Gran Turismo 5 | Trophies Guide

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
برهان جان تروفي Take Your honda Home اول پيست ساختمونش قرار نداره حدودا اخراي پيست هستش.
راستي براي تروفي كه ميگه با اختلاف 0.01 ثانيه ببريد بهترين جا براش در ناسكار اولين ريستون هستش كه بايد از اون ماشينه جلو بزنيد. ازش جلو بزنيد و نزديك باهاش رانندگي كنيد تا تروفي رو بگيريد.

آخرین ویرایش:

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
برهان جان تروفي Take Your honda Home اول پيست ساختمونش قرار نداره حدودا اخراي پيست هستش.
راستي براي تروفي كه ميگه با اختلاف 0.01 ثانيه ببريد بهترين جا براش در ناسكار اولين ريستون هستش كه بايد از اون ماشينه جلو بزنيد. ازش جلو بزنيد و نزديك باهاش رانندگي كنيد تا تروفي رو بگيريد.
در رابطه با هندا كه همون اول پيسته!اين ساختمون ! كه كنارش تابلو Castrol هست .

Z
cc2ef0256f390ab7da61cbf0cce7ffe6-bpfull.jpg

در رابطه با 0.01s هم نظر من اينه :
توي Arcade همون پيست Superspeedway – Indy همون مستطيليه ، Lap رو بزار رو 1 و سطح حريف هم رو C ، هر دور ( هر تلاش براي گرفتن تروفي 33s طول ميكشه در واقع تو 30min ميشه 60 بار سعي كني كه بگيريش ، هر دفعه هم كه نشد restart ، من تو 20 دقيقه گرفتم ، اگه سرعتت رو خط پايان 360تا باشه بايد يه متر از حريف جلوتر باشي ، سخته ولي حتما ميشه )
اخه واقعا 0.01s خيلي كمه و واقعا بايد اختلافت در حد 0 باشه از حريفت تو بازي ، با X2010 خيلي ممكن تر ، قابل تحمل تر و راحت تره !

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
مرسي اونو گرفتم حالا تو اين drift موندم كدوم پيست برم با چه ماشيني؟
من اينو رفتم 20 دقيقه طول كشيد :‌
Go to Arcade Mode -> Drift Trial -> Snow and Dirt -> Chamonix - Main.
اينم توضيحاتش :
Sector 1: 6,000++
Sector 2: 1,500
Sector 3: 500
Sector 4: 500
Sector 5: 1,500
تو هر بخش بايد اين قدر امتياز بگيري تقريبيه هم كمتر ميشه هم بيشتر ، قبل از رفتن تو پيچ يه كم دستي رو بزن

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من اينو رفتم 20 دقيقه طول كشيد :‌
Go to Arcade Mode -> Drift Trial -> Snow and Dirt -> Chamonix - Main.
اينم توضيحاتش :
Sector 1: 6,000++
Sector 2: 1,500
Sector 3: 500
Sector 4: 500
Sector 5: 1,500
تو هر بخش بايد اين قدر امتياز بگيري تقريبيه هم كمتر ميشه هم بيشتر ، قبل از رفتن تو پيچ يه كم دستي رو بزن

منون پستم رو پاك كردم چون كه گرفتمش.:d

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
بچه ها من تمام تروفی های بازی رو گرفتم غیر از یکی.الان تروفی هاش شده 98 درصد ولی فقط GT-R Official Record مونده که اشکم دراومده! خییییییییییلی سخته !!! اگر هم بیای رو چمن زمانت قرمز میشه و حساب نمیشه لعنت به طراح تروفیش !
من بهترین زمانی که گرفتم 7 دقیقه و 29 ثانیه بود که واقعا داشتم زمینو گاز میزدم.همه ی تروفی ها رو هم با دسته گرفتم.

آخرین ویرایش:

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
بچه ها من تمام تروفی های بازی رو گرفتم غیر از یکی.الان تروفی هاش شده 98 درصد ولی فقط GT-R Official Record مونده که اشکم دراومده! خییییییییییلی سخته !!! اگر هم بیای رو چمن زمانت قرمز میشه و حساب نمیشه لعنت به طراح تروفیش !
من بهترین زمانی که گرفتم 7 دقیقه و 29 ثانیه بود که واقعا داشتم زمینو گاز میزدم.همه ی تروفی ها رو هم با دسته گرفتم.

شما چرا با این حالتون؟:d
30تا پلات دارین اونوقت اینو نمیتونین بگیرین؟
ولی حق میدم واقعا سخته،منم همین الان داشتم سعی می کردم که بگیرم این تروفی رو
اگه خط پایان معلوم میبود راحتتر میشد،من نمی دونم دقیقا کجا تموم میشه یه با 7:21 میزنم یه بار 7:30
خداییش سخته

سلام دوستان یکی تروفی dream race توضیح بده لطفا|-)

تا اونجایی که من یادمه با اون فراری که خودش گفته باید یکی از مسابقه های Historic رو بری
من دفعه اول که رفتم اول شدم و تروفی رو داد بهم حالا جزییاتش رو دقیقا نمی دونم
اگه ماشینش رو ندارین من می تونم واستون share کنم اگه آنلاین میشین
اینم ای دی sooski_black

ویرایش: دیشب یکی از دوستان با جگوار رفت مسابقه رو و تروفی رو گرفت،فکر کنم جگوار رو بهتون جایزه داده باشه:-/

آخرین ویرایش:

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
شما چرا با این حالتون؟:d
30تا پلات دارین اونوقت اینو نمیتونین بگیرین؟
ولی حق میدم واقعا سخته،منم همین الان داشتم سعی می کردم که بگیرم این تروفی رو
اگه خط پایان معلوم میبود راحتتر میشد،من نمی دونم دقیقا کجا تموم میشه یه با 7:21 میزنم یه بار 7:30
خداییش سخته
sooski_black

مرد حسابی من اینو پلات کنم به اندازه ی همه ی 30 پلاتم میرزه :d حدود 700 ساعت روش وقت گذاشتم ! چه روز ها و شبهایی که با مسابقات 24 ساعته و X1 Challenge لعنتی گذروندم :-s
آخه من کلا از Nurburgring متنفرم خیلی پیست آشغالیه اصلا ازش خوشم نمیاد حالا باز اونم هیچی ولی اگه زمانمون قرمز بشه دیگه حساب نمیشه !!!
فکر میکردم خیلی آسونتر از این حرفا باشه.وحشتناکه !!!!!!!! مخصوصا با دسته:((

ویرایش:همین 3 ساعت پیش یعنی ساعت 1 و نیم شب این بازی سخت رو پلات کردم ! مسابقه رو با اختلاف زمانی صدم ثانیه بردم !!!!!!!! :d 1 ساعت بعدش هم به کمک دوستم BFBC2 رو پلات کردم

آخرین ویرایش:

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
مرد حسابی من اینو پلات کنم به اندازه ی همه ی 30 پلاتم میرزه :d حدود 700 ساعت روش وقت گذاشتم ! چه روز ها و شبهایی که با مسابقات 24 ساعته و X1 Challenge لعنتی گذروندم :-s
آخه من کلا از Nurburgring متنفرم خیلی پیست آشغالیه اصلا ازش خوشم نمیاد حالا باز اونم هیچی ولی اگه زمانمون قرمز بشه دیگه حساب نمیشه !!!
فکر میکردم خیلی آسونتر از این حرفا باشه.وحشتناکه !!!!!!!! مخصوصا با دسته:((

ویرایش:همین 3 ساعت پیش یعنی ساعت 1 و نیم شب این بازی سخت رو پلات کردم ! مسابقه رو با اختلاف زمانی صدم ثانیه بردم !!!!!!!! :d 1 ساعت بعدش هم به کمک دوستم BFBC2 رو پلات کردم

آقا مبارکه،شانسی بود یا اینکه با تلاش و پشتکار و امید به پروردگار میشه حلش کرد؟؟
من با اینکه زمانم قرمز شه اصلا مشکلی ندارم،فقطم یه بار زمانم قرمز شد
نکته بعدی این که عاشقه Nurburgringــم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر