مقایسه ی پلی استیشن فت یا قدیمی با اسلیم

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
سلام حالا بالاخره کدوم را بگیریم ؟ اسلیم یا فت . برام ظاهر فرق نداره فقط میخوام رپزی یک ساعت یا نیم ساعت بازی کنم . صدای فن و گرافیک و سرعت اجرا برام خیلی مهمه
اگه از من میشنوی فقط اسلیم و سوپر اسلیم بگیر
اصلا طرف فت نرو

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام . برای این که بتونم خودم پلی استیشن را با نرم افزار هک کنم رایگان از کجا خرید کنم . یه لینک بدین لطفا

منظورتون دستگاه هست دیگه درسته ....؟
سعی کن دستگاه هک نرم افزاری مدل اسلیم بخری....

ps_lovers

کاربر سایت
Nov 8, 2012
34
در کل بهترین کنسول از نظر تجهیزات و کیفیت ساخت ps3 60 gb بود.
اما کنسول اسلیم کم مصرف تر و به عبارتی میشه بیشتر کار ازش کشید.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
در کل بهترین کنسول از نظر تجهیزات و کیفیت ساخت ps3 60 gb بود.
اما کنسول اسلیم کم مصرف تر و به عبارتی میشه بیشتر کار ازش کشید.

اتفاقا اینها از نوع بدترین بودن .... یکیش زیر دستم به رحمت ایزد منان پیوست ....
مدل 65nm هستن و زیاد داغ میکنن ....

یک لینک خرید لطفا .....

سلام
بهتره یا از مغازه های شهرتون خرید کنی یا از همین بازارچه ی ما ...

ps_lovers

کاربر سایت
Nov 8, 2012
34
اتفاقا اینها از نوع بدترین بودن .... یکیش زیر دستم به رحمت ایزد منان پیوست ....
مدل 65nm هستن و زیاد داغ میکنن ....

سلام
بهتره یا از مغازه های شهرتون خرید کنی یا از همین بازارچه ی ما ...
دوست گرامی بنده نگفتم زیر دست من و شما کدوم بیشتر کار میکنه که بحث من تجربه ای بود که خودم از 3 کنسول PS3 داشتم سال 85 کنسول PS3 60GB رو خریدم و بعد از عرضه اسلیم و سوپر اسلیم انها رو هم تهیه کردم.
من بنا به تجربه ای که داشتک گفتم بهترین کنسول پلی استیشن از نظر تجهیزات و کیفیت ساخت و قطعات سری 60GB بود. که قیمت تموم شده اش برای خود سونی چیزی بین 800 تا 1100 دلار در میومد.
در اون دوره ای که اومد هیچ کنسولی 4 تا USB نداشت. کابل HDMI- ریدر مموری - و پشتیبانی از بازی های نسل پیش خودش. که حتی PS4 که اکنون موجوده برخی از این امکانات نظیر اجرای بازی های نسل پیش به صورت دیسک و ریدر مموری و 4 USB رو نداره.
حال اگر از نظر کم مصرف بودن و طول عمر بیشتر بخواهید قیاس کنید اسلیم و سوپر اسلیم نمره بیشتری می گیرند. چون چیپ های سری اول 90 نانومتری و بعدی ها به ترتیب 65 و 45 نانومتری است
در کل اعتماد بیشتری از جهت دوام و طول عمر دستگاه به کنسول اسلیم و سوپراسلیم میشه کرد.
ولی هیچ کدوم از اینها در زمینه کیفیت مواد ساخت و تجهیزات به کنسول 60GB نمی رسند.

• Like
Reactions: Persia Tech

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
من یه fat 80G باندل MGS4 ریجن 1 با چهارتا یو اس بی و کارتخون دار سال 87 خریدم خودم کپی خور نرم افزاریش کردم و هنوز صحیح و سالم داره کار می کنه برام در تمام این مدت هم باهاش بازی کردم

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوست گرامی بنده نگفتم زیر دست من و شما کدوم بیشتر کار میکنه که بحث من تجربه ای بود که خودم از 3 کنسول PS3 داشتم سال 85 کنسول PS3 60GB رو خریدم و بعد از عرضه اسلیم و سوپر اسلیم انها رو هم تهیه کردم.
من بنا به تجربه ای که داشتک گفتم بهترین کنسول پلی استیشن از نظر تجهیزات و کیفیت ساخت و قطعات سری 60GB بود. که قیمت تموم شده اش برای خود سونی چیزی بین 800 تا 1100 دلار در میومد.
در اون دوره ای که اومد هیچ کنسولی 4 تا USB نداشت. کابل HDMI- ریدر مموری - و پشتیبانی از بازی های نسل پیش خودش. که حتی PS4 که اکنون موجوده برخی از این امکانات نظیر اجرای بازی های نسل پیش به صورت دیسک و ریدر مموری و 4 USB رو نداره.
حال اگر از نظر کم مصرف بودن و طول عمر بیشتر بخواهید قیاس کنید اسلیم و سوپر اسلیم نمره بیشتری می گیرند. چون چیپ های سری اول 90 نانومتری و بعدی ها به ترتیب 65 و 45 نانومتری است
در کل اعتماد بیشتری از جهت دوام و طول عمر دستگاه به کنسول اسلیم و سوپراسلیم میشه کرد.
ولی هیچ کدوم از اینها در زمینه کیفیت مواد ساخت و تجهیزات به کنسول 60GB نمی رسند.

درود

نگاه کنید این دلیل نیست که چون زیاد روش خرج کردن پس کییفیت ساختش بالا باشه ... درسته همچین مزتهایی داشت اما شما اگر یکم بیشتر نگهش میداشتی متوجه میشدی که چی بود ..... درست عزیز منم میگم که بهترین 3 از نظر زیبایی و کار کرد و تجهیزات این هستش و بس اما تنها معایبش همین سریع داغ کردن و چراغ زرد دادن هستش که برای من روخ داد و بهتره بگم من از اون ادمهایی نیستم که 5 ساعت پشت سر هم بازی کنم و بعد خاموش کنم ....

من یه fat 80G باندل MGS4 ریجن 1 با چهارتا یو اس بی و کارتخون دار سال 87 خریدم خودم کپی خور نرم افزاریش کردم و هنوز صحیح و سالم داره کار می کنه برام در تمام این مدت هم باهاش بازی کردم

سلام
این که صدالبته .... خوش به حالت همچین دستگاهی داری واقعا معرکه هستش و انشاا... فنش 100 سال برات بچرخه ...

atla3

کاربر سایت
Dec 24, 2014
13
داداش میخوام فردا ps3 بگیرم بهم میگی چه مدلی بگیرم که بازی های پلی۲رو بگیره خیلی ضروریه جواب بدین لطفا
ببین داداش اگه میخوای خیالت راحت باشه اکبند بگیر دسته دوم ممکنه هر بلایی سرش اومده باشه اکبندم فقط اسلیم بگیر
من خودم سال 86 یه پلی 3 فت 60 گیگ گرفتم بسیار تمیز نگهش داشتم نه دور فن داشت نه داغ میکرد ولی سال پیش وسط بازی یهو خاموش شد و دیگه درست نشد در کل عمرشو کرده بود منظورم اینه اگه کنسول دور فنم نداره ممکنه هر لحظه چراغ زرد بشه پس دور و بر مدل فت نرو مدل اسلیم بگیر سوپر اسلیمم که اصلا کیفیت نداره

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
خوب بدش ب کنار در کل فت ها خوب توشون بود انقدام بد نیستن ک میگن ولی در کل زیبایی ک فت داشت و داره b-)من هنوز روی هیچ کنسول ک هیچ. هیچ لوازمی توی این مایه ها نیومده چقدر خوشگل و با وقار من یدونه داشتم دادم هاردشو عوض کنن دیگه بالا نیومد بعدش ی اسلیم خریدم الان هم ps4 دارم ولی دنبال ی فت هنوز هستم:d نمیدونم چرا انقدر ازش خوشم میاد:x

• Like
Reactions: Persia Tech

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
هر 3 مدل ps3 که تابحال اومده همشون عالی بودن فقط یه مشکلی که سوپر اسلیم داشت اونم این بود که مثلا ps2 باید بازی رو میزاشتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر