Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
Citadel رو بازی کردم سرگرم کننده بود واقعا :d .
اون Clone شپرد رو خواستم نجات بدم ولی خودشو پرت کرد پایین . یه پارتی هم با برو بکس Normandy گرفتم خیلی حال داد . حالا میخوام بدونم چیز دیگه ای مونده که انجام ندادم ؟ یعنی کل Citadel همین بود ؟ :-/

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
Citadel رو بازی کردم سرگرم کننده بود واقعا :d .
اون Clone شپرد رو خواستم نجات بدم ولی خودشو پرت کرد پایین . یه پارتی هم با برو بکس Normandy گرفتم خیلی حال داد . حالا میخوام بدونم چیز دیگه ای مونده که انجام ندادم ؟ یعنی کل Citadel همین بود ؟ :-/

غیر از پارتی بیش از 10 و حتی شاید 20 ماموریت فرعی هم با رفقا داری که اون هم به نوبه خودش جالب و خاطره انگیزه در مکان Armax Arsenal Arena به شبیه ساز جنگی داره اونم سرگرم کنندست و تعداد ماوریت فرعی هم همین قسمت داره و یه armor هم باز میکنه و یه جورایی مثل قسمت co-op میمونه که میتونی با رفقای قدیم و همین شماره به جنگ سربروس ، کالکتورها ، geth و ریپرها بری

اون دخترک Brooks رو چیکارش کردی؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
غیر از پارتی بیش از 10 و حتی شاید 20 ماموریت فرعی هم با رفقا داری که اون هم به نوبه خودش جالب و خاطره انگیزه در مکان Armax Arsenal Arena به شبیه ساز جنگی داره اونم سرگرم کنندست و تعداد ماوریت فرعی هم همین قسمت داره و یه armor هم باز میکنه و یه جورایی مثل قسمت co-op میمونه که میتونی با رفقای قدیم و همین شماره به جنگ سربروس ، کالکتورها ، geth و ریپرها بری

اون دخترک Brooks رو چیکارش کردی؟
بعد از خیانت کثیفی که بهم کرد تحویل نیورهای امنیتی Citadel دادمش . هرزه تو گروهم راه نمیدم :>:d

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان یه پیشنهادی دارم : از اونجایی که تا چند وقت آینده بازی آنچنان شاخی قرار نیست بیاد، نظرتون چیه یه تاپیکی بزنیم و این سه گانه ی بی نظیر را با تمام بسته های الحاقیش از ابتدا شروع کنیم به بازی کردن و با تحلیل و دقت بیشتری به زوایای بازی بپردازیم !؟
مطمئنم خیلی ها از جمله خود بنده هنوز خیلی بخش های بازی براشون تازگی می تونه داشته باشه ...

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
به Private Terminal برو، یه ایمیل داری بعد برو Citadel یه Area جدید باز شده.

واقعا بهترین DLC بود که تو عمرم بازی کردم، یعنی از اون 200 ساعتی که کل 3 گانه طول کشید این 6 ساعت خیلی بیشتر بهم حال داد. حیف خود ME 3 کلی Plot Hole داشت.
پایان بازیم طوری بود که بهم تلقی شد 200 ساعت وقتم هدر رفته :| چقدر سر هر تصمیم مهم مینشستم فکر میکردم که چی میشه چی نشه نگو هیچ کدوم توی اندینگ تاثیر آنچنانی نداره، به غیر از اونایی که توی ME3 گرفته میشه ....
به هر حال بازم به نظر من Control بهترین آپشن هستش چون نه چیزی تغییر پیدا میکنه نه شپرد میمیره (البته شپرد میمیره ولی خب روحش به صورت یه Life Form دیگه مثل کاتالیست ریپر ها رو کنترل میکنه.
Destroy که هر چی Geth بی گناه هست رو میکشه :(
Synthesis هم که چیزه مسخره ای هستش. به نظرم شپرد نباید توی مقامی باشه که DNA هر چی موجود زنده (حتی گیاه رو) تغییر بده ...

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
این عکسو کسی دیده؟ :O
من با Tali رومنس نداشتم (خیلی دلم میخواست ولی از Miranda نمیشه گذشت :D) و اینکه فکر نمیکردم Quarian ها این شکلی باشند. جریان این عکس اینه وقتی با Tali رومنس داشته باشید این عکس رو توی کابین میبینید که ظاهرا BW از گوگل کپی کرده :)) :))
به خودشون زحمت ندادن یه Face واسه Tali بسازند ...

اسپویلری از داستان نیست ولی خب هرکی نمیخواد ببینه نبینه.
mass-effect-3-tali-comparison.jpg

یکی از قشنگ ترین صحنه های بازی این هست که نشون میده شپرد زنده هست یا حداقل بقیه فکر میکنند و مطمئنند که نمرده(اسمشم روی مموریال وال نمیزنند)
Love_interest_-_miranda.png

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
رسیدیدم به Mass Effect 3 و اوج فاجعه گرافیکی! :| نمیدونم سیستم نورپردازی قدیمی چش بود که عوضش کردند؟ حتما باید "واقع گرایانه" میشد؟

8x supersampling force AA + 16x Anisntropic + تکستچرهای جدید برای HDR + Bloom + SweetFX + citadel(فیک البته) + HR texture و ... اما بازم Citadel برام غیر قابل تحمله! :| یعنی چی این الان! :|

کسی یه SweetFX با کانفینگ خوب برای این بازی نمیشناسه به ما بده؟ :-/

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
رسیدیدم به Mass Effect 3 و اوج فاجعه گرافیکی! :| نمیدونم سیستم نورپردازی قدیمی چش بود که عوضش کردند؟ حتما باید "واقع گرایانه" میشد؟

8x supersampling force AA + 16x Anisntropic + تکستچرهای جدید برای HDR + Bloom + SweetFX + citadel(فیک البته) + HR texture و ... اما بازم Citadel برام غیر قابل تحمله! :| یعنی چی این الان! :|

کسی یه SweetFX با کانفینگ خوب برای این بازی نمیشناسه به ما بده؟ :-/
من از Cinema Mod استفاده میکنم که از SweetFX و Enb به صوت همزمان استفاده میکنه نسخه همراه با film grain هم داره.
ME Cinema Mod V1
سوییچ enb با shift + f12 و SweetFX هم scroll lock . رو بعضب کارتها enb ممکنه اکتیو نشه که با استفاده از alt + tab این مشکل حل میشه.
یک SweetFX Configurator هم بگیرید و با سلیقه شخصی بهترین کانفیگ را برای خودتون بسازید من شخصا نشده نسخه اماده بگیرم و راضی باشم همیشه خودم کانفیگ میکنم.
از GeDoSaTo هم میتونی استفاده کنی تغییرات خوبی اعمال میکنه. Downsampling هم چیز خوبیه ها:d

حیف که اینترنت درست حسابی ندارم نمیتونم 27 گیگ آپلود کنم:(. هر چی تکسچر 4k و 2k خوب پیدا کردم را با texplorer به خوردش دادم دیگه نیاز به اون Texmod داغون و با محدودیت نیست. گرافیک بازی برای من عالی شده.

از پستهایی که این چند مدت در تاپیک سری زدی نهایت تشکر را دارم خاطراتمون را زنده کردی:x البته منم چند ماه پیش سری را یک دور دیگه رفتم:d

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من از Cinema Mod استفاده میکنم که از SweetFX و Enb به صوت همزمان استفاده میکنه نسخه همراه با film grain هم داره که.
ME Cinema Mod V1
سوییچ enb با shift + f12 و SweetFX هم scroll lock . رو بعضب کارتها enb ممکنه اکتیو نشه که با استفاده از alt + tab این مشکل حل میشه.
یک SweetFX Configurator هم بگیرید و با سلیقه شخصی بهترین کانفیگ را برای خودتون بسازید من شخصا نشده نسخه اماده بگیرم و راضی باشم همیشه خودم کانفیگ میکنم.
از GeDoSaTo هم میتونی استفاده کنی تغییرات خوبی اعمال میکنه. Downsampling هم چیز خوبیه ها:d

حیف که اینترنت درست حسابی ندارم نمیتونم 27 گیگ آپلود کنم:(. هر چی تکسچر 4k و 2k خوب پیدا کردم را با texplorer به خوردش دادم دیگه نیاز به اون Texmod داغون و با محدودیت نیست. گرافیک بازی برای من عالی شده.

از پستهایی که این چند مدت در تاپیک سری زدی نهایت تشکر را دارم خاطراتمون را زنده کردی:x البته منم چند ماه پیش سری را یک دور دیگه رفتم:d
دادا میشه ی چند تا عکس از داخل بازی بزاری ببینم میصرفه برم برا دانلود ....

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
داداش میشه ی چند تا عکس بزاری از داخل بازی ببینم میصرفه برم برا دانلود ....
بازی رو سیستمم نصب نیست ولی یک چند تا عکس به عنوان نمونه یکی از بچه ها فروم bioware گذاشته همونا را گذاشتم. انتظار تغییر درحد skyrim نداشته باشید:d
پک بالا شامل همه نسخه های بازی حتی نسخه mac هست بخاطر همین یک مقدار حجمش غیر عادیه نسخه ویندوز مربوط به همین عنوان را از لینک زیر بگیر.
ME3 Cinema Mod V1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر