Assassin'S Creed Brotherhood . Achievements Guide

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir

57176682370050827730.png

ارزش بازي: 10/9
درجه سختي: 10/6
تعداد کل آچيومنت ها: 50
آچيومنت هاي آفلاين: 40 [ 800 ]
آچيومنت هاي آنلاين: 10 [ 200 ]
ارزش کل آچيومنت ها:
gp-g.jpg
1000
آچيومنت هاي كه در بازي ممكنه جا گذاشته شود : 2

Dust to Dust
Mailer Daemon

ساعت مورد نياز براي 1000/800 كردن : که مربوط به آچیومنت های افلاین میشه 15-20 ساعت .

توضیح : فعلا آچیومنت های افلاین رو قرار میدم برای مدت کوتاهی طول می کشه آچیومنت های آنلاین رو کامل بزارم . . .

-----------------------------------------------------------------------------------------------

s13.jpg
gp-g.png
30
Perfect Recall
Achieve 100% Synchronization with a Sequence.

شما باید یکی از Sequence هارو % 100 کنید . این آچیومنت مربوط به چی میشه ؟
مثلا در یکی از مراحل . . . وقتی مرحله رو شروع می کنید به شما میگه که دشمن رو توسط Hidden Blade بکشید . شما باید دقیقا همون کار رو انجام بدید تا در همون DNA به % 100 برسه . و هر Sequence دارای 5 تا 6 تا یا بیشتر DNA داره . من به شما Sequence 2 رو پیشنهاد می کنم . اگر کسی بازی رو تموم کرده باشه و هنوز یکی از Sequence رو کامل نکرده می تونه وارد Sequence ها بشه و DNA هارو تکرار کنه .

s14.jpg
gp-g.png
20
Déjà vu
Replay a Memory

یکی از Memory ها یا همون DNA هارو تکرار کنید . به آچیومنت Perfect Recall مراجعه کنید .

s25.jpg
gp-g.png
20
Home Improvement
Upgrade 5 buildings in the Antico district

5 تا ساختمون رو در منطقه Antico ارتقاع دهید . در کنار بعضی از ساختمان ها که یک مرد با یک سری کاغذ و نقشه ها وایساده می تونید این کار رو انجام بدید . نکته : برای ارتقاع دادن ساختمان ها در مناطق مختلف و چه Antico باید اول برج های بورجیا رو منفجر کنید . به آچیومنت Tower Defense مراجعه کنید .

s26.jpg
gp-g.png
20
Tower Offense
Burn All Borgia Towers

تمامی برج ها رو منفجر کنید . شما با رفتن به Map می تونید برج ها رو مارک کنید و اون هارو منفجر کنید که شامل 12 تا میشه . منفجر کردن برج ها چه ارزشی دارد ؟
شما می تونید ساختمان ارتقاع بدید و اساسین های بیشتری داشته باشید و مغازه های قفل شده و خراب شده رو باز کنید .

s30.jpg
gp-g.png
20
Brotherhood
Recruit 3 Assassins

3 تا اساسین آموزش بدید . با منفجر کردن یک برج می تونید بعضی از افراد که در جاهای مختلف Rome در حال نبرد با گارد ها هستند رو نجات بدید و به جمع خودتون ( Brotherhood ) دعوت کنید .

s31.jpg
gp-g.png
20
Welcome to the Brotherhood
Train a recruit up to the Rank of Assassin

وقتی شما شما اساسین داشته باشید می تونید اون هارو به جاهای مختلف که خوده بازی تعین کرده بفرستید تا تجربه ، مهارت و . . . کسب کنند شما وقتی اساسین هاتون رو می فرستید به معاموریتی XP بار اون بالا میره و Rank ( سطح توانایی ) اون بالا میره و وقتی به آخر رسید یعنی یک Assassin کامل شد . وقتی به آخرین سطح رسید Icon اساسین در Map می درخشه که همون مکان مخفی شما هست میرید و مراسم آجرا میشه و آچیومنت رو دریافت می کنید .

s32.jpg
gp-g.png
30
Capture the Flag
Remove All Borgia Flags in Rome

تمامی فلگ های بورجیا رو بگیرید . این فلگ ها یا پرچم ها در جاهای مختلفی در Rome گذاشته شده . بعضی از اون ها هم در مکان های مخفی . ( که گرگ ها نگهبانی میدن ) شما می تونید در مغازه نقاشی نقشه های این پرچم هارو خریداری کنید . که شامل 101 پرچم میشه .

s33.jpg
gp-g.png
20
In Memoriam
Collect All Feathers

تمامی پرهای درون بازی رو جمع کنید . مثل آچیومنت Capture the Flag می تونید برید و نقشه این پر ها که 10 تا بیشتر نیست رو خریداری کنید .

s34.jpg
gp-g.png
20
Dust to Dust
Find 1 Artifact in the Present

شما باید قبل از این که بازی رو تموم کرده باشید این آچیومنت رو بگیرید . وقتی بازی رو شروع کردید و یکی دوتا از Sequence رو تموم کردید از Animus خارج می شید " درست نمی دونم کی باید از Animus خارج شید فقط یک جا هست که Lucy به شما میگه بیا بیرون و یک سری چیز هاست رو جمع کن . وقتی از Animus رفتید بیرون کلا از اون راه رو برید بیرون و برید بالای اتقاق Ezio سمت چپ یک جعبه گذاشته اون رو بردارید و آچیومنت رو دریافت کنید . این کلیپ هم رو حتما ببینید بهتون کمک می کنه . دانلود

s40.jpg
gp-g.png
20
Mailer Daemon
Access your email in 2012

این آچیومنت هم رو باید قبل از پایان بازی انجام بدید . بعد از مدتی بازی کردن وقتی دکمه Start رو میزنید یک علامته تعجب در کنار Leave Animus کشیده شده که شما باید از Animus برید بیرون و وقتی رفتید بیرون یک کامپیوتر پشت دمو دستگاهای شان گذاشته بردید و وارد کامپیوتر بشید تا آچیومنت رو دریافت کنید .

s35.jpg
gp-g.png
20
Serial Killer
Perform a Speed Kill Streak of 10

10 بار Hidden Blade رو بکنید تو سر دشمنان و یه تیر حرومش کنید :x . My Best Job In BH
خوب وقتی در درگیری هستید
rt.png
رو نگهدارید . وقتی دشمنان اقدام به ضربه زدن کردن
x.png
رو بزنید . میشه گفت یک جورایی Counter Kill On میشه . و هر وقت ضربه بزنید بدونه گرفتن
rt.png
دشمنن رو Counter Kill میکنه . خب ، شما همین کارو انجام بدید در هین انجام دادن برید کناره یکی از دشمنان و
x.png
رو نگهدارید یا یک بار زنید Hidden Blade رو میکنه تو سره دشمن و یک تیر میزنه که به یکی از دشمنانه دیگه رو می کشه .

s36.jpg
gp-g.png
10
Spring Cleaning
Kill a guard with a broom

یک گارد رو با جاروب بکشید . در بعضی از جاها یک سری آدما هستند که دارن جارو می کنید جاروشون رو بردارید و برید پیش یک گارد و
x.png
رو بزنید آچیومنت رو دریافت می کنید .

s37.jpg
gp-g.png
10
Your Wish is Granted
Throw money in a well

دکمه رو بزنید و پول رو انتخاب کنید و برید کنار یک چاه و 1 بار پول بریزید داخله چاه تا آچیومنت رو دریافت کنید .

s38.jpg
gp-g.png
10
Fly Like an Eagle
Jump with the parachute off the top of Castel Sant' Angelo

برید بالای Castel Sant' Angelo و خودتون رو پرت کنید پایین و با دکمه
x.png
چتره نجات رو باز کنید تا آچیومنت رو دریافت کنید . باید قبلش مراحل Leonardo رو تموم کرده باشید و چتره نجات رو خریده باشید . حالا در ادامه آچیومنت ها بیشتر اشنا خواهید شد ;)

s39.jpg
gp-g.png
10
The Gloves Come Off
Win the highest bet at the Fights

خب وقتی چند تا Sequence رو تموم کردید می رسید به یکی از دوستانتون که خونه خراب شدشم . . . بیرونه Rome :d خب ، وقتی چند تا معاموریت رو براش انجام دادید پایین خونش یک Fight Club هست . ( هر چی گشتم برت پیت پیدا نشد ) :d خب ، برید و تمامی Rank های درگیری رو تموم کنید وقتی رسیدید به آخری که باید با 5 تا مرد مبارزه کنید پولی رو که شرط بندی می کنید رو بزارید رو f 500 و باید مبارزه رو ببرید تا آچیومنت رو دریافت کنید .

s27.jpg
gp-g.png
20
Show Off
Complete 10 Guild Challenges

درست در مورد این آچیومنت اطلاعاتی ندارم . فقط یه توضیح هست که از یه سایت ترجمه کردم خودمم در هین بازی این اچیومنت رو دریافت کردم . خب ، در بازی یک سری کار ها هست که باید روی گارد ها یا غیره انجام بدید مثلا : 10 گارد رو از پشت سر بکشید یه کم شباهت داره با آچیومنت ( Gold Perk ) در The در سایتی کی ترجمه کردم گفته بود که بهترین راه برای گرفتن آچیومنت این کارهارو انجام بدید .

• 10 تا گارد رو از پشت سر بکشید . فکر کنم با شمشیر باید این کار رو انجام بدید
• 5 تا گارد رو خلع صلاح کنید و با صلاح خودش بکشیدش .
• 10 تا از دزدان رو بفرستید تا از گارد ها دزدی کنند .
• 10 تا از Courtesan ها ( همون زن های کنار خیابون ) رو بفرستید تا حواس گارد ها رو پرت کنند .
• 25 گارد رو با صلاح های از راه دور ( Ranged ) بکشید .
• 25 تا گارد brutes رو بکشید همون گارد هایی که حیکلین همون گارد بزرگا :d
• از 25 متری خودتون رو پرت کنید که مرگ سختی در پیش دارید .
• 250 f پول رو بدزدید .
• در 10 ثانیه 5 گارد رو بکشید .
• 5 تا جسد مرده رو بندازید تو چاه

s29.jpg
gp-g.png
20
Perfectionist
Earn 3 gold medals from the Animus Virtual Training Program

3 تا از تمرین های که روبکا در اختیار شما قرار داده رو به سطح طلا برسونید . با زدن دکمه Start می تونید Virtual Training ببینید حالا هر کدومش رو خواستید برید و به طلا برسونید تا آچیومنت رو دریافت کنید .

s28.jpg
gp-g.png
20
.. .- -- .- .-.. .. ...- .
Solve all of Subject 16’s Puzzles

خب ، خب ، خب باید پازل های 16 رو پیدا و کامل کنید . 16 کیه ؟ به اینجا مراجعه کنید .

این فایل رو دانلود کنید . تمامی عکس ها و راه حل معما ها رو داخلش گذاشتم .

آچیومنت های مکان های مخفی

در بازی یک سری مکان های مخفی است که اون هارو باید با فکر رفت و تموم کرد . این مکان ها توسط یک سری از افراد که پست گرگ و سگ رو خودشون گذاشتن محافظت میشه باید طبق مراحلی که خوده بازی تعین کرده در مکان ها یا ( معبد ها ) طی کنید تا به یک صندوق برسید و کلیدی که خطم میشه به یک لباس و Armor " مثل AC II " . خب ، فقط یکی از آچیومنت ها رو حتما حتما در طی بازی دریافت خواهید کرد و قابل از دست دادن نیست بقیه بستگی به خودتون داره برید یا نرید . این مکان ها در نقشه به شکل یه سر گرگ نشان داده میشه . یک سری کلیپ ها هست در مورد هر یک از معبد ها اگر خواستید بگید تا اپلودشون کنم . چون ممکنه همه انجام داده باشن دیگه نزاشتمشون به هرحال . . .

s15.jpg
gp-g.png
20
Undertaker 2.0
Discover the Shrine in the Catacombe di Roma

وقتی معبد Catacombe di Roma رو کشف کردید این آچیومنت رو دریافت خواهید کرد .

s16.jpg
gp-g.png
20
Golden Boy
Discover the Shrine in the Terme di Traiano

معبد Terme di Traiano رو کشف کنید .

s17.jpg
gp-g.png
20
Gladiator
Discover the Shrine in Il Colosseo

وقتی معبد Il Colosseo رو کشف کردید این آچیومنت رو دریافت خواهید کرد .

s18.jpg
gp-g.png
20
Plumber
Discover the Shrine in the Cloaca Maxima

معبد Cloaca Maxima رو کشف کنید . و آچیومنت رو دریافت کنید .

s19.jpg
gp-g.png
20
One-Man Wrecking Crew
Discover the Shrine in Palazzo Laterano

معبد Palazzo Laterano رو کشف کنید .

s20.jpg
gp-g.png
20
Amen
Discover the Shrine in the Basilica di San Pietro

وقتی معبد di San Pietro رو کشف کردید و کلید رو گرفتید این آچیومنت رو دریافت خواهید کرد .

آچیومنت های Leonardo Da Vinci

در طی بازی شما با لوناردو دوست قدیمیتون ملاقات می کنید که به شما میگه بورجیا منو مجبور به ساختن ماشین های جنگی کرده و از شما می خواد که برید و ماشین ها و نقشه ساختن اون ها رو نابود کنید و ماشین ها در شهر های مختلفی گذاشته شده . . . بازم مثل آچیومنت های مکان های مخفی فقط یکی از آچیومنت های لوناردو رو نمیشه از دست داد و بقیه به خودتون بستگی داره برید یا نرید وقتی کل ماشین هارو نابود کردید لوناردو به شما یک چتر نجات میده که می تونید استفاده کنید . به هرحال بازی هم تموم شد میشه این معاموریت ها رو برید و آچیومنت هاشو دریافت کنید . بازم کلیپ در مورد این آچیومنت ها دارم خواستید . . . در خدمتیم تا اپلودشون کنم .

s21.jpg
gp-g.png
20
Bang!
Destroy the Machine Gun

Machine Gun رو نابود کنید تا آچیومنت رو دریافت کنید .

s22.jpg
gp-g.png
20
Splash!
Destroy the Naval Cannon

Naval Cannon " توپ هایی که اول بازی استفاده نی کنیم " رو نابود کنید .

s23.jpg
gp-g.png
20
Boom!
Destroy the Bomber

شما در AC II در یکی از مراحل اگه دقت کرده باشید لوناردو یک ماشین پرنده ساخته که به وسیله آتش و دود پرواز می کرد . در AC : BH لوناردو ماشینی ساخته که میشه به صورت یک وسیله جنگی در دست گرفت و پرواز کرد . بازم شما باید با این ماشین یک سری کارها انجام بدید و بعدش اون رو نابود کنید . تا آچیومنت رو دریافت کنید .

s24.jpg
gp-g.png
20
Kaboom!
Destroy the Tank

تانک رو نابود کنید تا آچیومنت رو دریافت کنید .

آچیومنت هایی که در طی بازی خواهید گرفت

s3.jpg
gp-g.png
20
Sanctuary! Sanctuary!
Find a secure place to hide and re-enter the Animus

در طی بازی دریافت خواهید کرد .

s2.jpg
gp-g.png
20
Battle Wounds
Complete DNA Sequence 1

Sequence 1 رو کامل کنید که شامل مراحل زیر میشه :

• Mass Exodus
  • R & R
  • Horsing Around
  • Target Practice
  • Reunion
  • Vilified
  • Emergency Exit

s4.jpg
gp-g.png
20
Rome in Ruins
Complete DNA Sequence 2

Sequence 2 رو کامل کنید که شامل مراحل زیر میشه :

• As Good as New
  • Well Executed
  • New Man in Town
  • Easy Come, Easy Go
  • Who's Got Mail?
  • Crepi Il Lupo
  • The Halls of Nero
  • Roman Underground

s5.jpg
gp-g.png
20
Fixer-Upper
Complete DNA Sequence 3

Sequence 3 رو کامل کنید که شامل مراحل زیر میشه :

• Double Agent
  • Between a Rock and a Hard Place
  • High-Stakes Negotiation
  • Collective Intelligence

s6.jpg
gp-g.png
20
Principessa in Another Castello
Complete DNA Sequence 4

Sequence 4 رو کامل کنید که شامل مراحل زیر میشه :

• Castelo Crasher
  • Femme Fatale
  • The Burdens we Carry
  • Guardians of Forli
  • Man of the People
  • Serial Offender
  • Human Cargo
  • An Unexpected Visitor
  • War Plans
  • Outgunned
  • The Plan

s7.jpg
gp-g.png
20

Fundraiser
Complete DNA Sequence 5

Sequence 5 رو کامل کنید که شامل مراحل زیر میشه :

• Escape from Debt
  • Follow the Money
  • When in Rome...
  • In and Out
  • Paper Trail

s8.jpg
gp-g.png
20
Forget Paris
Complete DNA Sequence 6

Sequence 6 رو کامل کنید که شامل مراحل زیر میشه :

• Gatekeeper
  • French Kiss
  • Trojan Horse
  • Au Revoir
s9.jpg
gp-g.png
20
Bloody Sunday
Complete DNA Sequence 7

Sequence 7 رو کامل کنید که شامل مراحل زیر میشه :

• Patching the Leak
  • Calling all Stand-ins
  • Exit Stage Right
  • Intervention
  • Ascension
s10.jpg
gp-g.png
20
Vittoria Agli Assassini
Complete DNA Sequence 8

Sequence 8 رو کامل کنید که شامل مراحل زیر میشه :

• Requiem
  • An Apple a Day
  • The Apple of Eden
  • Demilitarization
  • Seeing Red
  • All Roads Lead to...
s11.jpg
gp-g.png
20
Requiescat In Pace
Complete DNA Sequence 9

Sequence 8 رو کامل کنید که شامل مراحل زیر میشه :

• Paxa Romana
  • Cesare Borgia

s1.jpg
gp-g.png
10
Technical Difficulties
Attempt to access DNA Sequence 9 for the first time

برای اولین بار به Sequence 9 دست رسی پیدا کنید وقتی بازی تموم شد این آچیومنت رو هم دریافت خواهید کرد .

s12.jpg
gp-g.png
50
A Knife to the Heart
Secure the Apple of Eden

این آچیومنت در طی بازی دریافت خواهید کرد .

سوالی چیزی در مورد آچیومنت ها داشتید در خدمتم جایی اشتباه توضیح داده بودم بگید تا درستش کنم ;)

امیدوارم راضی باشید . . .

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
s37.jpg
gp-g.png
10
Your Wish is Granted
Throw money in a well

دکمه رو بزنید و پول رو انتخاب کنید و برید کنار یک چاه و 1 بار پول بریزید داخله چاه تا آچیومنت رو دریافت کنید . ( منظورشون از این آچیومنت چی بوده ؟ :-؟ )

بابا خود ما ایرانی ها هم به این اعتقاد داریم که!!! تو حمام فین کاشان اگه رفته باشی 1 چاه هست که همه سکه پرتاب میکنن داخلش میگن اگه قشنگ وارد چاه بشه ارزو براورده میشه میگن:|

• Like
Reactions: The Hoss

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
بابا خود ما ایرانی ها هم به این اعتقاد داریم که!!! تو حمام فین کاشان اگه رفته باشی 1 چاه هست که همه سکه پرتاب میکنن داخلش میگن اگه قشنگ وارد چاه بشه ارزو براورده میشه میگن:|

:) به این دقت نکرده بودم

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
آچیومنت های Offline به صورت کامل گذاشته شد و یک کلیپ به آچیومنت :

Dust to Dust

اضافه شد . منتظر آچیومنت های Online باشید . . .

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
الان که Ubisoft در Bonus XP های Online تغییر اساسی داده و اونارو نصف کرده مدت زیادی برای تمام کردنش مینیم 30 ساعت ( فقط آنلاین ) می خواد.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,462
نام
Nightwing
بچه ها من شدیدا تو Cluster 8 تو مراحل subject 16 موندم اون اولش اون شکله که بهم ریخته باید درستش کنیم هرکاری میکنم یه تیکش جور در نمیاد کسی دقیقا میتونه بگه چند بار هر تیکه رو باید تکون بدم تا درست در بیاد ؟اعصابم خورده سرش یه 40 دقیقه ای باهاش ور رفتم نشد

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
دست گلت درد نکنه.
واقعا زحمت کشیدی.

خواهش می کنم ;)

الان که Ubisoft در Bonus XP های Online تغییر اساسی داده و اونارو نصف کرده مدت زیادی برای تمام کردنش مینیم 30 ساعت ( فقط آنلاین ) می خواد.

اره تو یکی از فروم های خارجی خوندمش . . . وقت زیاد می خواد

بچه ها من شدیدا تو Cluster 8 تو مراحل subject 16 موندم اون اولش اون شکله که بهم ریخته باید درستش کنیم هرکاری میکنم یه تیکش جور در نمیاد کسی دقیقا میتونه بگه چند بار هر تیکه رو باید تکون بدم تا درست در بیاد ؟اعصابم خورده سرش یه 40 دقیقه ای باهاش ور رفتم نشد

همون که شکل سورخ پوسته ؟

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
من تو PS3 نه X360 فقط 3 تا تروفی مونده ( Download Complete, Role Model و Abstergo Employee of Month ) که با اینکه برای Lvl 50 داریم Boost می کنیم خیلی زمان می بره لعنت به این Ubi با این منطق مزخرف و پچ دادنش )x

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
خیلی عالی بود دوست عزیز!منتظر اچیو های انلاین هم هستیم.
10 بار Hidden Blade رو بکنید تو سر دشمنان و یه تیر حرومش کنید . My Best Job In BH
خوب وقتی در درگیری هستید رو نگهدارید . وقتی دشمنان اقدام به ضربه زدن کردن رو بزنید . میشه گفت یک جورایی Counter Kill On میشه . و هر وقت ضربه بزنید بدونه گرفتن دشمنن رو Counter Kill میکنه . خب ، شما همین کارو انجام بدید در هین انجام دادن برید کناره یکی از دشمنان و رو نگهدارید یا یک بار زنید Hidden Blade رو میکنه تو سره دشمن و یک تیر میزنه که به یکی از دشمنانه دیگه رو می کشه .
اینو بکم اشتباه توضیح ندادی؟
اخه این اچیومنت لزوما مربوط به حرکتی که گفتی نیست!این حرکتی که می گی یکی از حرکات کانتر کیله که به صورت کاملا رندوم اتفاق میفته!
این اچیومن می خواد که 10 نفر رو پشت سر هم بدون این که یه ضربه بخوری بکشی!اونم با سرعت!برای این کار اول باید روی یکی از دشمنا یه کانتر کیل اجرا کنی.بعد با زدن دکمه ی X 9 نفر دیگه رو بکشی.(در این حالت با یه ضرب شمشیر اتزیو دشمن می میره).تو ویدئویی که در منبعت قرار گرفته بود همین رو نشون می داد.
البته شایدم من اشتباه می کنم.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,462
نام
Nightwing
همون که شکل سورخ پوسته ؟
--------------------------------------
اره دقیقا همون سرخ پوسته هر کار کردم درست نمیشد میشه کمک کنید؟>:d<

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
خیلی عالی بود دوست عزیز!منتظر اچیو های انلاین هم هستیم.

اینو بکم اشتباه توضیح ندادی؟
اخه این اچیومنت لزوما مربوط به حرکتی که گفتی نیست!این حرکتی که می گی یکی از حرکات کانتر کیله که به صورت کاملا رندوم اتفاق میفته!
این اچیومن می خواد که 10 نفر رو پشت سر هم بدون این که یه ضربه بخوری بکشی!اونم با سرعت!برای این کار اول باید روی یکی از دشمنا یه کانتر کیل اجرا کنی.بعد با زدن دکمه ی X 9 نفر دیگه رو بکشی.(در این حالت با یه ضرب شمشیر اتزیو دشمن می میره).تو ویدئویی که در منبعت قرار گرفته بود همین رو نشون می داد.
البته شایدم من اشتباه می کنم.

خیلی ممنون دوست عزیز . . . ممنون که توضیح دادید حتما به توضیحات اون آچیومنت اضافه می کنم ;)

اره دقیقا همون سرخ پوسته هر کار کردم درست نمیشد میشه کمک کنید؟>:d<

به Cluster 8 اضافه شد . . .

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,462
نام
Nightwing
این Show Off فکر کنم اون اخریش که گفته سرباز بندازید توی چاه اشتباه باشه من که وسط بازی گرفتم این اچیومنت رو اما هیچ گاردی رو توی چاه ننداختم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر