تمامی مباحث پیرامون شبیه ساز پرواز Flight Simulator

A2G

کاربر سایت
Jun 16, 2008
47
نام
امیر علی
سلام:d
من که خیلی با fs x farsi حال کردم:x
فقط یه مشکل دارم با هواپیما که اضافه گزاشتن که ناقص میاد مثلآ f4 phantom
اتاق نراره و f16 هم صقف سبز شده:((.برای من این جوریه یا برای همه.:-/
توی مرحله
درس پنجم : كنترل ترافيك هوايي (Air Traffic Control - ATC)
هرچی پرواز میکنم هیچی نمی شه(حدود یک ساعت پرواز کردم):((
یه سایت خوب برای downlode کردن هواپیمای جدید نظامی معرفی کنید:d
من جوی استیکم رادر نداره.جایی هست رادر جدا داشته باشه:d.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
سلام:d
من که خیلی با fs x farsi حال کردم:x
فقط یه مشکل دارم با هواپیما که اضافه گزاشتن که ناقص میاد مثلآ f4 phantom
اتاق نراره و f16 هم صقف سبز شده:((.برای من این جوریه یا برای همه.:-/
توی مرحله
درس پنجم : كنترل ترافيك هوايي (Air Traffic Control - ATC)
هرچی پرواز میکنم هیچی نمی شه(حدود یک ساعت پرواز کردم):((
یه سایت خوب برای downlode کردن هواپیمای جدید نظامی معرفی کنید:d
من جوی استیکم رادر نداره.جایی هست رادر جدا داشته باشه:d.
1.برای اون مشکل cockpit(اتاق) هواپیما که گفتی شما باید cockpitt رو هم جدا دانلود و نصب کنی.
2.در مورد درس ATC شما باید در این پروازتمامی مهارتهایی که تا الان یاد گرفتید رو از جمله مانورهای بلند شدن و نشستن و دور زدنهای گود,ورود به دوره ترافیک و تقرب و فرود در فرودگاه مقصد که فکر کنم فرودگاه تاکوما بود رو انجام بدید(به مدت 30 دقیقه) و در پایان هم مدرک خلبانی شخصی(Private Pilot) رو دریافت میکنید.
3.این دو تا سایت که عضویت میخواد ولی مجانیه:
http://library.avsim.net/index.php
http://flightsim.com/newfiles/all/all0.htm

A2G

کاربر سایت
Jun 16, 2008
47
نام
امیر علی
در مورد درس ATC شما باید در این پروازتمامی مهارتهایی که تا الان یاد گرفتید رو از جمله مانورهای بلند شدن و نشستن و دور زدنهای گود,ورود به دوره ترافیک و تقرب و فرود در فرودگاه مقصد که فکر کنم فرودگاه تاکوما بود رو انجام بدید(به مدت 30 دقیقه) و در پایان هم مدرک خلبانی شخصی(Private Pilot) رو دریافت میکنید.

cockpitچجوری دانلود کنم.:d

پس فکرکنم که fs من خراب باشه.

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
cockpitچجوری دانلود کنم.:d

پس فکرکنم که fs من خراب باشه.
از همین سایتها که دادم دانلود کن دیگه:d
یه موضوع مهمی که هست اینه که شما باید هواپیمایی که دانلود میکنی مطابق با نسخه FS خودت باشه یعنی یه موقع هواپیما مخصوص نسخه 2004 رو مثلا رو X نریزی که مشکل پیش بیاد.

Delvarani

کاربر سایت
Dec 26, 2010
5
نام
Amirali
Salam

من هم FS كار مي كنم،البت درسمه...حالا دوستاي خوبمون هم بازي ميكنن...؛)
خيلي خوشحالم دوستان وارد دنياي aviation simulator شدند...

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
یه سری هواپیما دانلود کردم.
چه جوری بیارمش تو fs .
بعد از اینکه فایل هواپیما رو از rar دراوردی باید بری تو فولدری که FS رو ریختی و تو فولدر Aircraft کپی کنی.
دوست من توجه کن که هواپیمایی که دانلود کردی حتما داخل فولدرهاش فایلی به نام model داشته باشه وگرنه اجرا نمیشه!!

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
این عکس رو خودم گرفتم دوستان.هواپیما ایرباس A300 ماهان ایر هست در فرودگاه مهرآباد(برای پی بردن به جزئیات حتما عکس رو بزرگ کنید):

pouria_66

کاربر سایت
Sep 11, 2011
1
من هم FS كار مي كنم،البت درسمه...حالا دوستاي خوبمون هم بازي ميكنن...؛)
خيلي خوشحالم دوستان وارد دنياي aviation simulator شدند...

سلام
آقا من تازه از اینترنت دانلود کردم 8 گیگابایت بود. از سایت www.vatandownload.com
خیلی خوشم اومده (مدتها بوده که دنبال همچین چیزی بودم!!)
اما چند تا سوال دارم :
1- اینکه چطوری باید مسیر رو پیدا کرد و هواپیما رو به مسیر مورد نظر هدایت کرد؟
2- آیا جویستیکی مخصوص این بازی طراحی شده و اگر آره چطور میشه توی ایران تهیه کرد و قیمتش چند هست؟
3- آیا نسخه ی کاملا فارسی شده ی این برنامه هستش که بتونیم آموزش پرواز رو یاد بگیریم و نکاتی که باید رو آموزش ببینیم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
281
نام
حمید رضا
سلام دوستان من بلاخره بعد از مدت ها هوس کردم این بازی flight simulator x که واقعا بازی زیبایی هست رو نصب کنم و دوباره بازی کنم.اما یه مشکلی دارم تو این بازی.با اینکه ما تو سال 2011 هستیم و این بازی تو سال 2006 منتشر شده من با اینکه سیستم قوی واسه بازی دارم با اینکه تنظیمات بازی چه رو حالت very low یا very high قرار میدم فریم محسوسی نمیگیرم یعنی اینکه چه بالا باشه گرافیک چه پایین باشه فریم کمی میگیرم(20-30)که اصلا حال نمیده بازی من زمانی که بازی رو اون سال گرفتم یادمه سیستم نسبتا قوی داشتم اما فکر می کردم اون سال سیستمم واسه این بازی کمه فریم کمی میگیرم به هر حال با اینکه روی سیستم جدیدمم امتحان کردم باز فایده نداشت.حالا میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست از خود بازیه یا پچی برنامه ای چیزی داره که این مشکل برطرف شه یا بازیم مشکل داره یا... .!!؟;):-/
cpu: intel core i7 quad core 860 oc
vga:msi gtx570 twin frozor2
ram:6gb corsair tripla channel ddr3 1600 mhz
hdd:3 tb sata

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
سلام دوستان من بلاخره بعد از مدت ها هوس کردم این بازی flight simulator x که واقعا بازی زیبایی هست رو نصب کنم و دوباره بازی کنم.اما یه مشکلی دارم تو این بازی.با اینکه ما تو سال 2011 هستیم و این بازی تو سال 2006 منتشر شده من با اینکه سیستم قوی واسه بازی دارم با اینکه تنظیمات بازی چه رو حالت very low یا very high قرار میدم فریم محسوسی نمیگیرم یعنی اینکه چه بالا باشه گرافیک چه پایین باشه فریم کمی میگیرم(20-30)که اصلا حال نمیده بازی من زمانی که بازی رو اون سال گرفتم یادمه سیستم نسبتا قوی داشتم اما فکر می کردم اون سال سیستمم واسه این بازی کمه فریم کمی میگیرم به هر حال با اینکه روی سیستم جدیدمم امتحان کردم باز فایده نداشت.حالا میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست از خود بازیه یا پچی برنامه ای چیزی داره که این مشکل برطرف شه یا بازیم مشکل داره یا... .!!؟;):-/
cpu: intel core i7 quad core 860 oc
vga:msi gtx570 twin frozor2
ram:6gb corsair tripla channel ddr3 1600 mhz
hdd:3 tb sata
اصولا دوست من شما بهترین فریمی که از بازی میتونی بگیری که مشکلی هم نداشته باشی(چه سیستم قوی چه ضعیف) همون 20 تا 30 هست.من بهت 25 رو پیشنهاد میکنم.
در ضمن آپدیت مخصوص بازی برای اجرا تو ویندوز 7 هم فراموش نشه.

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
Microsoft Flight to release as free download in the spring | VG247
نظرتون چیه؟مجانی هم که هست:dچند ماه دیگه هم منتشر میشه:dپس:من عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشق ماکروسافتم(البته کنسولش رو زیاد حال نمی کنم:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر