بهترین بازی کینکت

بهترین بازی کینکت از نظر شما

• Kinect Sports

رای‌ها: 339 65.7%
  • Kinect Adventure

رای‌ها: 163 31.6%
  • Kinectimals

رای‌ها: 39 7.6%
  • Kinect Joy Ride

رای‌ها: 31 6.0%
  • Dance Central

رای‌ها: 163 31.6%
  • Sport Island Freedom

رای‌ها: 10 1.9%
  • Motion Sport

رای‌ها: 20 3.9%
  • Your Shape : Fitness Envolved

رای‌ها: 68 13.2%
  • Get Fit with Mel B

رای‌ها: 10 1.9%
  • Zumba Fitness

رای‌ها: 23 4.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    516

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
کینکت خودش چیه که بخواد بازیاش چیزی باشه؟!!!:d با اینکه خودم تعصب خاصی رو ایکس باکس دارم و از متفر های پروپا قرص PSام، ولی با این دستگاه مایکروسافت حال نمی کنم. خیلی بچگونست.

خوب نخرید البته به نظرم خریدن چیزی که هنوز نمیدونی چه امکاناتی داری خیلی بیشتر بچه گونست آدم اول تحقیق میکنه ببینه چیزی به دردش میخوره یا نه

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
آقا من یه بار دیگه هم این سوالو پرسیدم.لطفا جواب بدید.بازی های کینکت هم باید رایت 100% باشند یا نه؟بازی های قدیمیش چه طور؟

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
آقا من یه بار دیگه هم این سوالو پرسیدم.لطفا جواب بدید.بازی های کینکت هم باید رایت 100% باشند یا نه؟بازی های قدیمیش چه طور؟

بازی هایی کینکت اصلا نمیخواد 100 درصد رایت شده باشند ... چون هیچ کدومشون قفل XGD3 ندارن .... هم رو LT3 اجرا میشن هم رو LT2

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
یک سوال این کینکت اسپورت دوتا هست آیا اگر دو را بخریم همه ی ورزش های یک توش هست یا نه جدا هست ؟
در ضمن آیا اون آپدیتی که قرار بود انگشت را تشخیص دهد اومده یا نه؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
یک سوال این کینکت اسپورت دوتا هست آیا اگر دو را بخریم همه ی ورزش های یک توش هست یا نه جدا هست ؟
نه فرق داره ورزش ها سیزن اولش تو سیزن دوم نیست و جدا هستند(یکی از ضعف ها سیزن 2 همینه)
کلا اگه هم ورزش ها سیزن اول و هم سیزن دوم بخوایی باید جفتش تهیه کنی

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
بازی هایی کینکت اصلا نمیخواد 100 درصد رایت شده باشند ... چون هیچ کدومشون قفل XGD3 ندارن .... هم رو LT3 اجرا میشن هم رو LT2

your shape 2012 باید llt3 رایت بشه xgd3

بچه ها کینکت بازی داستانی نداره ؟؟؟؟
من دو روز کینکت خریدم :D
تا الان اکثر بازی ها مینی گیم بوده یا ورزشی
چندتا بازی داستان دار معرفی کنید

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
منم دو روز هست خریدم بر عکس ولی چون دونبال میکردم اخبار را اینهایی که میگم را بگیر
1 gun stringer
rise of nightmare 2
البته دومی من خودم بازی کردم ترسناک هست ولی جال نبود اونجوری ولی کلا بازی داستان داری هست ولی اولی عالی هست
3 بازی Puss in boot
راستی چند خریدی

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی

Motion Sports (همون اولی) خیلی جالبه. باید دل داد. 2 ساعت که تحمل کنید، مطمئن باشید بیشتر از 10 ساعت بازی می‌کنید.

KINECT SPORTS Season 2 هم محشره.

KINECT Rush هم برای افراد زیر 6 ماه (بچه های‌ پردیس‌گیم) هست.

آپ آپ... :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تا چند هفته دیگه ( تقریبا 14 روز دیگه )
خفن ترین عجیب ترین و مخوف ترین (!) بازی کینکت میاد!
STEEL BATALION بلاخره میاد! شما در بازی سوار یک تانک هستید و باید با امکاناتی که در اختیار دارید دشمنان رو بترکونید!
میتونید پشت ماشینگان رو سقف تانک بشینید یا از دکمه های درون استفاده کنید همچنین یک دکمه برای حرکت انتحاری زدن :D هم وجود داره که تانکتون و خدمه ـش رو خودتون از بین میبرید تا بدست دشمن نمیرید و...:D!
خیلی خفنه!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
تا چند هفته دیگه ( تقریبا 14 روز دیگه )
خفن ترین عجیب ترین و مخوف ترین (!) بازی کینکت میاد!
STEEL BATALION بلاخره میاد! شما در بازی سوار یک تانک هستید و باید با امکاناتی که در اختیار دارید دشمنان رو بترکونید!
میتونید پشت ماشینگان رو سقف تانک بشینید یا از دکمه های درون استفاده کنید همچنین یک دکمه برای حرکت انتحاری زدن :D هم وجود داره که تانکتون و خدمه ـش رو خودتون از بین میبرید تا بدست دشمن نمیرید و...:D!
خیلی خفنه!
فقط تو تانک ــه؟:D
من یه تریلر ازش دیدم خیلی خفن بود!
یارو یه دریچه رو باز کرد همون دکمه انتحاری(:D)رو فشار داد و بوم:D
از کسی که بازیمیکرد نشسته بود رو مبل،وقتی پا میشد و دستش رو بالا میگرفت،دری که روی سقف بود باز میشد و میشد بیرون رو دید!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر