The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
آقا گوگل که میتونی بکنی؟ راحت برو یه سرچ بزن و صحت این موضوع رو بررسی کن.
وقتی هم چیزی نمیدونیم، اجباری نیست حتما نظر بدیم و روش پافشاری کنیم.
باو دارم واضح حرف می زنم دیگه. دلیل از این واضح تر ؟ سازنده های بازی حداکثر واسه 3 رقم دمیج جا گذاشتن . اگه 8 رقم دمیج ممکن بود به نظر شما کخ داشتن رو 3 رقم بزارن ؟ نباید حداقل 7-8 رقم می زاشتن؟
همون اول هم گفتم همچین کاری فقط با گلیچ امکانش هست بعد ایشون میاد می گه شما هیچی از بازی نمی فهمی ...

ویرایش : شما هم بهتره کورکورانه طرفداری نکنین. ایشون اول اومده گفته من یک BOW ساختم با 6400 دمیج بعد من در جواب یک نفر دیگه اینو گفتم :
اون احتمالا قیمت فروشش بوده
yahoo_4.gif

من dragon bone bow دارم legendary هم هست موقع آپگرید کردنش 4 تا قسمت لباسم هر کدوم 26% آپگرید رو قوی تر می کردن با 1potion که 50% آپگرید هارو قوی می کرد . 120% هم دمیج می گیرم رو bow به خاطر آرمور و گردنبند و انگشترم + 80% دمیج به خاطر perk های bow تازه دمیجش شده 400
yahoo_4.gif
6400 به هیچ شکلی امکان نداره
واضح هست که قیمت همون Value هست و این عدد 6400 هم من زیاد دیدم برای value .
بعد ایشون اینجوری جواب داده
@xsmokex:
فکر کنم بر خلاف شما اون دوران رو گذراندم که با دروغ گفتن در مورد یه بازی احساس خفن بودن کنم. دلیل زدن پست هم این بود که بگم اگه احساس می‌کنین بازی براتون آسان هست رو LEgendary بازی کنین, شمایی که حتا با مکانیک‌های ساده و ماموریت‌های اصلی‌ بازی یه آشنایی جزئی ندارین دارین یاد میدین چی‌ امکان پذیر هست و چی‌ نیست?​
این طرز حرف زدن ایشون هست در جواب اون پست من که کوچکترین بی احترامی هم نکردم .

بعد من اینجوری جواب دادم
عزیز من خودم رو لجندری بازی می کردم از قبل . حداقل اونقدر از بازی حالیم می شه که نخوام از باگ یا گلیچ یا کنسول یا هر چیز دیگه ای استفاده کنم که یک شمشیر بسازم با 12 میلیون دمیج و 10000 المنتال دمیج و 11 هزار ظزفیت حمل بار . منظور من هم از اینکه نمی شه ساخت با مکانیسم های اصلی بازی هست نه اینکه هر چی باگ هست و ... روش استفاده بشه . این عکس هم مربوط به نسخه ی pc هست که معلومه طرف خیلی حال می کرده از تو قسمت کنسول به بازی کخ بریزه . حالا شما اگه تونستی برو همچین چیزی بدون این مسخره بازیا بیار
کنسول هم منظور قسمت وارد کردن کد در نسخه ی pc هست .
بعد اینجوری جواب گرفتم
جالبه اصلا نمیخونین چی‌ میگم lol.میگم این با Restoration Potionساخته شده...حالا جالبتر اینکه کسی‌ که چهار هزار تا پست زده تو تاپیک skyrim متهم می‌شه به دروغ گفتن و هیچی‌ نفهمیدن.
با توجه به اون نقل قول اول می بینیم ایشون هست که داره منو به دروغ گفتن و هیچی نفهمیدن متهم می کنه نه من
فکر کنم بر خلاف شما اون دوران رو گذراندم که با دروغ گفتن در مورد یه بازی احساس خفن بودن کنم
شمایی که حتا با مکانیک‌های ساده و ماموریت‌های اصلی‌ بازی یه آشنایی جزئی ندارین دارین یاد میدین چی‌ امکان پذیر هست و چی‌ نیست?
و همچنین با توجه با جواب ایشون 2 تا حالت پیش میاد . یا ایشون کلا نمی دونن باگ و گلیچ چی هستن و فکر می کنن این ها هم مال بازیه که در این صورت من واقعا حرفی برای گفتن ندارم ....
یا هم اینکه منظورشون این هست با مکانیسم های اصلی خود بازی و restoration potion (که هیچ ربطی به craft کردن و enchant کردن نداره) ساخته شده که خوب جواب من همونی هست که اون بالا گفتم در مورد 3 رقم و 8 رقم ....
دیگه قضاوت با شما ....
در جواب خود شما هم همینی که خودتون گفتین کاملا مناسبه
وقتی هم چیزی نمیدونیم، اجباری نیست حتما نظر بدیم و روش پافشاری کنیم.

آخرین ویرایش:

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
با لول 12 الدویین روکشتم !!!
خیلی پایین بوده نه ؟!
از کجا میشه فهمید فرق مراحل اصلی و فرعی و فهمید ؟
بعد لول آپ خیلی کنده الان یه 7و8 ساعت معموریت فرعی انجام دادم تازه لولم 15شده راهی هست سریع تر زیاد بشه ؟

البته بازی هم بر اساس پیشرفت لول شما پیشرفت میکنه
.
.
اول اینکه تو هر لول تا 5بار میتونی اموزش ببینی که به نظر من واسه بعضی مهارتا که بالا بردنشون خیلی رو مخن عالیه مثل pickpocketing :|
یکی از بهترین راهها هم استفاده از stoneهاست که باعث میشه یه سری قابلیتا سریعتر لول اپ شن, مثلا guardian stones یا lover stone
بعدم اینکه هر جند وقت یه بار استراحت کن که bonus بگیری
در اخرم این ماموریت رو بری بد نیست:
خارج ریفتین تو اسکله یه نفر میاد میگه lexicon رو بگیر, اگه ببری بذاری سر جاش یه گیفت به اسم ancient knowledge توی active effectهات اضافه میشه که وقتی dwarven armor تنت باشه bonus اضافه میگیری

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
البته بازی هم بر اساس پیشرفت لول شما پیشرفت میکنه
.
.
اول اینکه تو هر لول تا 5بار میتونی اموزش ببینی که به نظر من واسه بعضی مهارتا که بالا بردنشون خیلی رو مخن عالیه مثل pickpocketing :|
یکی از بهترین راهها هم استفاده از stoneهاست که باعث میشه یه سری قابلیتا سریعتر لول اپ شن, مثلا guardian stones یا lover stone
بعدم اینکه هر جند وقت یه بار استراحت کن که bonus بگیری
در اخرم این ماموریت رو بری بد نیست:

[/SPOILER]
من همون پیک پاکتو انقد رفتم لولم بدون آموزش 30 اینا هستش حالا نمیدونم زیاده یا نه ولی واقعا رومخه... بخصوص اون صدا شکستنش )x
میشه شمشیری ساخت که دمیجش بره بالا 50،60 ؟
بعد ببخشید یه سوال دیگه مثلا وقتی اژدها میکشم 3تا استخون داره که رو هم 1500 تا میشه فروخت ولی پیش هرکی میری سکه هاش کمه بهش بفروشی

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من همون پیک پاکتو انقد رفتم لولم بدون آموزش 30 اینا هستش حالا نمیدونم زیاده یا نه ولی واقعا رومخه... بخصوص اون صدا شکستنش )x
بعد ببخشید یه سوال دیگه مثلا وقتی اژدها میکشم 3تا استخون داره که رو هم 1500 تا میشه فروخت ولی پیش هرکی میری سکه هاش کمه بهش بفروشی
معمولی‌ هست، تا 100 می‌شه رفت :D
آره می‌شه،اگه smithing و two handed اینا بالا باشن.
پرک آخر Speech، به فروشنده‌ها گلد اضافه می‌کنه.

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad

pickpocket یعنی جیب بری ها! با چیز دیگه ای اشتباهش نگرفتی؟ :d
بله ولی باید لول اهنگری_smithing بالایی داشته باشی, شمشیرو که ساختی باید بری با grindstone تقویتش کنی, اینجاست که اگه حلقه یا گردنبند smithing و یا معجون داشته باشی باعث میشه شمشیرت با دمیج بیشتری تقویت شه.
غیر از اینا همونطور که دوستمون گغت اگه پرکهای one handed یا double handed رو هم فعال کنی با شمشیرت دمیج بیشتری میزنی...
اون استخونا رم به alchemist ها بفروش. اول معجوناشونو بخر بعد اینا رو بفروش جیبشونو خالی کن :d
در کل تو skyrim پول همون اولا به درد میخوره ... زیاد دنبال خرید و فروش نباش و از بازی لذت ببر

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
ببخشید سوالم زیاد مرتبط نیست
من از چند تا سی دی فروشی پرسیدم الدر اسکرولز رو دارن و همشون میگفتن نیمده یا برای آپدیت ال تی ۲ اومده این وسط فقط من قسمت نیست بازی کنم دیگه؟:((

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
سلام.من سال 2011 كه بازي رو تا يك حدي جلو رفته بودم بعدش به دلايلي نتونستم ادامه بدم ولي الان به بهانه Legendary Edition دوباره دارم ادمه اش رو ميرم.منتهي چون يك مدتي ميشه بازي نكردم يك سري چيزها يادم رفته.اين Dragon Soul هايي كه بعد كشتن اژدها ها بدست مياريم به چه دردي ميخورد؟
بعد اين مشكل عدم لود تكسچر ها وقتي بازي رو هارد نصب ميشه چطوري حل ميشه؟Title Update 10 رو زدم ولي به نظرم بازم لود نميكنه.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام.من سال 2011 كه بازي رو تا يك حدي جلو رفته بودم بعدش به دلايلي نتونستم ادامه بدم ولي الان به بهانه Legendary Edition دوباره دارم ادمه اش رو ميرم.منتهي چون يك مدتي ميشه بازي نكردم يك سري چيزها يادم رفته.اين Dragon Soul هايي كه بعد كشتن اژدها ها بدست مياريم به چه دردي ميخورد؟
بعد اين مشكل عدم لود تكسچر ها وقتي بازي رو هارد نصب ميشه چطوري حل ميشه؟Title Update 10 رو زدم ولي به نظرم بازم لود نميكنه.

همونجور که دوستمون گفتن سول برای باز کردن شوت استفاده میشه.
برا تکسچر هم باید آخرین تایتل آپدیت رو بریزین.اگه به لایو دستری دارین,از لایو بگیرین راحت خودش میگیره.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
من همون اول بازی باگ داره گاری مستقیم میره تو دیوار عوض اینکه از در وازه رد بشه!!!! همون جا هم در جا میزنه بابت برطرف کردنش اپدیتی چیزی هست ؟ اگه هست ادرس سایت یا سیو از بازی کسی داره که فقط اول اون رو رد کنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من همون اول بازی باگ داره گاری مستقیم میره تو دیوار عوض اینکه از در وازه رد بشه!!!! همون جا هم در جا میزنه بابت برطرف کردنش اپدیتی چیزی هست ؟ اگه هست ادرس سایت یا سیو از بازی کسی داره که فقط اول اون رو رد کنم؟
این معمولا با چند بار ریستارت کردن گیم درست می‌شه،با نصب آپدیت هم کاملا درست می‌شه.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
این معمولا با چند بار ریستارت کردن گیم درست می‌شه،با نصب آپدیت هم کاملا درست می‌شه.

خیلی امتحان کردم نشده. اپدیت رو دارید تا دانلود کنم با فلش بریزم ؟ چون اصلا نمیدونم چه اپدیتی رو واز کجا دانلود باید کنم وقت گیر هست جستجو اون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر