عملکرد کدام در سال 2010 بهتر بود، PS3 یا X360 ؟

عملکرد کدام کنسول بهتر بود؟

• هر دو به یک اندازه

رای‌ها: 15 7.9%
  • Playstation 3

رای‌ها: 91 47.6%
  • Xbox 360

رای‌ها: 83 43.5%
  • هیچکدام خوب نبودند!

رای‌ها: 2 1.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    191

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
66479426880317656626.jpg

درود !

بعد از تعداد زیادی تاپیک تکراری مثل مقایسه دو تا بازی یا بهترین گرافیک، تصمیم گرفتم یک تنوعی در این بخش داده بشه:D

مطلبی رو تو یکی از سایت ها در این باره دیدم و گفتم چرا تو فروم خودمون دربارش بحث نداشته باشیم؟! از عنوان تاپیک مشخص است، به نظر شما PS3 عملکرد بهتری در سال 2010 داشت یا X360 ؟ منظور از عملکرد در همه زمینه ها است. بازیهای انحصاری، مولتی پلتفرم، Kinect و Move ، فروش دو کنسول و بازی هایشان، عملکرد در نمایشگاه ها و مراسم ها و ... هستش، در واقع به صورت کلی!

فقط خواهشا دوستانه بحث کنید و به همدیگر نپرید:D (عمرا اگه کسی توجه کنه!)
ممنون.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
هر کنسول یک انحصاری توپ داد بیرون ... که به نظر من Reach هم از نظر فروش و هم از نظر امتیاز خیلی از Gt5 بهتر بود (البته GT به مرور زمان خودشو نشون میده )
توی E3 هر دو کنسول معمولی ظاهر شدند , توی GC سونی بهتر بود , ولی ماکرو تو ژاپن جبران کرد ...
تو مولتی پلتفرم ماکرو حرف اول می زنه , البته سونی هم داره سعی می کنه بهش برسه ,نمونش BO
;کینکت هم با توجه به قیمت بالاتر نسبت به موو داره عالی می فروشه . البته تو این بخش فعلا از نظر من مساوین ...
با توجه به فروش وحشتناک 360 در ماه گذشته و همچنین فروش زیادش در زمان عرضه مدل اسلیم , امسال بدون چون چرا سال Xbox بود .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
من که نه کینت نه move پشیزی برام ارزش نداره:d و فقط معیار انتخابم بازیهای انحصاریه که در این زمینه امسال ps3 با gow3,hr,gt5 حسابی بهم حال داد البته aw که بی اندازه بهم حال داد.با fable و reach هم که اصلا حال نمیکنم پس به ps3 رای میدم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
سونی طی این 2 سال اخیر خیلی خوب عمل کرد و این موفقیت رو قطعا تو سال 2011 هم تکرار میکنه..

از اون طرف هم ماکروسافت مثل همیشه بود با این تفاوت که کینکت رو عرضه کرد مدل اسلیم رو ساخت و قیمت کنسولش رو پایین آورد که توانست پیشرفت چشم گیری بکنه و در آخر باز هم از PS3 جلو بزنه ولی معلوم نیست آیا این پیشرفت ماکروسافت که طی این یکی دو ماه اخیر اتفاق افتاده آیا به سال 2011 هم کشیده میشه یا نه..

به نظر من سال رو سونی خوب شروع کرد و ماکرو داره خوب تمام میکنه..

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
به نظر من هم امسال ماکروسافت با عناوینی که برای XBOX360 عرضه کرد کمی بهتر از سونی عمل کرد.ولی در سال جدید با عناوین بزرگی که سونی عرضه میکنه قطعا به مراتب بهتر از ماکروسافت نتیجه خواهد گرفت.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
66479426880317656626.jpg

درود !

بعد از تعداد زیادی تاپیک تکراری مثل مقایسه دو تا بازی یا بهترین گرافیک، تصمیم گرفتم یک تنوعی در این بخش داده بشه:D

مطلبی رو تو یکی از سایت ها در این باره دیدم و گفتم چرا تو فروم خودمون دربارش بحث نداشته باشیم؟! از عنوان تاپیک مشخص است، به نظر شما PS3 عملکرد بهتری در سال 2010 داشت یا X360 ؟ منظور از عملکرد در همه زمینه ها است. بازیهای انحصاری، مولتی پلتفرم، Kinect و Move ، فروش دو کنسول و بازی هایشان، عملکرد در نمایشگاه ها و مراسم ها و ... هستش، در واقع به صورت کلی!

فقط خواهشا دوستانه بحث کنید و به همدیگر نپرید:D (عمرا اگه کسی توجه کنه!)
ممنون.
:D حالا که ارش بن شه،تو شروع کردی؟:D

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من به کینت و move كاري ندارم چون هر دو را داردم :d و فقط معیار انتخابم بازیهای انحصاریه که در این زمینه امسال ps3 با gow3,hr,gt5 حسابی بهم حال داد . با fable و reach هم که اصلا حال نمیکنم پس به ps3 رای میدم>:d<

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
برخلاف سال دیگه که یحتمل سونی بهتره امسال به نظرم واقعا مایکروسافت خوب عمل کرد.
کینکت بود! بازیهای انحصاری خیلی خفن و با کیفیت ! لایو کلا خیلی بهتر شد و امکانات جدیدی بهش اضافه شد !

arash1234

کاربر سایت
Nov 18, 2010
148
من به کینت و move كاري ندارم چون هر دو را داردم :d و فقط معیار انتخابم بازیهای انحصاریه که در این زمینه امسال ps3 با gow3,hr,gt5 حسابی بهم حال داد . با fable و reach هم که اصلا حال نمیکنم پس به ps3 رای میدم>:d<

باید همه ی جهت ها در نظر گرفته بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر