The Elder Scrolls V : Skyrim | PS3

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
100 تومن پول این بازی رو دادم به امید پلات ولی یکی از ترافی ها رو داد و به درصدش اضافه نشد بعدم تو مرحله ی دزدا به یه باگ افتضاح بر خوردم که این زنیکه karliah از آب بیرون نمیاد پس با پلات باید خداحافظی کنم :(( ولی انصافا معتاد کنندس

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
100 تومن پول این بازی رو دادم به امید پلات ولی یکی از ترافی ها رو داد و به درصدش اضافه نشد بعدم تو مرحله ی دزدا به یه باگ افتضاح بر خوردم که این زنیکه karliah از آب بیرون نمیاد پس با پلات باید خداحافظی کنم :(( ولی انصافا معتاد کنندس

پلات ميشه....
ولي وقتي که موهات رنگ دندونات بشه!!:d

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
دوستان من می خواهم بعد امتحان ها بخرم به نظرتون کلا ازرش خریدا مخصوصا برای ps3 را دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
پلات ميشه....
ولي وقتي که موهات رنگ دندونات بشه!!:d

نه بابا همش 200 ساعت بازی کردم پلات شد :D

دوستان من می خواهم بعد امتحان ها بخرم به نظرتون کلا ازرش خریدا مخصوصا برای ps3 را دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه تنها ارزش داره بلکه خیلی ارزش داره ! :D

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
نه بابا همش 200 ساعت بازی کردم پلات شد :D

نه تنها ارزش داره بلکه خیلی ارزش داره ! :D

کیا ... پشتکار تو همیشه ی خدا دهنمون رو سرویس کرده ! :D

توی دمون سولز و دارک سولز گیر کردیم ، میگه بیا برو اسکایریم هم بگیر ! :D

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
اقا من یک جای بازی گیر کردم
اول های بازی ( نه خیلی اول ) که میری نزدیک های قله کوه با 4 تا ادم نقاب پوش صحبت می کنی هی مرتیکه میگه صدا در بیاور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
اقا من یک جای بازی گیر کردم
اول های بازی ( نه خیلی اول ) که میری نزدیک های قله کوه با 4 تا ادم نقاب پوش صحبت می کنی هی مرتیکه میگه صدا در بیاور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برو تو قسمت Magic بعد هم Shout ... بعد اون Shout ـیی که پرتشون میکنه رو Select کن . بعد هم Use کن . دکمش رو Ps3 نمیدونم چیه .

rohallah_tavakoli

کاربر سایت
Mar 28, 2008
59
نام
روح الله
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان محترم...

بنده حدود 50 درصد این بازی رو انجام دادم و بعد از مدتی کنسولم که FAT بود را با اسلیم تعویض کردم.... الان وقتی کپی سیو بازی رو اجرا میکنم... اجازه save نمیده و میگه این سیو برای پروفایل دیگریست...

دوستان راه حلی ندارید؟

ممنون

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
دوستان بازیه من 97% هست و فقط این ترافیه 15 تا دیدرا رو نداده من 15تا مرحله ی دیدرا رفتم ولی ترافی رو نداد مشکل کجاست اعصاب واسه ما نزاشت skyrim :(

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بالاخره DLCهای بازی هم برای PS3 دارن میان!
هر 3تا DLC بازی،ماه دیگه روی PSN خواهند آمد! (تارخ انتشار دقیق نگفتن)
و مهم تر اینکه،فقط برای 1 هفته ی اول ، میتونید با 50% تخفیف بخریدشون! (قیمت اصلی بازی رو هم نگفتن! ولی قاعدتا هم قیمت با نسخه ی X360 هست :d )

اگر کسی توی این بخش منتظر اینا بوده تا الان(که فکر نمیکنم:-" ) بالاخره داره به خواسته ـش میرسه! :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بالاخره DLCهای بازی هم برای PS3 دارن میان!
هر 3تا DLC بازی،ماه دیگه روی PSN خواهند آمد! (تارخ انتشار دقیق نگفتن)
و مهم تر اینکه،فقط برای 1 هفته ی اول ، میتونید با 50% تخفیف بخریدشون! (قیمت اصلی بازی رو هم نگفتن! ولی قاعدتا هم قیمت با نسخه ی X360 هست :d )

اگر کسی توی این بخش منتظر اینا بوده تا الان(که فکر نمیکنم:-" ) بالاخره داره به خواسته ـش میرسه! :d
خيلي خوبه فقط خدا كنه قابل بازي كردن باشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر