امتیازات Dead Space 2

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,244
نام
امیرحسین
Dead-Space-2-Box-Art-Unveiled-2.jpg

OXMاولین نقد عنوان بزرگ Dead Space 2 را منتشر کرد :

OXM به بازی امتیاز 9.5/10 داد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahdi_mafia

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
ايول بازيه محبوبه خودمه ميخوايم بكوبونيم به شدت!!!
نمره كه عاليه ولي خداييش كمتر از 10 ازش توقع ندارم
اين دفعه ايزاك در زحل خواهد بود.ياد بگيريد با اين كه لاله ولي اصلا رو زندگيش تاثير نذاشته:d
حالا با بهترين بازي تاريخ رو به رو هستيم و كسي هم به بزرگ بودن اين بازي شكي نداره

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
واو :D برم یه دست جن گیر نگاه کنم بعد اینو بازی کنم که کمتر بترسم :D

یعنی اینقدر ترسویی فری؟:d
شاید تو خیلی شجاعی:d
بي فايدست.تنها راهش اينه كه بازي نكني:d
نه باو مگه میشه :biggrin1: چه میدونم 10 تا فیلم ترسناک دیگه هم میبینم :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,527
نام
کورش
واقعا فکر میکنید ترسناک ـه؟
من قسمت اول رو دارم دوباره بازی میکنم ولی دریغ از ذره ای حس ترس. دفعه قبل هم همینطور بود. یک سری جک و جونور و این که هی از این اتاق به اتقاق بعدی بریم اصلا حس ترس رو القا نمیکنه(یا شایدم فقط من اینطوری ام).
حداقل از نظر من هیچ جک و جونوری اونقدر ترسناک نیست که بخواد دستمایه یک فیلم یا بازی ترسناک باشه. حسی که مبهم و بر اساس القا حالت ترس روانشناختی باشه رو بنظرم میشه گفت ترسناک نه اینکه یک سری موجود عجیب و غریب از درو دیوار بالا برن و حمله کنند. ( فن های عزیز کسی بازی رو نکوبید رو بخش ترسناک بودن یا نبودن بحث میکنیم. مساله این است ).

• Like
Reactions: Wander

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
دقعه قبل هم من همینو گفتم
اما دوستان گفتن که با صدای دالبی نصف شب بازی کنی میترسی!

خب معلومه
ادم نصف شب باشه همه جا ساکت باشه اونوقت یهو یه صدایی بیاد میترسه لازم نیس حتما dead space بازی کنه

شماره قبل هم به نظر من فقط گرافیک و اتمفسر خوبی داشت
وگرنه ترسناکی ندیدم توش!

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق

سایت stickskills اولین نقد عنوان بزرگ Dead Space 2 را منتشر کرد :

stickskills به بازی امتیاز 9.5/10 داد.

برای خواندن نقد به لینک زیر مراجعه کنبد :

WORLD'S FIRST DEAD SPACE 2 REVIEW

البته دوست عزیز،این امتیازی هست که OXM به DS2 داده:

If the very first review by the Official Xbox Magazine is anything to go by, then Visceral Studios has done just that. With Dead Space 2 dawning the cover for February's issue of the magazine, the staff at OXM have given the title a 9.5 overall score.
نکات مثبت و منفی به نقل از یکی از کاربرای سایت گیم اسپات:

+
Very horrific and very suspenseful
+Great Story (better than Dead Space 1 they said)
+Incredible atmosphere, very reminiscent of Bioshock for them
+ Very lengthy (clocked in around 14hours for them)

-Not much in variation of creatures
-Not to many Zero G elements
-Multiplayer is meh for them.

Overall score: 9.5/10
بسیار ترسناک و دلهره آور
داستان عالی (از نظر مجله از شماره اول بهتر)
جّو فوق العاده عالی ، نگارنده را یاد جّو بایوشاک انداخته
بسیار طولانی برای نگارنده 14 ساعت طول کشیده!!!

موجودات تغییرات زیادی نداشتن.توی این بخش گوناگونی زیادی دیده نمیشه.
مراحل Zero gravity یا همون جاذبه صفر،کافی نیستند.
بخش مولتی هم در نظر نگارنده متوسط بوده.

ناگفته نماند که OXM به شماره اول نمره 6.5 داده بود.

من قسمت اول رو دارم دوباره بازی میکنم ولی دریغ از ذره ای حس ترس. دفعه قبل هم همینطور بود. یک سری جک و جونور و این که هی از این اتاق به اتقاق بعدی بریم اصلا حس ترس رو القا نمیکنه(یا شایدم فقط من اینطوری ام).
حداقل از نظر من هیچ جک و جونوری اونقدر ترسناک نیست که بخواد دستمایه یک فیلم یا بازی ترسناک باشه. حسی که مبهم و بر اساس القا حالت ترس روانشناختی باشه رو بنظرم میشه گفت ترسناک نه اینکه یک سری موجود عجیب و غریب از درو دیوار بالا برن و حمله کنند. ( فن های عزیز کسی بازی رو نکوبید رو بخش ترسناک بودن یا نبودن بحث میکنیم. مساله این است ).

اتفاقا،ترسی که این بازی به من داد،از نوع روانشناختی بود.همون طور که میدونید،هر کس یک ترس خیلی عمیق در وجودش داره که بیشتر اوقات هم متوجه اون نیست.توی این بازی و همچنین توی سری بازی های AC من به این ترس پی بردم(حالا نمیگم چی بود:d)ارتباطی که من با آیزک پیدا کردم یه جور ترس بسیار وحشتناکی بود.حالا شاید ترسی که دوستان هم ازش صحبت میکنن هم ،از همین نوع بوده...ولی این که بگیم اصلا بازی ترسناک نبود به نظرم خیلی کم لطفی هست.

بله اشتباه از من بود ،اصلاح شد.:d
خواهش میکنم عزیز.من خودم هم اشتباه کردم!OXM رو نوشتم OGM!

Nobody is perfect :d;)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Bretta_1994

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
شایع شده Official Xbox Magazine به بازی 9.5 داده البته هنوز این مجله منتشر نشده و فوریه میادش ولی تو خبری که Stickskills گزاشته به نقل از این مجله این امتیاز رو گزاشته

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خب بله اگه به حمله جونور باشه، RE5 هم جونور داشت ولی اون کجا و dead space کجا؟!روایت داستان و روند بازی اتفاقا سرشار از المانهاییه که باعث ایجاد ترس میشه.از صدا گذاری گرفته(که واقعا هم فکر نمیکنم که هنوز بازی ای اومده باشه که تو صداگذاری بشه با dead space مقایسش کرد.حتی هنوزم صدای باز و بسته شدن دراش تو گوشمه...)تا روند ناب بازی از جمله ایجاد تعلیق های به جا مثل اخطارهای هجوم جونورا و لحظات سخت انتظار برای شروع مبارزه و حتی وقفه در اسانسورها و باز شدن درها و مبهم بودن اینکه در لحظه بعد چی انتظارتو میکشه در کنار سورپرایزهای فوقوالعاده مثل مبارزات تن به تن با اون جونورا و البته نحوه شکست دادن یا بلعکس شکست خوردن ایزاک توسط اونا و بلایی که اونا سرش میاوردن واقعا سینمایی و وحشتناک بود که تا اخر بازی تمومی نداشت و واقعا کم لطفیه که بگیم همیشه یه سری جونور صرفا میریخت رو سرت.همه اینا در کنار یه نواوری بزرگ به نام HUD بازی که واقعا dead space رو از همه بازیها متمایز میکنه و بیشتر از هر بازی دیگه ای احساس واقعیت گرایی و نزدیک شدن به یه فیلم رو به ادم میداد.
همه اینایی که گفتم فقط بخشی از کیفیت ناب dead space هست.البته باید این رو همدر نظر بگیریم که وقتی کسی نخواد بترسه یا توی جو مناسبش نباشهف واقعا اون لذت اصلی رو از بازی نمیبره.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ای جان! خداییش انتظار 9.5 واسه اولین امتیاز رو نداشتم!

در مورد اینکه به DS در مقابل بازی های ترسناک دیگه نمیشه گفت ترسناک شکی نیست ولی اتمسفری که داشت + شوک هایی که وارد میکرد فوق العاده بود!

مثلا بعضی جاهاش اون نی نی ها :D که یهو میومدن جلوت یه ذره تماشات میکردن و یهو خشن میشدن خیلی باحال بودن! و یا اون نکروف که سرعتشون چند برابر بیشتر بود خیلی حال میدادن!

ولی به نظر میاد نسخه دوم ترسناک تر شده باشه.

ضمنا نه اینکه ماشالا هر سال 10-20 تا بازی ترسناک میاد! :D همین 2010 غیر از آمنسیا بازی ترسناکی که نیومد... 2011 رو هم باید با DS بگذرونیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر