اطلاعات جدید از بازی Killzone 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
killzone-3.jpg

کمپانی سونی به تازگی در طی مراسم VGA صحنه جذاب و زیبایی را از گیم پلی بازی Killzone 3 به نمایش دراورد.

قسمت های به نمایش دراورده شده از گیم پلی بازی مملو از صحنه های نبرد و انفجارهای شدید و بزرگ بود.به حدی این صحنه های به نمایش گذاشته شده زیبا بود که طرفداران این بازی را دویاره مجذوب خود کرد.

بازی زیبای Killzone 3 قرار است در 22 فوریه سال جاری به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شود.

منبع:http://www.vg247.com/2010/12/12/killzone-3-ad-shows-new-footage/#more-133556

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
:(این اطلاعات کجا بودن ما نفهمیدیم اون دمو که چند روزی هست اومده :-/خبر زیاد جالبی نبود ;)

xbox360&ps3

کاربر سایت
Aug 8, 2008
84
من که بی صبرانه منتظر عرضه شدن بازی هستم.خدا کنه مثل شماره قبلیش سکانسهای انفجار طبیعی باشه.البته بعضی جاها واقعا انفجاراش تو ذوق میزد.

M4ST3R

کاربر سایت
Feb 19, 2010
192
نام
Master
wow این تریلر 15 ثانیه عجب چیزی بود، فکر کنم با این تقاسیر لقب بهترین گرافیک کنسولی رو از فرنچایز آنچارتد بگیره :d

• Like
Reactions: гадюка

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
جدیدا هم سایت گیم اسپات 20 دقیقه از بازی رو بازی میکنه و نظر میده! این Melee هاش عالی بود چندین حرکت مختلف باهاش انجام داد ، خیلی از مشکلات Kz2 نبود اصلا! خیلی با این شمارش حال کردم اساسی! فضا ها گسترده شده بود(بر خلاف KZ2) ، گرافیک هم دیگه جای بحث نداره :D عالی بود
ولی اسلحه خیلی سبک شده بود

خورد تو ذوقت؟! اکثر مشکلات KZ2 همین سنگین بودن اسلحه ها بود! نمیتونستی جُمب بخوری! الان خیلی بهتر شده باز! خدا رو شکر!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: гадюка

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
جدیدا هم سایت گیم اسپات 20 دقیقه از بازی رو بازی میکنه و نظر میده! این Melee هاش عالی بود چندین حرکت مختلف باهاش انجام داد ، خیلی از مشکلات Kz2 نبود اصلا! خیلی با این شمارش حال کردم اساسی! فضا ها گسترده شده بود(بر خلاف KZ2) ، گرافیک هم دیگه جای بحث نداره :D عالی بود
ولی اسلحه خیلی سبک شده بود
خورد تو ذوقم :(

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر