معرفی و تجربه شما از بازی های wii

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
wii

در مورد خریدن محصولات نینتیندو که اصلا نباید شک کرد 179 سال سابقه این شرکت میدونی یعنی چی یعنی اینکه بعد از 5 سال تولید وی و نواوریش دو تا رقیبش تازه move و کنیچ رو علم کردن جلوش بحث راه نمیندازم که الان بریزید سرم ها هر سه کنسول و دارم و از هر سه تاشون هم راضیم هر کدوم برای سلیقه ها ی مختلف جواب میده .
اما وی
باید بگم با 32 سال سن هنوز لذتی که از بازیهای وی میبرم رو با هیچ کنسولی نبردم .
بازیها جدیدا یکی دو تا بازی اومده که اگه قرار بر خرید این کنسول باشه همین 2 تا بازی بسه یکی
دونکی کینگ که واقعا محشره و یکی هم کریبلی که عکساشو گذاشتم ببینم این تایپیک راه بیفته این بازیها رو با هم نقد و بررسی میکنیم.

کریبلی
mtcqy43e8w3yjqg50w0.jpg

zkny9y6loxw4hhbsv5o6.jpg

دونکی
7w5mpa2khlqtsvb6t89.jpg

l9on3tsu95xw0c3ph0w.jpg

فدات باید دهنتو طلا گرفت منم با سن نزدیک 30 سال و عمری گیمر بودن لذتی که از بازیا wii بردم تو هیچ کنسول دیگه ای نبردم :x:x

• Like
Reactions: ehsanservat

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من کلکسیون کنسول داشتم همه کنسولا داشم ایکس باکس 360 و پلی 3 هم داشتم یه ایکس باکس 360 فالکون سه چراغ شد باز ایکس باکس 360 اسلیم خریدم بعد عمری گیمری به یکنواختی تکراری شدن بازیا رسیدم اصلأ دیگه گیم لذتی نداشت بازیا فقط شده بود اسلحه بردار بکش برو جلو این اسم بازی نبود سرگرمی نبود انگار میخوای تعلیمات برای ارتش ببنی بعد wii خریدم برای خودم به جرات میتونم بگم بازی که با wii بازی کردم بهترین بازی ها زندگیم بوده به این میگن بازی واقعی فقط نینتندو بقیه برن کنار . از اولشم نینتندو با نینتندو نس(میکرو) انقلابی تو کنسول بازی درست کرد حتی همون سلحه میکرو ببینید این ایده جالبیه نینتندو همیشه دنبال گیم واقعی هست با استفاده از ایده و خلاقیت

از خوندن تجربیاتت لذت میبرم

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
خب ... من کلی بازی وی دارم که نصف بیشتریشون رو بازی نکردم کلا :D
بهترین بازی وی به نظرم Zelda : Skyward Sword ه... یک شاهکار به تمام معنا !
بازی The Last Story هم از نظر گیم پلی هم از نظر داستان واقعا خوب بود ... همینطور Xenoblade ...
متروید واقعا بازی خوبیه ... اگه بازی نکردینش حتما بازی کنین ... فکری و اول شخص شوتر رو باهم تو خودش جا داده
ماریو هم که پدربزرگه همه ی بازیهاست :D
ولی سری زلدا رو اگر بازی نکرده کسی حتما بازی کنه ... عاشقش میشه تضمینی !

بازی زلدا سبکش چی هستش؟ تنها زلدایی که بازی کردم برای سوپر نینتندو بود بعد دیگه هیچوقا نتونستم کنسولی بخرم خانواده ام نمیزاشت الان میخوام بعد از سال ها بخرم
زلداش مثل همون نسخه سوپر نینتندوه یا فرق کرده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر