مقایسه ی پلی استیشن فت یا قدیمی با اسلیم

هیدس

کاربر سایت
Aug 12, 2012
13
نام
mohamad
دوستان من میخوام یه ps3 fat 40g بگیرم 350000 دست دو
1-قیمت را خوب گفته
2-اصلا فت بگیرم چون میگن خراب میشه از نوع 65 نانومتری هست
3-دستگاه هم تمیز و سالم هست خواهشا کمک کنید تا پشسمون نشیم
4-از کجا بفهمیم ریفر نیست؟
5-کلا برای خرید دست دوم باید به چه چیزایی توجه کنیم؟
6-به مدت 1 ساعت با دستگاه بازی کردم هیچ صدای غیر عادی نمیداد:x

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
دوستان من میخوام یه ps3 fat 40g بگیرم 350000 دست دو
1-قیمت را خوب گفته
2-اصلا فت بگیرم چون میگن خراب میشه از نوع 65 نانومتری هست
3-دستگاه هم تمیز و سالم هست خواهشا کمک کنید تا پشسمون نشیم
4-از کجا بفهمیم ریفر نیست؟
5-کلا برای خرید دست دوم باید به چه چیزایی توجه کنیم؟
6-به مدت 1 ساعت با دستگاه بازی کردم هیچ صدای غیر عادی نمیداد:x

من خودم 3 ماه پيش 160 فت گرفتم! نه مشکل خاصي باهاش نداشتم 3 4 تا بازي هم تموم کردم! گاد و هوي رين و اينفيموس 2 - متال گير داره تموم ميشه

ولي اگه گيرت اومد اسليم بگير، قيمت بد نيست ولي حتما ببين دسته اصل باشه يک بازي ارويج هم بايد ازش بگيري براي اجراي کپي هاي روي هارد! دسته از 50 تومن هست تا 80 تومن!

تستي که گرفتي خوبه ولي با يک بازي خفن هم تست بگير مثل انچارتد يا گاد! در ضمن مطمئن شو که دستگاه توي کلوپ نبوده باشه که بهتره!

موفق باشي

reza76622201

کاربر سایت
Dec 30, 2008
7
با سلام. يه سوال خيلي مهم. از مدلهاي FAT و SLIM كه توي اين تاپيك روشون بحث شده ، كدوماشون فيلمهاي 3D رو هم پخش مي كنن؟ لطفا اونايي كه امتحان كردن پاسخ بدن. ممنون.
ضمنا يه مساله: اگه قرار باشه چند سال عمر كنه و بعدش خراب بشه با كمال اطمينان ميرم يه كامپيوتر با كارت گرافيك قوي مي خرم كه مي دونم كارت گرافيكش راحت باز ميشه و ميشه سرويسشم كرد به راحتي(اينو بنا به تجربه 20 ساله ميگم) و خرابي به اين راحتيا تو كارش نيست(من هنوز Pentium 233MMX.دارم كه مال 18 سال پيشه و هنوز داره كار ميكنه) قيمت يه كارت گرافيك Asus Nvidia Geforce GTX670 حدود 1500000 تومانه كه خودش به تنهايي قيمتش از PS3 بالاتره. اما كيفيت پخش بازيها رو ميشه روي حداكثر گذاشت و تمامي گزينه هاي F I L T E R I N Gمثل Anti Aliasing رو روي حداكثر (8X) گذاشت و تمام Effect ها رو روي Very High گذاشت كه اون موقع اگر كسي تجربشو داشته باشه متوجه مي شه كه به مراتب كيفيت بازي و تصوير با كنسولهاي بازي كه يه كارت گرافيك متوسط روشون هست فرق مي كنه. البته كنسول هم مزاياي خودشو داره و همينه كه من توش موندم. ضمنا من خودم متخصص كامپيوتر هستم و قطعات رو ريز به ريز ميشناسم و فروشندگان نمي تونن بهم جنس تقلبي بندازن اما با كنسولهاي بازي تجربه عملي ندارم و اينقدر تنوع معيار در خصوص تشخيص اصل يا غير اصل بودن ديدم كه كاملا گيج شدم. حتي دوستم رفت از نمايندگي يه دسته بازي با قيمت بالا كه اصلي بود رو خريد اما من جنسشو كه ديدم مطمئن هستم كه اصلي نيست.
در هر صورت به نظر شما اگه بخوام اصل بخرم (كپي خور) كجا برم؟

آخرین ویرایش:

ped2man

کاربر سایت
May 21, 2013
111
نام
PEDRAM
سلام دوستان یه سوال خیلی مهم داشتم میگن PS3 FAT نخر 3چراغ میشه اکثرا .آیا راسته ؟اگه میشه از کجا باید بفهمم؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
سلام دوستان یه سوال خیلی مهم داشتم میگن PS3 FAT نخر 3چراغ میشه اکثرا .آیا راسته ؟اگه میشه از کجا باید بفهمم؟
من تجربه خودمو بهت میگم همون اویل یه فت 80 گرفتم سر 2 ماه لنزش سوخت!
بعد یه 40 گیگ گرفتم اون بعد از 1 سال خلاص شد!
از من میشنوی فقط اسلیم بگیر که خیالت راحت باشه .. بازم میله خودته چی میگیری ولی من و اکثر رفیقام ضرر فت رو کشیدیدم!

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
با سلام. يه سوال خيلي مهم. از مدلهاي FAT و SLIM كه توي اين تاپيك روشون بحث شده ، كدوماشون فيلمهاي 3D رو هم پخش مي كنن؟ لطفا اونايي كه امتحان كردن پاسخ بدن. ممنون.
ضمنا يه مساله: اگه قرار باشه چند سال عمر كنه و بعدش خراب بشه با كمال اطمينان ميرم يه كامپيوتر با كارت گرافيك قوي مي خرم كه مي دونم كارت گرافيكش راحت باز ميشه و ميشه سرويسشم كرد به راحتي(اينو بنا به تجربه 20 ساله ميگم) و خرابي به اين راحتيا تو كارش نيست(من هنوز Pentium 233MMX.دارم كه مال 18 سال پيشه و هنوز داره كار ميكنه) قيمت يه كارت گرافيك Asus Nvidia Geforce GTX670 حدود 1500000 تومانه كه خودش به تنهايي قيمتش از PS3 بالاتره. اما كيفيت پخش بازيها رو ميشه روي حداكثر گذاشت و تمامي گزينه هاي F I L T E R I N Gمثل Anti Aliasing رو روي حداكثر (8X) گذاشت و تمام Effect ها رو روي Very High گذاشت كه اون موقع اگر كسي تجربشو داشته باشه متوجه مي شه كه به مراتب كيفيت بازي و تصوير با كنسولهاي بازي كه يه كارت گرافيك متوسط روشون هست فرق مي كنه. البته كنسول هم مزاياي خودشو داره و همينه كه من توش موندم. ضمنا من خودم متخصص كامپيوتر هستم و قطعات رو ريز به ريز ميشناسم و فروشندگان نمي تونن بهم جنس تقلبي بندازن اما با كنسولهاي بازي تجربه عملي ندارم و اينقدر تنوع معيار در خصوص تشخيص اصل يا غير اصل بودن ديدم كه كاملا گيج شدم. حتي دوستم رفت از نمايندگي يه دسته بازي با قيمت بالا كه اصلي بود رو خريد اما من جنسشو كه ديدم مطمئن هستم كه اصلي نيست.
من fat دارم فیلم 3dهم باهاش نگاه کردم. بهترین جا توپ خ.نه است چون مغازه های زیادی هستند

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
با تمامی توضیحاتی که دادین آشنایی چندین ساله دارم ولی از نظر من بزرگترین اشتباه ارتقاع سیستم برای بازیه.از اینکه pc از دیگر کنسول ها سرتره شکی درش نیست ولی کنسول بهتر پیشنهاد میشه.در کل اگه میخواین کنسول بگیرین با وجود نسل بعد پیشنهادم اینه که یه دست 2 بگیرین که بتونید ps4 رو هم در کنارش داشته باشین.و اگه مشکل مالی ندارین یه ps3 اسلیم خوب 320 گیگ بسیار مناسبه (چون این کنسول تا 2017 ساپورت میشه)البته اگه میخواین برین توپ خونه باید آشنا داشته باشین چون بازارش......

sys

کاربر سایت
Jul 23, 2012
43
نام
سعيد
سلام من نمیدونم شمابرچه اساسی میگید فت هامشکل داره سمت ما دوگیم نت هستش که هرکدومشون 3تافت دارندخیلی عالی کارمیکنند دیروررفتم دیدم توهرکدومشون نیم کیلوخاک بود اینقدرکثیف بودند که انگارتولجن بودند ازصاحبش پرسیدم گفت اینا دوساله صبح تا شب روشن هستند یه جا دیگه رفتم یارواصلا اسلیم نداشت فقط فت اینام خیلی کثیف بودند:-o.خودمم فت دارم هم ps3 وهم ps2.

!warning

کاربر سایت
Feb 22, 2014
21
سلام من نمیدونم شمابرچه اساسی میگید فت هامشکل داره سمت ما دوگیم نت هستش که هرکدومشون 3تافت دارندخیلی عالی کارمیکنند دیروررفتم دیدم توهرکدومشون نیم کیلوخاک بود اینقدرکثیف بودند که انگارتولجن بودند ازصاحبش پرسیدم گفت اینا دوساله صبح تا شب روشن هستند یه جا دیگه رفتم یارواصلا اسلیم نداشت فقط فت اینام خیلی کثیف بودند:-o.خودمم فت دارم هم ps3 وهم ps2.

ه
خخخخخ هیچی اسلیم نمیش

hosseinv

کاربر سایت
Mar 30, 2012
39
نام
حسین
من فت دارم خیلیم ازش راضیم اگه مثل آدم ازش استفاده کنید صدسال به راحتی کار میکنه نوه و نتیجه هاتونم میتونن باهاش بازی کنن

amircracker

کاربر سایت
Jun 11, 2014
1
کسی توضیح بهم میده

:)
ریفر ها 70-80% خوبن..20% باقی هم مشکلشون به درایو و فن ختم میشه
اگه داری برو یه اسلیم بگیر ..اگرم نه یه ریفر بگیر...فقط حواست باشه که دسته توش اصل و تمیز باشه و همونجا یه بک اپ از یه db بگیر ..خیلی دیدم که تو 60-70% درایو دیسک رو نمیخونه
کسی توضیح میده بک اپ db چیه

pouyamahmoudi

کاربر سایت
Apr 23, 2014
10
سلام حالا بالاخره کدوم را بگیریم ؟ اسلیم یا فت . برام ظاهر فرق نداره فقط میخوام رپزی یک ساعت یا نیم ساعت بازی کنم . صدای فن و گرافیک و سرعت اجرا برام خیلی مهمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر