آموزش برنامه PCSX2 (تنها شبیه ساز Ps2 برای PC)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
اون دیگه کدوم دکمه هستش؟esc که خارج میشه کلا از نرم افزار.

شرمنده اشتباه گفتم از کدوم ورژن استفاده می کنی من از 1.2.1 استفاده می کنم با دوتا کلیک رو صفحه فول می شه

- - -ویرایش - - -

سلام... دوستان من الان آخرین ورژن برنامه رو گرفتم!
برای پلاگین ها هم از لینکی که دوست بالایی قرار داده استفاده کردم! منتها تو این سایته لینکی که برای بایوس ها و پلیاگین ها نهاده ، معلوم نیست چه طور میشه ازش دانلود کرد!
لینک دیگه ای نیست که همه پلاگین های لازم رو داشته باشه؟ همچینین برای بایوس ها؟
چند تا سوال هم داشتم؟
1. رجیون بازی ایی که دانلود میکنی با رجیون بایوسی که انتخاب میکنیم باید یکی باشه حتما؟
مثلا من از همین سایت emuparadise.me دانلود میکنم که برای هر بازی جلوش زده usa و یکی دیگه رو میزه europe و...!
2. این پلاگین ها دقیقا به چه درد میخوره؟ مثلا پلاگین گرافیک باعث بهبود گرافیک میشه؟!!! و اینکه مگه خود برنامه پلاگین های لازم رو نداره؟!

دوست عزیز پلاگین ها را من خودم از این سایت دانلود کردم و دارم باهاشون کار می کنم
ریجن بازی ها زیاد تفاوتی ایجاد نمی کنه و می تونی راحت با هر bios بازی کنی فقط فرقش تو pal و ntsc به نظر من
با پلاگین ها تنظیمات بیشتری رو برای گرافیک و یا صدا می تونی انجام بدی
خود برنامه هم پلاگین هارو نداره و باید جدا دانلود بشه

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
من ورژن 1.2.1 رو دانلود کردم ولی رو سیستمم اجرا نمیشه!!قبلا رو این سیستم اجرا میشد
Cpu:i3 3220
Vga:gt 430
Ram:4gb
ولی برای کوچ به نسل 8 مجبور شدم سیستم رو کلا ارتقاء بدم
Cpu:i5 4690
Ram:8gb
Vga:gtx 760
قبلش پیغام نبود فایل msvcp120.dll رو داد که دانلودش کردم و تو syswow64 قرارش دادم ولی اینبار ارور 0x00007 رو میده اصلا قابل اجرا نیست!!
لطفا کمکم کنید باید silent hill 2 رو اجرا کنم چون نسخه pc هرکاری میکنم سیو نمیشه!!

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
یه سیو تیکن 5 میخام که همه پلیرها رو باز کرده باشه.
بهم بگید چه جور بریزم روی شبیه ساز.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من ورژن 1.2.1 رو دانلود کردم ولی رو سیستمم اجرا نمیشه!!قبلا رو این سیستم اجرا میشد
Cpu:i3 3220
Vga:gt 430
Ram:4gb
ولی برای کوچ به نسل 8 مجبور شدم سیستم رو کلا ارتقاء بدم
Cpu:i5 4690
Ram:8gb
Vga:gtx 760
قبلش پیغام نبود فایل msvcp120.dll رو داد که دانلودش کردم و تو syswow64 قرارش دادم ولی اینبار ارور 0x00007 رو میده اصلا قابل اجرا نیست!!
لطفا کمکم کنید باید silent hill 2 رو اجرا کنم چون نسخه pc هرکاری میکنم سیو نمیشه!!
http://forum.bazicenter.com/thread65961/
راهنماهای تو تاپیک رو بخون شاید مشکلت حل شد. شبیه ساز، BIOSها و Pluginها رو هم از پست اول تاپیک دانلود و تست کن.
مشکلی بود همونجا بگو.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578

Rock_1984

کاربر سایت
Jul 31, 2014
7
سلام دوستان عزیز
بازی NeedForSpeed دو ورژن UnderGround و MostWanted رو با شبیه ساز Pcsx2 1.2.1 اجرا کردم که هر دو بعد از شروع بازی به شدت افت فریم دارن و در حد 10 تا 15 فریم هستند. لپ تاپم Core i3 2.10 GHz و رم4 گیگ و گرافیک Nvidia 1gig هست. موقع اجرای بازی مصرف رم و سی پی یو حتی به نصف هم نمیرسه ولی بازی ها به شدت کندن. لطفا راهنمایی کنید

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
سلام دوستان عزیز
بازی NeedForSpeed دو ورژن UnderGround و MostWanted رو با شبیه ساز Pcsx2 1.2.1 اجرا کردم که هر دو بعد از شروع بازی به شدت افت فریم دارن و در حد 10 تا 15 فریم هستند. لپ تاپم Core i3 2.10 GHz و رم4 گیگ و گرافیک Nvidia 1gig هست. موقع اجرای بازی مصرف رم و سی پی یو حتی به نصف هم نمیرسه ولی بازی ها به شدت کندن. لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز این 2 بازی واسه ی PC موجو هستن چه کاریه با شبیه ساز اجراشون میکنید؟!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام دوستان عزیز
سیستمون نسبتا ضعیف هستش... واسه بهترین نتیجه راهنماهای این پست رو بخون انجام بده:
http://forum.bazicenter.com/thread65961/

smrboys

کاربر سایت
Jan 24, 2015
3
سلام
آقا چطوری میشه چهار تا دسته رو باهاش تنظیم کرد و چهار نفره بازی کرد؟
pad 1A - 1B - 1C 1D داره ولی فقط 1A کار می کنه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر