Zen Bound 2 | PC

Producer: Secret Exit Ltd
Genre: Puzzle
Platforms: PC - Mac - iPod

logo-trans2.png

طناب ؟!! وقتی اسم طناب به گوشتون میخوره یاد چی می افتید؟ طناب بازی؟ طناب کشی؟ با طناب بستن؟ بله . همین آخریه: با طناب بستن. البته نه بستن آدم ها بلکه بستن مجسمه های چوبی کوچیک با طناب چند سانتی.

در هر مرحله یک عدد مجسمه ی چوبی هندسی مانند و انتزاعی از طبیعت, حیوانات, اشیاء و انسان در اختیارتان قرار می گیرد. دو عدد میخ نیز به مجسمه کوبیده شده که به یکی از این میخها, طنابی آویزان است. طناب در هر مرحله طولی محدود دارد; باید طوری قبل از به اتمام رسیدن این طناب, آنرا بدور مجسمه بپیچید که طناب اکثر سطوح مجسمه را بپوشاند. با پوشیده شدن هر قسمت از مجسمه توسط طناب, آن محدوده و اطراف آن, به رنگ آغشته می شود. وقتی بیش از 70 درصد مجسمه رنگی شد, بازی را برده اید و باید سر طناب را به میخ دوم نزدیک کرده و آنرا ببرید.

با اینکه کار با همان 70 درصد تمام میشود ولی میتوانید کار رنگرزی را تا 100 درصد نیز ادامه بدهید که بازی را جذابتر می کند. بازی بیش از صد مرحله مملوء از مجسمه های گوناگون و متنوع دارد و تفاوت موجود در مجسمه ها بر جذابیت بازی می افزاید. پیچیدن طناب به دور این مجسمه ها و پیدا کردن راه عبور برای چرخش بعدی, دقت و مهارت زیادی می طلبد که تمامی این کارها با کمک ماوس و دو کلید راست و چپش صورت می پذیرد.

طراحی سه بعدی مجسمه ها بسیار زیبا انجام شده و مدلهای سه بعدی منحصر بفردی طراحی شده اند. کلام آخر اینکه, Zen Bound 2 از اون بازیهایی هستش که تابحال نظیرشو ندیده اید و از دست دادن این بازی نوآورانه کاری اشتباست!

تصاویر:

وبسایت رسمی :

216 مگ
برای یافتن لینکها, عبارت زیر را جستجو کنید :
Zen Bound 2 v2.2.3 (PC/2010/ENG
http://hotfile.com/dl/94450361/3e00f14/Phenom_Zen.Bound.2.rar.html

• Like
Reactions: koorosh sh

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ممنون raya2 عزیز همیشه با معرفی این بازی ها لطف می کنی به ما باز هم اگه از این بازی ها پیدا کردی برا ما بزار
لطف داری
باور کن اگه دوستان از اینجور بازیها بیشتر استقبال کنند, من هم بیشتر از این بازیها معرفی میکنم b-)

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
لطف داری
باور کن اگه دوستان از اینجور بازیها بیشتر استقبال کنند, من هم بیشتر از این بازیها معرفی میکنم b-)
داش raya2 بازم از این کارا بکن چون واقا بازی های سرگرم کننده ای هستن
الان همین انگری بردزی که برا pc اومده به نظر من یکی از بهترین بازی های سال
این بازی هم که گذاشتید جالبه

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,285
لطف داری
کاملا درسته حرفت ...
متاسفانه جامعه گیمری چه در ایران و مخصوصا در جهان اینگونه شده که
گیمر ها ، بازی ها و گیم ها رو سبکی rpg . 3rd person . 1rd person ,
action و ... میدونن و جایی برای بازی های فکری ، ادونچر ، نقش آفرینی
پازل و... نمیدونند ولی این در حالتی است که تولید این گونه بــــــازی ها
خیلی فراوان هست اما طرفداران خاصی دارند و همچنین پشتیبان کننده
هایشان کم هستند و معروف نیستند به همین دلیل طرفدارانشان کمتر
و معروفیت آنها کمتر است ،
ولی اینجا بازی سنتر هست ، هر نوع بازی ای مخصوصا فکری و پازل و
نقش آفرینی بیاد میذاریم ، شما هم بذار ، بعد از مدتی طرفداران ـش زیاد
میشه ، این خودش یه تبلیغ برای این سبک بازی ها به شما میرود ...
این بازی هم یکی از بازی های جالب با رنگ و لعاب فوق العاده است ..
به همه توصیه میشه .;)

• Like
Reactions: Akiba

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
من نسخه ی یک این رو بازی کردم.تو بازی فقط باید باید با یه طنار دور وسایل خیلی کمی که در بازی وجود داره بپیچیم تا کل اون وسیله رنگی بشه!
توی این نسخه امکانات بیشتری وجود داره؟کسی اگه بازی کرده بگه اگه ارزش داره دان کنیم.
------
البته توی پست اول یه توضیحاتی زده شده ولی raya جان خودت بازی کردیش؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام.
من نسخه ی یک این رو بازی کردم.تو بازی فقط باید باید با یه طنار دور وسایل خیلی کمی که در بازی وجود داره بپیچیم تا کل اون وسیله رنگی بشه!
توی این نسخه امکانات بیشتری وجود داره؟کسی اگه بازی کرده بگه اگه ارزش داره دان کنیم.
------
البته توی پست اول یه توضیحاتی زده شده ولی raya جان خودت بازی کردیش؟
اولا که نسخه ی اول این بازی تا اونجایی که میدونم فقط برای iPhone اومد و من هم اون نسخه رو بازی نکردم (شاید هم اشتباه میکنم)
دوما بله که امکاناتش بیشتر. توی سایت رسمی میتونی موارد اضافه شده رو ببینی (در ضمن تمامی مراحل بازی اول رو دوباره توی بازی دوم آوردند)
سوما این نسخه ی شماره دو رو حدود 25 درصدشو رفتم و به نظرم ارزششو داره

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
اولا که نسخه ی اول این بازی تا اونجایی که میدونم فقط برای iPhone اومد و من هم اون نسخه رو بازی نکردم (شاید هم اشتباه میکنم)
دوما بله که امکاناتش بیشتر. توی سایت رسمی میتونی موارد اضافه شده رو ببینی (در ضمن تمامی مراحل بازی اول رو دوباره توی بازی دوم آوردند)
سوما این نسخه ی شماره دو رو حدود 25 درصدشو رفتم و به نظرم ارزششو داره

سلام.
رایا جان.من فکر میکنم 8-9 ماه پیش بود(شایدم بیشتر و شایدم یکم کمتر!) یه نسخه از این رو روی پی سی بازی کردم.فک کنم از یکی از دی بی دی های دنیای بازی نصب کرده بودم(دقیقا یادم نیست.)که کلن 5-6 تا وسیله داشت که باید رنگشون میکردی و بازی تموم میشد!
حالا این رو دان میکنم ببینم چه جوریاست.
--------
در ضمن ممنون ازت به خاطر اینکه از اینجور بازیها قرار میدی>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر