The Elder Scrolls V : Skyrim | PS3

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
باگ رو که همیشه بهش نمیرسی (مثل من که بهش نرسیدم)
یه مشکل سیو داشت که پچ دادن درست شد همین
نه خیر! برای بعضی ها اصلا مشکلی رو حل نکرد.

اول با دستگاه 40 گیگ ام تا lvl 28 رفتم، کلا همه چی باگ دار شد، هر دفعه هم نزدیک پنج دقیقه طول میکشید تا بازی Load بشه! بعضی وقت ها که کلا Slow Motion میشد! بعدش Bethesda بخونید "Bugesda" یه پچ داد که قرار بود مثلا مشکلات رو حل کنه که برای من مشکلی حل نشد!

این کارها رو انجام بدید، ضرر نداره! مشکلات مربوط به لگ و قفل کردن رو تا حد قابل توجهی کم میکنه... (برای بعضی ها هم کارساز بوده و مشکل رو از بین برده) یه سایتی نوشته بود اینو...
- Auto Save های مختلف رو غیر فعال کنید...
- قبل از Save کردن، حدود چند ثانیه صبر کنید Object های اطرف کامل Load شند، بعد Save کنید، Reset و دوباره Load کنید...

فایل های غیر ضروری هارد PS3 رو از روی هارد پاک کنید، کلا هرچی هارد PS3 شما خالی تر باشه، بازی روونتر اجرا میشه! اینو خودم تجربه کردم. شاید برای بقیه اینطور نباشه ولی برای من خوشبختانه جواب داده... الان با دستگاه 160 گیگ ام راحت بازی میکنم! چون توی هارد این PS3، بجز U3 & BF3 چیز دیگه ای ندارم و تقریباً هارد خالی هستش، بازی فعلا روون اجرا میشه! تا ببینم بعداً چی میشه.

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
Shhhhit ! :d بازي شديدا باگ داره براي رد كردن يه مرحله كه بازي هي گير ميكرد مجبور شدم چهار بار از بازي برم بيرون دوباره لود كنم ! ضايعترينشم اينه كه وقتي رو به روي كاركتر ها واي ميستم صداشون قطع ميشه تا بر ميگردم سمت ديگه دوباره صداشون درمياد ! البته با اين حال گيم پلي بازي شيدا معتاد كنندست و اين باگ ها مانع من براي ادامه ندادن بازي نشـــدن ! :d

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
پس که اینطور این بازی هم یه پورت پر نقصی بوده .

کلا بازی که رو ps3 پورت بشه گند می شه .

راستش Oblivion روی PS3 از همه ورژن های دیگش تر تمیز تر بود البته اون رو 4J Studios پورت کرد و یک سال دیر تر اومد. فقط هیف که تروفی نداشت.
کلا این Engine با سیستم RAM PS3 مشکل داره. Fallout NV و Fallout 3 هم دقیقا همین مشکلات رو داشتن. موضوع خنده دار اینه که Bethesda گفته بود که موتور گرافیکی اسکایریم به کل از نو نوشته شده در صورتی که این همون موتور گرافیکی هستش که از Morrowind تا الان هی دارن بهش برچسب میزنن و جای موتور گرافیکی جدید به مردم تحویل میدن!
در هر صورت دلیل اصلی این مشگل اینه که Bethesda نمی خواد پول و وقت صرف این مشکل بکنه چون میدونن که اکثریت مردم در هر صورت بازی رو میخرن.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من سه چهار روزه بازی رو گرفتم ولی هیچ مشکلی ندارم !
البته به توصیه دوستان عزیز اصلان و زامبی گوش کردم :D
به این بهونه ها این شاهکارو از دست ندید ...
در مورد بازی میتونم بگم فوق العادس.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
مثل اینکه پچ 1.4 اومد بالاخره ولی من که خودم ندیدم ! احتمالا برای مشکلات نت باشه
خیلی ها مشکلشون حل شده بعضی ها هم هنوز مشکل لگ و فریم ریت دارن
اگه تست کردین شما هم نتیجه رو بگین

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه سئوال .. به بازی مولتی پلیر اضافی شده؟
کلاس گرگنما هم داشتیم؟ قویه؟ اگه nord باشم تا لول 13 هم رفته باشم راهی هست که بتونم گکرگنما بشم؟چون از یارام یه گرگنما بود که خیلی قوی بود!
همچنان آرزو به دل موندم که master vampire رو بکشم:(

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
یه سئوال .. به بازی مولتی پلیر اضافی شده؟
کلاس گرگنما هم داشتیم؟ قویه؟ اگه nord باشم تا لول 13 هم رفته باشم راهی هست که بتونم گکرگنما بشم؟چون از یارام یه گرگنما بود که خیلی قوی بود!
همچنان آرزو به دل موندم که master vampire رو بکشم:(
مولتي كه هيچوقت نخواهد داشت
بله شما به گروه companion بريد بعد quest هارو انجام كه بديد توي يكي از اين ها گرگنما ميشيد

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
من میخوام این بازیو بگیرم ولی از بس خوندم باگ داره منصرف شدم! این اپدیت های جدید مشکل رو حل کرده یا نه؟! بعدشم اینکه حجم اپدیتا چقدره؟!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من میخوام این بازیو بگیرم ولی از بس خوندم باگ داره منصرف شدم! این اپدیت های جدید مشکل رو حل کرده یا نه؟! بعدشم اینکه حجم اپدیتا چقدره؟!
براي من كه هنوز مشكل داره ،حجم اپديت ها زياد نيست فكر كنم از ٢٠ مگ بيشتر نميشدن

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان یه سوال :D با این آپدیت جدیدی که برای بازی اومده باز هم باید از همون حرکات زد یا دیگه نمیخواد ؟ (منظورت همونه که سیو کنیم بیاییم بیرون و دوباره لود کنیم :D) بعد از کجا میشه این Auto save رو خفه کرد ؟ :D و نکته ی بعد اینکه این آپدیت 1.4 من دنلد کردم 94 مگ بود و دیگه آپدیتی نبود ! مگه تا الان چند تا آپدیت نیومده ؟! من فقط یه آپدیت دیدم که همین بود ! یعنی همش رو توی همین قرار داده بودن ؟ :D
چقدر هم که 1 دونه سوال شد :D

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
تا الان که هیچ مشکلی حل نشذه تازه باک تروفی هم داره من الان لول پنجاه هستم تروفی باز نشده هنوز تجربش در حد یکی دو هفته که دستتون بیاد بازی چجوری هست خوبه بقیش عذابه!
ابدیت ها هم تا جایی که من یادمه دو تا بیست تایی بود که با اپدیت سوم همش رو کردن یه اپدیت
برای بستن Auto Save هم باید برید ستینک قسمت سیو ها تیک Auto Save رو بردارین دستی سیو کنین که اینم خودش مصیبتی هست :d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دوستان قبل از اپدیت به 1.05 دیتا بازی و اپدیت قبلی رو پاک کنید و دوباره اپدیت و اینستال کنید
من که از اول لگ و فریز نداشتم فقط تو بعضی مناطق مثل Windhelm که درست شد
موقع سیو کردن هم یه لحظه گیر میکرد اونم رفع شد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر