه های نگفته سونی و اطمینان (لول) به بقیه پیشنهاد از غیب می کنی ؟

اون هک توسط چن نفر انجام شده بود ؟ به نظرت اگه توسط یه تیم خبره ساخته میشد هم همین می شد ؟

یه سریا هستن که میگن مایکروسافت با کینکت سونی رو نابود کرده. منظور من اون اشخاص بودن.

خب که چی . دلیل نمی شه بخاطر اون به یه نفر پیشنهاد بدی .

• Like
Reactions: Fëanor

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
=))=))=))=))=))

شما از کجا میدونی ماکرو نقشه هایی نداره اونوقت ؟ که بعد بخاطر نقشه های نگفته سونی و اطمینان (لول) به بقیه پیشنهاد از غیب می کنی ؟

اون هک توسط چن نفر انجام شده بود ؟ به نظرت اگه توسط یه تیم خبره ساخته میشد هم همین می شد ؟

خب که چی . دلیل نمی شه بخاطر اون به یه نفر پیشنهاد بدی .
دوست عزیز شما کاملا معلومه که فن مایکروسافت و کنسولش هستی. من به عنوان کسی که هر دو کنسول رو داره نظرمو به کسی که سوال کرد دادم.

کسی از شما نخواست در مورد پست من نظر بدی.

به نظر من kinect بهتره چون بازیهای خوبی براش امسال میاد از جمله
امیدوارم که اونطوری بشه ولی حتما یه چیزی هم واسه اون در میارن. مثلا میگن اگر بخوایید forza 4 رو با کینکت بازی کنید باید فلان چیز رو بخرید. تا اونجایی که من متوجه شدم مایکروسافت هیچوقت از سود خودش نمیزنه.

تو این انجمن چقدر سریع , صحیح و بدون منظور به دیگران جواب میدن
حالا ما یه چیزی گفتیم چرا میزنی تو حالمون. من تا حالا تو کدوم پستام از این جور چیزا نوشتم؟ دیدم مد شده همه مینویسن اعتبار بدید گفتم منم بنویسم.

میدونی به نظر من باید تو عنوان تاپیک مینوشتی ورود فن بوی ها ممنوع

• Like
Reactions: farzadmaham

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
یه سریا هستن که میگن مایکروسافت با کینکت سونی رو نابود کرده. منظور من اون اشخاص بودن.

یه سری هستن که میان میگن امسال ساله کینکت هست و سونی هیچ شانسی نداره
البته به شخص تا حالا به همچین موجودی برخورد نکردم{اگه اینی که شما میگی درست باشه احتمالا فن بوئینگ 747 هستند}
اما مسلما کسی این حرفها رو جدی نمگیره....شما هم جدی نگیر{ مگه اینکه کسی با موو مقایسه بکنه که زیاد هم بعید نیست.....نه اینکه کینکت رو با ps3 و کل بازیهاش مقایسه بکنه}
میدونی به نظر من باید تو عنوان تاپیک مینوشتی ورود فن بوی ها ممنوع
وحشتناک با این جمله موافقم ....اما شما خودتون بیشتر از بقیه باید رعایت کنید
حالا ما یه چیزی گفتیم چرا میزنی تو حالمون. من تا حالا تو کدوم پستام از این جور چیزا نوشتم؟ دیدم مد شده همه مینویسن اعتبار بدید گفتم منم بنویسم.
والا من همه پستهای شما رو که ندیدم که بدونم چندمین دفعه اس مینویسید
به من هم اصلا ربطی نداره....ولی خیلی بد شکل بود
واقعا بابت اون جمله معذرت میخوام.....منظور بدی نداشتم

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
وحشتناک با این جمله موافقم ....اما شما خودتون بیشتر از باید رعایت کنید

نه واقعا باور کن من فن بوی نیستم فقط زمانی که خودم x360 داشتم سعی میکردم بزنم تو سر سونی.

ولی الان که هر دورو دارم واقعا realism شدم.:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا چرا بحس(:D)الکی میکنین هرکی یه نظری داره خوب معلومه هرکی فن یه کنسوله:D
دوست عزیز اگه انجام حرکات و جنب و جوش اذیتت نمیکنه خوب کینکت ولی اگه دوست نداری مثلما موو
به نظر من موو خیلی جالبه مخصوصا با کیلزون 3(این یک طرفداری:D تازه من پی اس 3 ندارم.)
اون کسی هم که میگه بازی کودکانه برای کینکت میاد یا از اخبار عقبه یا کلا موج منفیه رو مایکرو
در ضمن کایکرو سافت کینکتو ساخته که بدون وسیله باهاش بازی کنی نه این که چیز اضافه براش بخری قابل توجه دوستمون که میگفت ترید میل900 تومن(قیمت هم گذاشتن روش فروختنش تموم شد:)))

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
آقا چرا بحس(:D)الکی میکنین هرکی یه نظری داره خوب معلومه هرکی فن یه کنسوله:D
دوست عزیز اگه انجام حرکات و جنب و جوش اذیتت نمیکنه خوب کینکت ولی اگه دوست نداری مثلما موو
به نظر من موو خیلی جالبه مخصوصا با کیلزون 3(این یک طرفداری:D تازه من پی اس 3 ندارم.)
اون کسی هم که میگه بازی کودکانه برای کینکت میاد یا از اخبار عقبه یا کلا موج منفیه رو مایکرو
در ضمن کایکرو سافت کینکتو ساخته که بدون وسیله باهاش بازی کنی نه این که چیز اضافه براش بخری قابل توجه دوستمون که میگفت ترید میل900 تومن(قیمت هم گذاشتن روش فروختنش تموم شد:)))
اگه به مایکروهه که حتما واسه پول در آوردن یه چیزی از خودش در میاره.

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان نیومدیم اینجا که دعوا کنیم من فقط اینو پرسیدم که من میخوام ps بخرم آیا ارزشش رو داره که بخاطر کینکت نظرمو عوض کنم یا نه؟؟
ولی اگه دوست دارید ممنون میشم نظراتتونو بگید نمیخوام برگردم سر خط ولی واقعا دیگه کلافه شدم نظرتونو راجع این بگید xbox360 vs ps3
کودومو بگیرم ؟؟؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر