Mass Effect 3 | PS3 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
خوب الان دمو رو تموم کردم:d دمو بخش تک نفره دو قسمت داره قسمت اول واقعا برای من آزار دهنده بود افت فریم زیاد و همینطور غیب شدن یه بنده خدایی:d و...(اولین صحنه بازی هم خیلی سرکاریه:d)
ولی قسمت دوم خیلی بهتر و گرافیک چشم نوازی داشت کلا این دو قسمت خلاف جهت هم هستن :d .

و جالبه قبل شروع بازی ازت می پرسه بازی اکشن باشه ! یا نقش آفرینی و یا story که هم اکشنه هم RPG :d.

مولتی پلیر بازی (co-op) لگ خیلی وحشتناکی داره ...

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
خوب الان دمو رو تموم کردم:d دمو بخش تک نفره دو قسمت داره قسمت اول واقعا برای من آزار دهنده بود افت فریم زیاد و همینطور غیب شدن یه بنده خدایی:d و...(اولین صحنه بازی هم خیلی سرکاریه:d)
ولی قسمت دوم خیلی بهتر و گرافیک چشم نوازی داشت کلا این دو قسمت خلاف جهت هم هستن :d .

و جالبه قبل شروع بازی ازت می پرسه بازی اکشن باشه ! یا نقش آفرینی و یا story که هم اکشنه هم RPG :d.

من خودم host ميشم كه لگ نداشته باشم

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دانلود من هم تموم شد و همون افت فریم که اون دوستمون گفت تو بازی هست .خیلی کم بازی کردم ولی بازم راضی کننده بود ....
قسمت co op بازی هم خیلی برام جالب بود ....تاخیر هم نداشتم
فکر میکنم باز با یه بازی عالی طرفیم

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
دمو بازی تا کی‌ فعال می‌‌باشد ؟:d
رفيق دمو تا 5 مارچ دوشنبه يعني فردا هستش
yahoo_4.gif
yahoo_22.gif
امروز به فکرش افتادم
yahoo_22.gif

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

پروفسور :d اون ازت مي پرسه اول كدوم مرحله رو مي خواي بري :d حداقل من كه اين طوري فهميدم !
افت فريم كه اره روي اعصاب بود !
مولتي بازي هم جالبه ولي لگ اش و ديلي اي كه داره رو مخه !
بعضي از كلاس هاش هم به درد اشغال هم نمي خورن مثل مهندس !!! با شات گان 20 تا گلوله زدم نمرد يارو !

ولي يه لحظه فكر كردم دارم بتل مي زنم ! همه چي بود از CLAYMORE تا موشك !!!

رفيق دمو تا 5 مارچ دوشنبه يعني فردا هستش :d

ولي باز انگار يه مقدار رفته بين ME1 و ME2 يعني مايه هاي RPG ايش بيشتر شده بود قدرت هاي هر كلاس هم افزايش پيدا كرده بود انگار يعني يه دونه يا دوتا بيشتر شده بود !

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
پروفسور :d اون ازت مي پرسه اول كدوم مرحله رو مي خواي بري :d حداقل من كه اين طوري فهميدم !
افت فريم كه اره روي اعصاب بود !
مولتي بازي هم جالبه ولي لگ اش و ديلي اي كه داره رو مخه !
بعضي از كلاس هاش هم به درد اشغال هم نمي خورن مثل مهندس !!! با شات گان 20 تا گلوله زدم نمرد يارو !

ولي يه لحظه فكر كردم دارم بتل مي زنم ! همه چي بود از CLAYMORE تا موشك !!!

رفيق دمو تا 5 مارچ دوشنبه يعني فردا هستش :d

ولي باز انگار يه مقدار رفته بين ME1 و ME2 يعني مايه هاي RPG ايش بيشتر شده بود قدرت هاي هر كلاس هم افزايش پيدا كرده بود انگار يعني يه دونه يا دوتا بيشتر شده بود !
كي گفته Engineer ضعيفه؟ :d من الان با quarian engineer دهن همه رو صاف ميكنم اونم با يه اسلحه : claymore-300 shutgun :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
والا صادق من اومدم برم با مهندس بازي كنم داشت حالم بهم مي خورد !!!
اون شات گاني هم كه من داشتم براي لا جرز ديفال خوب بود !
رفتم سرباز كمي حال كردم :d الان اومدم اين روز اخريش رو برم كه PSN به گمونم باز تركيده ! نشد :|

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
فک کنم قیمتش خوب باشه نسبت به وضع الان چون تویستد متال رو 120 تا 130 میدادن اوایل .
چیش خوبه عزیز من بازار بهم ریخته من هم عجله ایی واسه Jak حدودا 120 دادم
قیمتا افتضاحه
قبلا با 120 یه Collector میگرفتیم!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
مولتيش مثل روز هاي اول دمو خيلي خلوته :dيه چند روزي بايد صبر كرد، single هم خيلي عاليه:d اما از loading زياد متنفرم ولي زياد هم مهم نيست و action بازي هم بيشتر شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر