Mass Effect 3 | PC (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

me3.jpg

Developer : Bioware
Publisher : EA Games
Genre : RPG
Release Date : Holiday 2011​

“Two million dead by the first day. Another 7 million by the end of the first week.”

بازگشت فرمانده شپرد به زمین !!!

دیشب در یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات VGA 2010 سوکین قسمت از عنوان بی نظیر شرکت فوق العاده ی Bioware یعنی MASS EFFECT 3 معرفی شد.

طبق اطلاعات اندک فعلی بازی در زمین و در لندن جریان خواهد داشت زیرا Reaper ها با پیدا کردن زمین هدفی جز نابودی آن ندارند...

با توجه به سبک بازی و داستان محور بودن سری بازی های Mass Effect، هر گونه صحبت، سوال، جواب و ... در مورد داستان و مراحل بازی، حتما داخل اسپویلر قرار داده شود. با افرادی که این قانون را رعایت نکنند به شدت برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
ببخشید تایپیک رو میکشم بالا ;)

من وفتی میرسم اینجا بازی فیریز میکنه ! بعد از جایی که شپرد آیند رو میبینه
http://upload.tehran98.com/img1/stoaabikufwu9007ylps.jpg

آپدیت بازی رو نصب کردید؟ ممکنه مشکل رو حل کنه.

از اینجا میتونید آپدیت v1.04.5427.111 رو دانلود کنید:

http://forum.bazicenter.com/thread57369/page20/#post2319487

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
من Extended Cut و Leviathan(درست نوشتم؟!:d)رو گرفتم،چجور باید نصب کنم؟
بعد نصب نیاز نیست از اول بازی رو بریم؟(هنوز بازی رو تموم نکردم!دقیقا قبل درمان کردن Genophageام!)

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
من Extended Cut و Leviathan(درست نوشتم؟!:d)رو گرفتم،چجور باید نصب کنم؟
بعد نصب نیاز نیست از اول بازی رو بریم؟(هنوز بازی رو تموم نکردم!دقیقا قبل درمان کردن Genophageام!)

پوشه های DLC_CON_END و DLC_EXP_Pack001 رو بریز تو مسیر Mass Effect 3\BIOGame\DLC
درباره سوال دومت هم نه نیازی نیست دوباره از اول بری.

در ضمن اگر بازیتو آپدیت نکردی حتما اخرین آپدیت را نصب کن، لینکش تو بخش مشکلات هست
http://forum.bazicenter.com/thread57369/page20/#post2319487

آخرین ویرایش:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
آخرین DLC بخش تکنفره بازی با عنوان Citadel دیشب تایید شد که در تاریخ 5 مارس رلیز میشه

250675.jpg

250676.jpg

البته آخرین dlc بخش چند نفره هم همزمان تایید شد که اون در تاریخ 26 فبریه رلیز میشه

برای اطلاعات بیشتر هم به لینک زیر مراجعه کنید.

Announcing the final ME3 DLCs

Mass Effect 3: Citadel DLC Trailer
[video=youtube;FiQRP9PNxng]http://www.youtube.com/watch?v=FiQRP9PNxng[/video]

آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
میگم چند وقت پیش یه خبری منتشر شد که قراره تمام نسخه های این سه گانه یکجا در یک پک عرضه بشه ! چی شد پس کسی خیری از این پک و تاریخ انتشارش داره !؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
میگم چند وقت پیش یه خبری منتشر شد که قراره تمام نسخه های این سه گانه یکجا در یک پک عرضه بشه ! چی شد پس کسی خیری از این پک و تاریخ انتشارش داره !؟

منتشر شده ولی همه ی dlcهاش همراه پک نیست!
از استیم هم میتونی بخری

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
^^^
موردین رو می شه زنده نگه داشت.

برای زنده نگه داشتن موردین
Wrex در شماره یک باید کشته شده باشه و برادرش Wreav باید رهبر Urdnot clan شده باشه.
در ماموریت لویالتی Mordin در نسخه ی دوم اطلاعات ازمایشات Maelon باید نابود شده باشه تا Eve بمیره.
در نهایت می شه موردین رو راضی کرد تا genophage رو درمان نکنه.در نتیجه موردین زنده می مونه و شپرد می تونه حمایت هر دو نژاد Salarian ها و Krogan ها رو بدست بیاره
اخر بازی ...
موردین نشون داده می شه که داره تحقیقاتش رو درمان genophage رو ادامه می ده.

Thane در هر صورت می میره.فقط جزئیات مرگش فرق داره.اگه قبل از حمله ی سربروس به سیتادل با Thane حرف نزنید به جای Thane کاپیتان Kirrahe خودش رو جلوی کنسولر سالارین ها می ندازه و می میره.اسم Thane هم بعدا روی Memorial wall نورماندی نوشته می شه که نشون می ده مرده.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
درود

آقا من DLCـه Citadel رو گرفتم ولی بر خلاف بقیه DLC ها که فایل بود و کپی میکردم تو مسیر نصب بازی، این یکی فایل Image هست که باید با برنامه Demon Tools نصب بشه!
این رو باید چیکار کنم؟:D باید تو همون مسیری که بقیه DLCها رو کپی میکردم، نصبش کنم؟:-/

بعد حالا تو حالت کلی، چجوری میشه فهمید این DLC ها، درست کپی/نصب شده؟:-/ :D

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
درود

آقا من DLCـه Citadel رو گرفتم ولی بر خلاف بقیه DLC ها که فایل بود و کپی میکردم تو مسیر نصب بازی، این یکی فایل Image هست که باید با برنامه Demon Tools نصب بشه!
این رو باید چیکار کنم؟:D باید تو همون مسیری که بقیه DLCها رو کپی میکردم، نصبش کنم؟:-/

بعد حالا تو حالت کلی، چجوری میشه فهمید این DLC ها، درست کپی/نصب شده؟:-/ :D

مسیر نصب بازیو بهش بده
بری تو بازی ماموریت جدید بهت میده دیگه( اگه dlc ماموریت باشه)
اگه لباس یا اسلحه باشه باید بری تئ قسمت مربوطه

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مسیر نصب بازیو بهش بده
بری تو بازی ماموریت جدید بهت میده دیگه( اگه dlc ماموریت باشه)
اگه لباس یا اسلحه باشه باید بری تئ قسمت مربوطه
خُب کجا دقیقا؟:D
اینجا:
G:\Games\Mass Effect
یا اینجا:
G:\Games\Mass Effect\BIOGame\DLC

:| اونو که میدونم:D میخوام قبل از اینکه به ماموریت برسم، ببینم درست ریختم یا نه!:D مثلا هنوز با Extended Cut تموم نکردم. تازه DLC رو گرفتم میخوام قبل از اینکه به آخرش برسم و ببینم ویدیوی اضافی نشون میده یا نه، ببینم درست ریختم یا نه:D

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
خُب کجا دقیقا؟:D
اینجا:
یا اینجا:
G:\Games\Mass Effect\BIOGame\DLC

:| اونو که میدونم:D میخوام قبل از اینکه به ماموریت برسم، ببینم درست ریختم یا نه!:D مثلا هنوز با Extended Cut تموم نکردم. تازه DLC رو گرفتم میخوام قبل از اینکه به آخرش برسم و ببینم ویدیوی اضافی نشون میده یا نه، ببینم درست ریختم یا نه:D

اینجا باید بریزی

حساس نباش!:d
درست ریختی ، اگه تو dlc ریخته باشی کار میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر