آخرین تریلر the 3rd birthday یا parasite eve3 قبل از انتشار بازی+اخبار و جزئیات جدید

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
اول از همه بابت عکسا معذرت خواهی کنم.سایتی که من ازش عکسا رو برداشتم فی ل ت ر بود مجبور شدم یه جایی آپلود کنم.برای دیدن سایز بزرگتر روی عکسا کلیک کنید.(شرمنده دیگه)

خوب بالاخره بعد از11 سال انتظارها داره به سر میاد.22 دسامبر نسخه ی ژاپنی عرضه می شه و کوارتر دوم 2011 نسخه ی north america .

این آخرین تریلیر بازیه که بر خلاف تریلر های قبلی قسمت هایی که از gameplay بازی هست به سایز صفحه ی psp نیست و به صورت full screen هست و شما کاملا می تونید جزئیات gameplay رو مشاهده کنید.
من که وقتی اون آهنگ معروف parasite eve 2 رو اول تریلر شنیدم به اندازه ی تمام عمرم حال کردم و تمام خاطرات دوران کودکیم(8 سالگیم!!!!!!) زنده شد.
خوب خوشبختانه معلوم شد اون قدر ها هم که ما فکر می کردیم بازی action نشده و مایه های RPG بازی نیز کم نیستند.به علاوه تعداد زیادی مشابهت و ارتباط میان این بازی و دو نسخه ی قبلی یعنی parasite eve 1 & 2 پیدا کردم که امید و اشتیاقم به بازی را دو چندان کرد.

[

همون طور که در تریلر پیداست دو آیتم BP و EXP همانند دو شماره ی قبلی بازی و جود دارند که BP برای خرید و ارتقا و شخصی سازی سلاح ها و EXP هم برای افزایش و آپگرید کردن قدرت هاست.
شخصیت های دو شماره ی قبل مثل kyle از parasite eve 2 و meeda دانشمند با مزه ی ژاپنی از parasite eve 1 و هم چنین eve همزاد aya در بازی حضور دارند.

[

نکته ی جالب دیگر ازدواج aya با kyle است که احتمالا در مراسم به هم می خورد(طبق آن چه که در تریلر هویداست)
مورد بعدی قسمتی به نام DNA board در بازی است که با آیتم هایی که شما در طول بازی پیدا می کنید تکمیل می شود.این بورد دقیقا مشابه انرژی های parasite eve 2 هست با این تفاوت که EXP نقشی در آن ها ندارد و شما این بار باید آیتم های آن را پیدا کنید تا به انرژی ها دست یابید.اگر در تریلر ثانیه 53 را خوب مشاهده کنید خواهید دید aya از یکی از انرژی ها به نام inferno استفاده می کند که این دقیقا همان inferno ی parasite eve 2 هست (ما بش می گفتیم اتم) که وقتی هر دو انرژی عنصر آتش رو به level سه می رسوندید باز می شد.

برای اونایی که پدر توئیتر بازی رو در آوردن: تباتا کارگردان بازی تسلیم شد و اعلام کرد: صحنه ای مشابه صحنه ی دوش گرفتن aya در parasite eve 2 نیز در بازی وجود داره. که البته اون طور که من فهمیدم بسته به میزان کامل بازی کردن شما ممکنه نمایش داده بشه یا نشه.

تریلر را با لینک مستقیم از سایت رسمی بازی دانلود کنید.زمان تریلر 3min
HD 100MB
SD 37MB

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Genesis

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
دستت درد نکنه:d

قربونت:x

دو شماره ی قبلی که عالی بودند-ما که psp نداریم امیدوارم شماره ی جدیدش برای ps3 یا xbox 360 بیاد:>:>.

والا ما هم نداشتیم ولی این چیزی نیست که بشه از خیرش گذشت .
شما هم هر جوری هست یه psp جور کن.کرایه کن قرض بگیر اجاره کن رهن کن نمی دونم هر کاری می تونی بکن حیفه....:d
انشالاه واسه ps3 هم میاد.>:d<

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
امیدوارم شماره ی جدیدش برای ps3 یا xbox 360 بیاد:>:>.
انشالاه واسه ps3 هم میاد.>:d<
بله.
والا این نامورا گفته:
حتما دنباله های اصلی تر برای کنسولها می سازن. اگه جواب بده و ملت استقبال کنن. چون شک دارن مثل جریان ffviidoc بشه و از این هم خوب استقبال ازش نشه.(رسما توی چند تا مصاحبش تکرار کرده. که آهای مردم بیاید بخرید:d)
البته اینها خیلی چیزها میخوان بسازن.:d حتی اون یارو شینجی هاشیمتو هم جدیدا گفته نامورا احتمالا میخواد khiii واسه 2012 ساختش رو شروع کنه!!
پس کی اینو درست کنه؟:d میشه جریان ffxiii ها:d
هیچی معلوم نیست کلا دو کلمه حساب تو مصاحبه هاشون هم نمیگن.

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
یکی از دلایلم برای خرید پی اس پی همین پراسیت هست فقط اگه کسی میتونه لینک پراسیت 2 رو برای پی اس پی بده به من چون من یکی دوتاش رو دانلود کردم همشون خراب بودن حالم حسابی گرفته شد 700 مگ با این اینترنت زغالی گرفتیم خراب بودن:(

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
بله.
والا این نامورا گفته:
حتما دنباله های اصلی تر برای کنسولها می سازن. اگه جواب بده و ملت استقبال کنن. چون شک دارن مثل جریان ffviidoc بشه و از این هم خوب استقبال ازش نشه.(رسما توی چند تا مصاحبش تکرار کرده. که آهای مردم بیاید بخرید:d)
البته اینها خیلی چیزها میخوان بسازن.:d حتی اون یارو شینجی هاشیمتو هم جدیدا گفته نامورا احتمالا میخواد khiii واسه 2012 ساختش رو شروع کنه!!
پس کی اینو درست کنه؟:d میشه جریان ffxiii ها:d
هیچی معلوم نیست کلا دو کلمه حساب تو مصاحبه هاشون هم نمیگن.

چی کار می شه کرد دیگه .square هم square های قدیم مخصوصا اون موقعی که square soft بود نه square enix.:-/

یکی از دلایلم برای خرید پی اس پی همین پراسیت هست فقط اگه کسی میتونه لینک پراسیت 2 رو برای پی اس پی بده به من چون من یکی دوتاش رو دانلود کردم همشون خراب بودن حالم حسابی گرفته شد 700 مگ با این اینترنت زغالی گرفتیم خراب بودن:(

دوست عزیز مطمئنی بازیا خراب بودن؟
یه تستی با نرم افزار epsxe رو کامپیوترت بزن.
من خودم PE 2 رو که قبلا داشتم و PE 1 رو حدود 4-5 سال بعد یعنی 2005 و اینا بود که دانلود کردمو بازی کردم مشکلی نداشتم حالا نمی دونم دیگه.
اگه نهایتا مشکلت حل نشد من ایمیجاش رو دارم با توجه به این که همشهری ایم می تونم به دستت برسونم.>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر