PSP2 و توان اجرای Uncharted 3

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
psp2_1.jpg

مجله GameInformer چاپ استرالیا در مقاله ای عنوان داشته که PSP2 جدید با اسم رمز Veta در دست ساخت و سخت افزار این وسیله بسیار قدرتمند و منحصر به فرد می باشد به طوری که توان اجرای بازی های مثل Uncharted 3 را نیز دارا میباشد..! و همچنین PSP2 داری پشتیبانی آنلاین و حافظه داخلی آن از XBOX 360 بیشتر است (1GB)

منبع

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
?... What the F
اگه اینجوری باشه چرا اسمشو گذاشتن PSP2? بذارن Super PSP.
واقعا اگه PSP2 چنین قابلیتی داشته باشه دست کم تا 5-6 سال آینده هیچ کنسول دستی نمی تونه باهاش رقابت کنه.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
غیر ممکن به نظر میاد ولی اگر واقعا انقدر قدرت داشته باشه.............سره خریدنش بدبخت میشیم رسما :d
فکر کنم 1 کیلو وزنش بشه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
اسمش باید تغییر کنه دیگه بشه (Playstation3 Portable) :d

اصلا امکان نداره Uncharted نمیتونه اجرا کنه چه برسه Uncharted 3

والا چند روز پیش خبری GameInformer شنیدم که Uncharted داره براش میاد :|

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بله .بابای منم داره یه گوشی درست میکنه که Crysis روی Highend جواب میده:D l0lito

هر وقت دیدیم باورمون میشه.تا اون چیزایی که ما خوندیم همش مشکلات بود.تنها نکته ای که ازش بیرون اومده بود گته بودن رمش از 360 بیشتره که بحثش شد .اونجا برید بخونید

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تا بود میگفتن early games حالا newest games هم اضاف شد! یک کنسول دستی با یک همچین قدرتی باورنکردنیه!
من فکر کنم سونی فقط بازار گرمی کرده. چنین قابلیتی برای یه کنسول دستی تقریبا (یا می تونم بگم) کلا غیر ممکنه.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خدا کنه همچین چیزی باشه ولی به نظرم غیر ممکنه!فکر کنم سخت افزار هنوز اون قدر پیسرفت نکرده که ps3 رو در این اندازه بتونه بهینه کنه.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
نمیدونم این چجور طرز فکری هست که هر چیزی که بزرگ باشه قویتر هست اونی که کوچیکه ضیعیف تر یه CPU میسازن که میلیاردها عمل انجام میده با اون قد و هیکلش .
همین PSP با پردازنده 333 mgz و RAM 64 MB کم چیزی بود مگه . کم بازی با گرافیک بالا نداشت GOW روش نیومد ؟

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
فکر کنم اگه اینطوری باشه باید یه باطریه 65 یا 75 آمپری ماشین بزاری تنگش. کلا هندهلد یه محدودیتهایی داره مثله پاوره مصرفی. اینجوری بگم که Xbox 360 یا PS3 چیزی حدوده 100-200 وات پاور مصرف میکنه در حینه اجرایه بازی ولی یه PSP شاید بزور 10 وات استفاده کنه. قوی کردنه پردازشگره هندهلد ارتباطه مستقسم با پاوره مصرفی داره و پاوره مصرفس هم با باطری و باطری هم محدودیتهایی داره واسه هندهلد. اگه به این راحتیا بود که PS3 و 360 رو هم با باطری میزدن بیرون که هر 5-6 ساعت شارژش کنین!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر