كارگر چينی Nintendo 3DS را دزديد!

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
leaked-nintendo-3ds.jpg

همانطور كه ميدانيد فناوري 3ds‏ در واقع پيشرفته شده ي 3d‏ است با اين تفاوت كه ديگر احتياجي به عينك هاي سه بعدي نخواهيد داشت!. فكر اين كه بدون عينك فيلم هاي سه بعدي رو نگاه كنيم و يا از اون بهتر بازي كردن بازي هاي سه بعدي بدون احتياج به عينك عطش وصف ناپذيري رو تو انسان ايجاد ميكنه.كنسول جديد نينتندو هم با نام ‏Nintendo ‎3ds‏ دو ماه ديگه در ژاپن عرضه ميشه. اما خبر اصلي در باره ي يك كارگر چيني اين شركت است كه طاقت نياورده و از خط توليد اين كارخونه يكي از اين دستگاه ها رو دزديده! در اينجا من از جانب جماعت بازي خور ايران اين عمل رو تاييد و اعلام ميكنيم كه از هر نظر اماده پذيرفتن اين عزيز(البته به شرط اينكه دستگاهه رو هم باخودش بياره!) به عنوان پناهنده هستيم.
منبع:‎ http://www.gamingbolt.com/3Ds-stolen-fro...-and-video

Kenshi

کاربر سایت
Apr 13, 2010
579
نام
Milad
در اينجا من از جانب جماعت بازي خور ايران اين عمل رو تاييد و اعلام ميكنيم كه از هر نظر اماده پذيرفتن اين عزيز(البته به شرط اينكه دستگاهه رو هم باخودش بياره!) به عنوان پناهنده هستيم.
منبع:‎

ای ول بابااا حال کردیم یه خورده...=)):)) این امتحانات تمیزارن که آدم خوش باشه ولی دستت طلا حال کردیم

در ضمن من خودم اگه دستگاه رو بیاره به خونمون پناهندش میکنم:d:d

mahdi_mafia

کاربر سایت
May 9, 2010
602
من میشناسمش:d1 ساعت پیش به من زنگ زد گفت شارجش تموم شده جایی ندارم بزنم به شارج منم با کامل میل گفتم بیاد خونم.
یکی از بچه های سایته حالا حدسش با خودتون:d

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اما
چرا این یارو روشن نکرده دستگارو و یه عکس نگرفته
از طرفی
اسمه این طرفو نمیشه گذاشت گارگر
مسلما از یه کارگر خیلی بالاتره که تو اون شرکت استخدام بوده و به طور مستیقیم به اون دستگاه ارتباط داشته

• Like
Reactions: Mahdi_01

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر