بایونتا

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
سلام...باور کنید من اینجا گیر کردم هنوز یکی نتونسته کمک کنه

ما میرسیم به یکی از اون درایی که باید با ضربه بازش کنیم...ولی وقتی باز میشه دوباره برمیگرده و این نبشته میاد...باید چیکار کنم#:-s

Even A Short Examination Of This Wall Shows There Isnt A Way Through It.Perhaps If I Were To Unleash Some Temporal Witch Power On It,My Situation Would Suddy Improve.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
درست یادم نیست اما فکر کنم منظورت اون قسمت ها هست که باید زمان رو آهسته کرد ، خب دیگه باید زمان رو آهسته کنی تا قطعاتش جمع نشدن ازش رد بشی. اگر باز هم نمیشه احتمالا باید یه ماموریتی ، چیز دیگه ای توی مرحله انجام بدی یا از راه دیگه ای خارج بشی.
کدوم مرحلشی؟

• Like
Reactions: Thomas_Anders

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان اونجا رد شد

رسیدم یه جایی که از یه دایره عبور میکنیم از یه محیط زیرزمینی به یه محیط خوشگل موشگل :d وارد میشیم

یه دیواره هست که ازش یه ساعت شنی میاد بیرون .... اونو باید چیکار کنی من میندازمش بعد از چند ثانیه دوباره برمیگرده

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان اونجا رد شد

رسیدم یه جایی که از یه دایره عبور میکنیم از یه محیط زیرزمینی به یه محیط خوشگل موشگل :d وارد میشیم

یه دیواره هست که ازش یه ساعت شنی میاد بیرون .... اونو باید چیکار کنی من میندازمش بعد از چند ثانیه دوباره برمیگرده
باید ساعت شنی رو برداری،ببری اون قسمت پل که اولش میری ریزش میکنه،اون رو میندازی اونجا بعد پل درست میشه،باید ازش رد بشی. روی پل یسری فرشته میاد- بیخیالشون شو و از پل رد شو:D

• Like
Reactions: Thomas_Anders

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر