Kirby Epic Yarn

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
kirbys-epic-yarn-boxart-01.jpg

توپ پفکی صورتی نینتندو با لبخندی بی آلایش و اشتهایی بی حد و حصر در فرمی جدید در Kirby's Epic Yarn بازگشته است.

پس از خوردن گوجه فرنجی عجیبی که جادو گر خبیث Yin-Yarn به عنوان طعمه قرار داده بود Kirby به نخ بافتنی تبدیل شد و به دنیایی که همه چیز از پارچه های رنگارنگ ساخته شده بود کشیده شد.

در بدو ورود به این دنیای اسرار آمیز Kirby با پرنس Fluff آشنا می شود و آنها تصمیم می گیرند که نقش های خبیثانه Yin-Yarn را نقش برآب کنند.

داستان همیشه در ماجراهای شخصیت های دوستداشتنی نینتندو مانند Kirby و Mario نقش بهانه ای را داشته اند برای خلق ایده ها بی حد و مرز تیم نینتندو
در این بازی نیز داستان به سادگی قابل چشم پوشی است و می توانید بهمراه Kirby از گردش در این دنیای خارق العاده لذت ببرید بدون هیچ گونه اهمیتی به داستان آن
پلتفرمر 2D side-scrolling در این فضای سراسر زیبایی و خلاقیت که هر گوشه آن مانند معجزه ای در صفحه نمایش ظهور پیدا می کند چیزی نیست که نظیر آن را در این چند سال دیده باشیم
تک تک وصله ها و طراحی پارچه و ظرافت هایی که بر روی بازی صورت گرفته به این خاطر است که شما احساس کنید که واقعا بر روی پارچه های نرم و مخملین محیط بهمره Kirby که بدن او را یک نخ بافتنی 30 سانتی تشکیل داده است در حال قدم زدن هستید و این دنیایی فانتزی و رنگارنگ واقعی است
برای هر عاشق خلاقیت و دوستار زیبایی Kirby Epic Yarn مانند رویایی است که حال به واقعیت تبدیل شده است.

183145-header.jpg

kirbys-epic-yarn_21690.jpg

0066.scrn_kirbysEpicYarn1.jpg

2477.kirby-epic-yarn-tank.png.jpeg

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این بازی به جرات می تونم بگم که خلاقانه ترین بازی امساله و گرافیک بازی به حدی توی نمایشگر زیباست که ادم از دیدنش سیر نمشه
به همه اکیدا توصیه می کنم

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من خیلی دلم میخواد بازی کنم، ولی نمیتونم چون Wii ندارم!
حاضرم اگه کسی پایه بود wiiشو یه چند روزی با سه چهار تا بازی خاص کرایه کنم!

• Like
Reactions: che-jaleb

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
این بازی به جرات می تونم بگم که خلاقانه ترین بازی امساله و گرافیک بازی به حدی توی نمایشگر زیباست که ادم از دیدنش سیر نمشه
به همه اکیدا توصیه می کنم

بالاخره این بازی زیبا رو تموم کردم. واقعا نینتندو و بازیسازهاش میدونن دارن چی کار میکنن.
در ضمن پسرها اصلا طرف این بازی نرن.:) به درد شون نمیخوره

آخرین ویرایش:
  • Like

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام
اگه میشه لینک این بازی scrub شده، rip شده یا همون فشردش رو بزارین زبون انگلیسی.
در ضمن لینکش ترجیحا hotfile یا rapidshare باشه.
ممنون

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
یه چیزی تو مایه های Little Big Planet هست دیگه نه؟
من که رفتم دنبال لینک دانلود
لطفا اگه لینک تورنت با سید بالا یا لینک از مدیا فایر دارید بزارید. البته Scrub شده

• Like

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یه چیزی تو مایه های Little Big Planet هست دیگه نه؟
من که رفتم دنبال لینک دانلود
لطفا اگه لینک تورنت با سید بالا یا لینک از مدیا فایر دارید بزارید. البته Scrub شده
یه خورده بچه گونه تر . بازی خیلی راحته و اصلا نمی میری!:D همینش خراب کرده کار رو و بعد از چند مرحله بشدت خسته کننده میشه

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
بازی جالبه و خلاقانه . اما متاسفانه هیچ چالشی برات ایجات نمیکنه و همون طور که Wander جان گفتن اصلا نمیمیری ولی بازم خیلی ارزش داره

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

بازی اولین نگاه ساده بنظر میاد هر چی میگذره عاشق کاراکتر اصلی و محیط بازی میشید واقعأ محیط قشنگی داره با هنرمندی خاصی ساخته شده ایده ها جالبی داره صدا خوب کار شده حس واقعی دنیا کاموا و پارچه به آدم میده بازی بود موقع بازیش اصلأ بازی دیگه ای بازی نکردم

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
بازی اولین نگاه ساده بنظر میاد هر چی میگذره عاشق کاراکتر اصلی و محیط بازی میشید واقعأ محیط قشنگی داره با هنرمندی خاصی ساخته شده ایده ها جالبی داره صدا خوب کار شده حس واقعی دنیا کاموا و پارچه به آدم میده بازی بود موقع بازیش اصلأ بازی دیگه ای بازی نکردم
آره... از نظر خلاقیت بازیش عالیه ! ولی حیف که بیش از حد ساده ست بازی ... چیزی به اسم مردن تو بازی تعریف نشده ...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ویی

آره... از نظر خلاقیت بازیش عالیه ! ولی حیف که بیش از حد ساده ست بازی ... چیزی به اسم مردن تو بازی تعریف نشده ...
بازیش برای مردن طراحی نشده تو بازی فقط آسیب بخوره چیزای که جمع کردی از دست میدی تنها بازی وییه که دوست دارم همیشه بازیش کنم بازی که همیشه تو ذهنمه

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
کلا طراحی مراحل بازی فوق العاده هستن ولی بازی یکم آسون هست و باس های بازی هم خیلی خوب طراحی شدن.

آره واقعا مراحل عالی طراحی شدن ایده ها نابی داره مثل جمع کردن نخ بالا اومدن سر دایناسور پارچه ای

بقول ehsanservat (بازیش برای مردن طراحی نشده تو بازی فقط آسیب بخوره چیزای که جمع کردی از دست میدی)

آدم میشینه پاش دیگه گذر زمانو متوجه نمیشه آدمو درگیر خودش میکنه

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
آره واقعا مراحل عالی طراحی شدن ایده ها نابی داره مثل جمع کردن نخ بالا اومدن سر دایناسور پارچه ای

بقول ehsanservat (بازیش برای مردن طراحی نشده تو بازی فقط آسیب بخوره چیزای که جمع کردی از دست میدی)

آدم میشینه پاش دیگه گذر زمانو متوجه نمیشه آدمو درگیر خودش میکنه
یه چیز دیگه خوب بازی که یادم رفت بگم تبدیل شدنش به ربات و وسایل دیگه بود که تنوع خیلی خوبی به بازی داده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر