Yu Suzuki : هم اکنون ایده ی SHENMUE III وجود دارد ...

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
vr9lh1119kkbsve0lwtx.jpg

صمیمانه ترین سلام ها رو از بنده پذیرا باشین دوستان بازی سنتر ، این بار پس از 10 سال انتظار گویا خبر میرسد که خبری در راه است ... !
Yu Suzuki کبیر ، طی سخنانی با 1UP گفته که concept های(ایده های) Shenmue III هم اکنون وجود دارند . . . !
البته وی این جمله رو با خنده گفته ! (نه با تمسخر البته)
"دنیای شنمو 1 و شنمو 2 یک دنیای منحصر به فضای بیرون - اشاره به ظاهر گرا بودن داره ، باید با عقاید استاد آشنا باشین تا درک کنین چی میگه ! - بود ؛ بطور مثال در بازیهای اصلی (شنمو 1 و 2) داده ها واطلاعات و رویدادها در خدمت دیالوگها هستند ، بدان معنا که 20% مکالمات بین کارکترهای اصلی و 80% مابقی صرف دیالوگهای فرعی میشن ؛ اما شنمو 3 اینجوری نیست ...
Shenmue III یک دنیای اندرونی داره ."
وی اینچنین ادامه میده :
"این موردی که میخوام براتون مثال بزنم دقیقا" توی بازی نیست (در مثل مناقشه نیست!) ، تصور کنین Ryo و Shenhua تو خونه هستن ، بعد Shenhua از ریو میپرسه چای میخوای یا قهوه ؟ و گیمر یکی رو انتخاب میکنه ، یا مثلا" Shenhua یه سوال فرضی از ریو میپرسه : فک کن 4 تا حیوون داریم ، سگ و گربه و میمون و پرنده (!) ، اونوقت شما دارین از یه رودخونه عبور میکنین و مجبورین یکی رو پشت سرتون جا بذارین ، کدوم رو انتخاب میکنین ؟ "
"بله ، شما بالاخره یکی رو انتخاب میکنین ، ازین دست سوال ها در بازی بارها و بارها از شما پرسیده میشه و انتخابهای شماست که داستان بازی رو شکل میده ؛ این مثل یه آزمون شخصیتی میمونه ... شما تصور کنین ، مثلا" از دیدگاه شخصیتی فردی که اون میمونه رو پشت سرش جا میذاره کسیه که همسرش رو ترک میکنه ! ! ! ! ! (استاد تو خارق العاده ای :x به مفهوم این مورد خــــــوب دقت کنین بچه ها ... )
نام پر مسمای SHENMUE III بارها و بارها طی امسال شنیده و شده ، شاید یکم مسخره بنظر برسه ، اما ایده ی شنمو 3 هم اکنون وجود داره ، حقیقت امر همینه ...
آیا این امکان وجود داره ، پس از این همه سال صبر و تحمل ، بالاخره شاهد عرضه Shenmue III باشیم ؟ خدایا ، واقعا" این آرزو رو میکنیم ...

منبع

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
شرمنده اخلاق ورزشیت ! درک میکنم با این خبر خیلی خوشحالی ! اما این الفاظ " استاد " و " کبیر " و ... رو نمیشه نذارید تو متن خبر ؟ این همه بازیساز هست و این همه بازی خوب ، چرا با این الفاظ فرق میذارید بین بازیسازها ؟ چرا به سازنده MGS2 نمیگید استاد ؟ یا RB3 ؟ یا Super meat boy ؟ همه اینها بازیسازن دیگه ، نسبیت رو پایه ریزی نکردن که !

فقط هم انگار تو سایتهای ایرانی و عل الخصوص اینجا هی لفظ " استاد " استفاده میشه !

پ.ن: الان یه عده میگن اونجاش سوخته و فلان جاش نیمسوز شده و ... بگید ، خوش باشید !

• Like
Reactions: capitanrayan

alimn

کاربر سایت
Oct 29, 2007
34
نام
علی
مهم...خوندنی...بله...جدی می گم.

شرمنده اخلاق ورزشیت ! درک میکنم با این خبر خیلی خوشحالی ! اما این الفاظ " استاد " و " کبیر " و ... رو نمیشه نذارید تو متن خبر ؟ این همه بازیساز هست و این همه بازی خوب ، چرا با این الفاظ فرق میذارید بین بازیسازها ؟ چرا به سازنده MGS2 نمیگید استاد ؟ یا RB3 ؟ یا Super meat boy ؟ همه اینها بازیسازن دیگه ، نسبیت رو پایه ریزی نکردن که !

فقط هم انگار تو سایتهای ایرانی و عل الخصوص اینجا هی لفظ " استاد " استفاده میشه !

پ.ن: الان یه عده میگن اونجاش سوخته و فلان جاش نیمسوز شده و ... بگید ، خوش باشید !

سوال خوبیه... من خودم به عنوان کسی که تو ایران از اولین نویسنده های گیمینگ بود و زندگی حرفه ای حال حاضرم گیمه... از ساکاگوچی ، کوجیما؛ میکامی؛، یامااوکا، سودا ، کامیا، اینابا؛ اونو؛ اینافونه؛، اوادا، ناگوشی؛ میزوگوچی، ناکا؛ ایتاگاکی، ...گرفته تا مولینکس، رایتو، کیج؛ بری، کلیفی بی و... همرو زندگی و آثارشونو مطالعه، تفسیر و تجربه کردم...مثل کتاب...نه فقط بازی. اما در میون این هیولا ها... منم به سوزوکی می گم استاد...البته قبل می نامیدمش پدر... جایگاه سوزوکی سگا و میاموتو نینتندو جداست، اگر اینا نبودن اصلا بازی هایی که الان تجربه می کنید به طور حتم اینگونه نبودن... استاد کسیه که سنی گذاشته، عمری گذاشته، تجربه بیشتری داره، کارای بیشتری کرده که دنیارو بگی نگی تکون داده عوض کرده... سوزوکی فراتر از پدر رفته، اون یک استاده...اگر سوزوکی پدردر باشه؛ میاموتو مادره با این حال اساتید واقعی همیشه کمتر مشهور می شن و در تاریکی بیشتری بسر می برن تا شاگردها و معلم های بهتری مثل ناگوشی و کوجیما ارایه کنن. اگر ناگوشی با سوزوکی کار نکرده بود امروز یاکوزاش سگار رو نجات نمی داد و تو سرزمین آفتاب فروشش عذاب فروش امثال متال گیر متفاوت و شاهکار نمی شد. امثال کوجیما به لطف اجتماعی بودن و رشد علاقه نسل جدید به بازی و کنسول های خوشگل با گرافیک های بالا در عین حال دسترسی به اینترنت؛ سایتهای سوشیال مثل تویت مویت و به محبوبیت حاصله از شهرت رسیدن در حالی که کوجیما ها و میاموتو ها در خفی مشغول کشفیات و ابداعات هستن و واسه بیزنس میان این جور جاها اونم بعضی وقتا به ندرت مثل این مصاحبه های تازه. امثال فامیتو آو ادا و دیوید کیج هم به حق فرزندان خوب سوزوکی و میاموتو (با سن و سال) هستن چرا که بارها خودشون تو خبر ها عشق به سوزوکی و میاموتورو نشون دادن. از Read Dead Redemption گرفته تا Heavy Rain؛ Burn Out & NFS تا Gran Turismo OMG، تا چه برسه به Tekken و Dead Or Alive/Soul Calibur... که از این مقالات تازه آموختم اولین عنوان در سبک موسیقی رو هم سوزوکی ارایه کرده بوده واسه کنسول بخت برگشته از غرب سگا ساترن، نه کونامی! دریم کستم از اون بد تر یکی تو غرب شکست خورد یکی شرق تو ایرانم که اصلا Accessories و فرهنگش و استفاده از مودم، مایکرو فون؛ دریم آی و...موشن کنترلرش جا نیافتاد...کی سی منو بازی کرد؟ Samba The Amigo یا سگا بس فیشینگ/// یا سول کالیبر رو با دسته موشن ماهیگیری...سگا باید یک موشن کننرلر میداد بجای تیکه تیکه دادن. دریم آی هم که فقط یک بازی داشت..Online هم که اولین بازی آن لاین فانتزی استار رو تو ایران کی امتحان کرد///Sega Net بدبختم که شد Xbox Live...ایده ها یکی بعد دیگری زمان بد... و زود و خام داده شدن به سونی، نینتندو و ایکس باکسم که جاشو با دریم عوض کرد راحت. از بحث بخت بد کنسول های 32 و 128 بیتی سگا بگذریم برین رو تیوب میوب های ویدیو بزنین History Of Sega Dreamcast یا Dreamcast VS PS2 یا Dreamcast VS Wii اطلاعات زیاده... ویکی هم که هست. به شدت بیشنهاد میدم مقالات تازه که شامل مصاحبه 6 ساعته باسوزوکی هستش کارشناسی شه که نتنها آموزنده هست بلکه درس زندگی و سرگرم کننده هم هست. لیست تعداد بازی ها و تنوع سیستمی و سبکی سوزوکی رو هیچ کس نداره... باور نمی کنید این رو ببینید: http://ysnet-inc.jp/about_yu_e.html بله سوزوکی فقط یک بازی ساز خوب یا بی نظیر نیست چرا؟ استاد/....فکر کنم گفتم اما اگر بخواین باقلب باور کنید باید این رو بخونید http://www.1up.com/do/minisite?cId=3182644 به خصوص بخش 2 و 3 ... خوب یک نگاهم به این بندازید که استاد سقر بردنشون کره تا واسه دانشجو های طراحی بازی صحبت کنن و ملت فیض ببرن. متن ترجمه شده اینو هنو هیچ جا ندیدم به دوستم هم که تو ادیتور های یک سایته معروفه که نمی خوام نام ببرم گفتم ترجمه کن...گفت جالبه واقعا اما تو سبک اخبارمون نمی شه بره. http://game.watch.impress.co.jp/docs/news/20101121_408530.html بازی سازی امروز مدتی به جای خوبی پیش نمی رده نمی ره من خودم دوران سگا مگا درایو و ... PS2 رو به شدت دلم واسش تنگ شده.. چرا؟ چون به جای لذت و کیفیت به ما دارن عدد و رقم می دن.. بله شنمو دریم کست الانشم گرافیکش قابل مقایسه با عنواین سند باکس هستش و بهتر از عنوانی مثل سینتز رو بله گرونترین بازی تاریخه و تازه بازی های PS3 دران می برنش به دوم و سوم جدول. http://g4tv.com/thefeed/blog/post/702824/Top-10-Highest-Estimated-Game-Budgets-Of-All-Time.html اما فراموش نشه که سوزوکی این بازی رو تو نسل Playstation One 32 بیتی برای سگا ساترن حتی قسمت عزیمشو ساخت. الانم با ساخت شنمو ورلد قصد براینه تمام ماها به لذت از با هم بودن رو با غرق شدن در یک بازی کوچک اما دنیایی بزرگ که از طریق اینترنت همگی دسترسی دارن... (بله همه یه آی دی یا هو یا...؟؟ دارن) ببره تا به لطف موفقیت این عنوان و شنمو 3 واقعی هم در آینده ظاهر شه... (بنده خدا حتی حاضره ول کنه بیاد آمریکا با یک شرکت خارجی که خرج بازی رو بده که البته موفقیت بازی به کمک شما که فقط لازمه ثبت نام کنید... و کار به اونجا ها نمیکشه که مثل الان سان سافت داره خرج می کنه به جای سگا) و نهایتا دنیا می تونه بفهمه بازی فراتر از بازیست...و اینترنت این امرو میسر کرده. لطفا فعلا فقط به حمایت شنمو گای یا دنیای شنمو فکر کنید و بدانید که سوزوکی در بین بازی ساز های دیگر سرزمین آفتاب بیشترین سن رو در کنار میاموتو نینتندو داره؛ درضمن خبر می دم که من _راستی نزدیک سگا شبعه غرب زندگی می کنم البته با بد بختی و سختی چون غربته، خونم نیست ولی به خاطره درس باید فعلا تحمل کرد. یک دوست دارم...اسمه کوچیکش فابیان هستش بعضی وقتها سیخش می زنم...Lol! بوش میاد علاوه بر ریلیز دیجیتال... عناوین دریم کست بروی دیسگ مثل کلیکسیون های دیگه سگا میان وحضور مجدد شنمو 1 و 2 به شدت حس میشه، شنموگای هم که بزودی بروی وب براز های شما...از طریق سایت خود بازی، یاهو و ...سوشیال وب سایت ها... که با بالارفتن سرعت اینترنت و قدرت کد بازی های برازر بزودی به گرافیک ps3 میرسن که الان هم من دیدم یک بازی زابنی رسیده راجب Onlive و ...صحبت نمی کنم این یک داستان دیگست Onlive=Game Stream via Cloud Computing Tech Browser game=Wire game, via Internet Explorer from the specific game site. شنمو ورلد در این راستا خواه بود... تا شنمو3 بالاخره بیاد...PS3 یا PS4 ش مهم نیست... به امید صحبت دوباره. alimn1984 آی دی عمومی من همه جا هست به جز بعضی جاها که alimn هست درضمن لطفا بیاید justin.tv رو بخش گیمش اولین کانال گیم ایرانی آن لاین رو بزنیم... زنده خود را برادکست و چت کنیم...تو اینفو چنل هم لطفا اگه زدین اسم من رو به عنوان کسی که ایده داد بزنید...LOL! در ضمن مدیرم بکنید ممنون. روی justin.tv یا ustream که بهتره بین خودمون گیمر ها بمونه وگرنه...می شه... می شه بازی کرد...زنده با بقیه صحبت کرد و ...100 تا کار دیگه. من علی محمد زاده نوین هستم...بله...لول. alimn1984@yahoo.com

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سوال خوبیه... من خودم به عنوان کسی که تو ایران از اولین نویسنده های گیمینگ بود و زندگی حرفه ای حال حاضرم گیمه... از ساکاگوچی ، کوجیما؛ میکامی؛، یامااوکا، سودا ، کامیا، اینابا؛ اونو؛ اینافونه؛، اوادا، ناگوشی؛ میزوگوچی، ناکا؛ ایتاگاکی، ...گرفته تا مولینکس، رایتو، کیج؛ بری، کلیفی بی و... همرو زندگی و آثارشونو مطالعه، تفسیر و تجربه کردم...مثل کتاب...نه فقط بازی. اما در میون این هیولا ها... منم به سوزوکی می گم استاد...البته قبل می نامیدمش پدر... جایگاه سوزوکی سگا و میاموتو نینتندو جداست، اگر اینا نبودن اصلا بازی هایی که الان تجربه می کنید به طور حتم اینگونه نبودن... استاد کسیه که سنی گذاشته، عمری گذاشته، تجربه بیشتری داره، کارای بیشتری کرده که دنیارو بگی نگی تکون داده عوض کرده... سوزوکی فراتر از پدر رفته، اون یک استاده...اگر سوزوکی پدردر باشه؛ میاموتو مادره با این حال اساتید واقعی همیشه کمتر مشهور می شن و در تاریکی بیشتری بسر می برن تا شاگردها و معلم های بهتری مثل ناگوشی و کوجیما ارایه کنن. اگر ناگوشی با سوزوکی کار نکرده بود امروز یاکوزاش سگار رو نجات نمی داد و تو سرزمین آفتاب فروشش عذاب فروش امثال متال گیر متفاوت و شاهکار نمی شد. امثال کوجیما به لطف اجتماعی بودن و رشد علاقه نسل جدید به بازی و کنسول های خوشگل با گرافیک های بالا در عین حال دسترسی به اینترنت؛ سایتهای سوشیال مثل تویت مویت و شهزتبه محبوبیت حاصله از شهرت رسیدن در حالی که کوجیما ها و میاموتو ها در خفی مشغول کشفیات و ابداعات هستن و واسه بیزنس میان این جور جاها اونم بعضی وقتا به ندرت مثل این مصاحبه های تازه. امثال فامیتو آو ادا و دیوید کیج هم به حق فرزندان خوب سوزوکی و میاموتو هستن چرا که بارها خودشون تو خبر ها عشق به سوزوکی و میاموتورو نشون دادن. از Assasni's Creed گرفته تا Heavy Rain؛ Burn Out & NFS تا Gran Turismo OMG، تا چه برسه به Tekken و Dead Or Alive/Soul Calibur... که از این مقالات تازه آموختم اولین عنوان در سبک موسیقی رو هم سوزوکی ارایه کرده بوده واسه کنسول بخت برگشته از غرب سگا ساترن، نه کونامی! دریم کستم از اون بد تر یکی تو غرب شکست خورد یکی شرق تو ایرانم که اصلا Accessories و فرهنگش و استفاده از مودم، مایکرو فون؛ دریم آی و...موشن کنترلرش جا نیافتاد...کی سی منو بازی کرد؟ Samba The Amigo یا سگا بس فیشینگ/// یا سول کالیبر رو با دسته موشن ماهیگیری...سگا باید یک موشن کننرلر میداد بجای تیکه تیکه دادن. دریم آی هم که فقط یک بازی داشت..Online هم که اولین بازی آن لاین فانتزی استار رو تو ایران کی امتحان کرد///Sega Net بدبختم که شد Xbox Live...ایده ها یکی بعد دیگری زمان بد... و زود و خام داده شدن به سونی، نینتندو و ایکس باکسم که جاشو با دریم عوض کرد راحت. از بحث بخت بد کنسول های 32 و 128 بیتی سگا بگذریم برین رو تیوب میوب های ویدیو بزنین History Of Sega Dreamcast یا Dreamcast VS PS2 یا Dreamcast VS Wii اطلاعات زیاده... ویکی هم که هست. به شدت بیشنهاد میدم مقالات تازه که شامل مصاحبه 6 ساعته باسوزوکی هستش کارشناسی شه که نتنها آموزنده هست بلکه درس زندگی و سرگرم کننده هم هست. لیست تعداد بازی ها و تنوع سیستمی و سبکی سوزوکی رو هیچ کس نداره... باور نمی کنید این رو ببینید: http://ysnet-inc.jp/about_yu_e.html بله سوزوکی فقط یک بازی ساز خوب یا بی نظیر نیست چرا؟ استاد/....فکر کنم گفتم اما اگر بخواین باقلب باور کنید باید این رو بخونید http://www.1up.com/do/minisite?cId=3182644 به خصوص بخش 2 و 3 ... خوب یک نگاهم به این بندازید که استاد سقر بردنشون کره تا واسه دانشجو های طراحی بازی صحبت کنن و ملت فیض ببرن. متن ترجمه شده اینو هنو هیچ جا ندیدم به دوستم هم که تو ادیتور های یک سایته معروفه که نمی خوام نام ببرم گفتم ترجمه کن...گفت جالبه واقعا اما تو سبک اخبارمون نمی شه بره. http://game.watch.impress.co.jp/docs/news/20101121_408530.html بازی سازی امروز مدتی به جای خوبی پیش نمی رده نمی ره من خودم دوران سگا مگا درایو و ... PS2 رو به شدت دلم واسش تنگ شده.. چرا؟ چون به جای لذت و کیفیت به ما دارن عدد و رقم می دن.. بله شنمو دریم کست الانشم گرافیکش قابل مقایسه با عنواین سند باکس هستش و بهتر از عنوانی مثل سینتز رو بله گرونترین بازی تاریخه و تازه بازی های PS3 دران می برنش به دوم و سوم جدول. http://g4tv.com/thefeed/blog/post/702824/Top-10-Highest-Estimated-Game-Budgets-Of-All-Time.html اما فراموش نشه که سوزوکی این بازی رو تو نسل Playstation One 32 بیتی برای سگا ساترن حتی قسمت عزیمشو ساخت. الانم با ساخت شنمو ورلد قصد براینه تمام ماها به لذت از با هم بودن رو با غرق شدن در یک بازی کوچک اما دنیایی بزرگ که از طریق اینترنت همگی دسترسی دارن... (بله همه یه آی دی یا هو یا...؟؟ دارن) ببره تا به لطف موفقیت این عنوان و شنمو 3 واقعی هم در آینده ظاهر شه... (بنده خدا حتی حاضره ول کنه بیاد آمریکا با یک شرکت خارجی که خرج بازی رو بده که البته موفقیت بازی به کمک شما که فقط لازمه ثبت نام کنید... و کار به اونجا ها نمیکشه که مثل الان سان سافت داره خرج می کنه به جای سگا) و نهایتا دنیا می تونه بفهمه بازی فراتر از بازیست...و اینترنت این امرو میسر کرده. لطفا فعلا فقط به حمایت شنمو گای یا دنیای شنمو فکر کنید و بدانید که سوزوکی در بین بازی ساز های دیگر سرزمین آفتاب بیشترین سن رو در کنار میاموتو نینتندو داره؛ درضمن خبر می دم که من _راستی نزدیک سگا شبعه غرب زندگی می کنم البته با بد بختی و سختی چون غربته، خونم نیست ولی به خاطره درس باید فعلا تحمل کرد. یک دوست دارم...اسمه کوچیکش فابیان هستش بعضی وقتها سیخش می زنم...Lol! بوش میاد علاوه بر ریلیز دیجیتال... عناوین دریم کست بروی دیسگ مثل کلیکسیون های دیگه سگا میان وحضور مجدد شنمو 1 و 2 به شدت حس میشه، شنموگای هم که بزودی بروی وب براز های شما...از طریق سایت خود بازی، یاهو و ...سوشیال وب سایت ها... که با بالارفتن سرعت اینترنت و قدرت کد بازی های برازر بزودی به گرافیک ps3 میرسن که الان هم من دیدم یک بازی زابنی رسیده راجب Onlive و ...صحبت نمی کنم این یک داستان دیگست Onlive=Game Stream via Cloud Computing Tech Browser game=Wire game, via Internet Explorer from the specific game site. شنمو ورلد در این راستا خواه بود... تا شنمو3 بالاخره بیاد...PS3 یا PS4 ش مهم نیست... به امید صحبت دوباره. alimn1984 آی دی عمومی من همه جا هست به جز بعضی جاها که alimn هست درضمن لطفا بیاید justin.tv رو بخش گیمش اولین کانال گیم ایرانی آن لاین رو بزنیم... زنده خود را برادکست و چت کنیم...تو اینفو چنل هم لطفا اگه زدین اسم من رو به عنوان کسی که ایده داد بزنید...LOL! در ضمن مدیرم بکنید ممنون. روی justin.tv یا ustream که بهتره بین خودمون گیمر ها بمونه وگرنه...می شه... می شه بازی کرد...زنده با بقیه صحبت کرد و ...100 تا کار دیگه. من علی محمد زاده نوین هستم...بله...لول. alimn1984@yahoo.com
برادر مگه نمیدونی دوره زمونه، دوره زمونه ی "نظر شخصی" هست؟ یعنی همه چی شخصیه. همه چی شخصه. یعنی اگه شادی شخصیه. اگه عزاداری شخصیه. اگه داری میمیری هم شخصیه. اگه یکی هم جلوت داشت میمرد به شخص خودش مربوطه.
حالا اینکه شما به سوزوکی و میاموتو میگی استاد هم میشه نظر شخصیت. کلا تعریفی هم که از استاد دادی تعریف شخصیته. یکی دیگه هم میتونه بر طبق تعریف شخصی خودش به کوجیما یا کلیفی بگه استاد. شما هم اگر مخالفی یعنی دعوا داری و باید بری street fighter . چون نظر شخصی هر کسی محترمه. حالا چون شما به سگا خیلی علاقه داری میتونی بری تو virtual fighter .
اون justin.tv رو هم بیخیال بشیم بهتره. چون اولا سرعت اینترنت تو ایران برا اینکارا مناسب نیست دوما گیمرهای ایرانی به اندازه کافی به همین گیم ها و فرومها و ... وابسته هستن و ایران هم مثل بلاد شما نیست که کسی زندگی حرفه ایش گیم باشه.
راستی همش نظر شخصی بود.

alimn

کاربر سایت
Oct 29, 2007
34
نام
علی
برادر مگه نمیدونی دوره زمونه، دوره زمونه ی "نظر شخصی" هست؟ یعنی همه چی شخصیه. همه چی شخصه. یعنی اگه شادی شخصیه. اگه عزاداری شخصیه. اگه داری میمیری هم شخصیه. اگه یکی هم جلوت داشت میمرد به شخص خودش مربوطه.
حالا اینکه شما به سوزوکی و میاموتو میگی استاد هم میشه نظر شخصیت. کلا تعریفی هم که از استاد دادی تعریف شخصیته. یکی دیگه هم میتونه بر طبق تعریف شخصی خودش به کوجیما یا کلیفی بگه استاد. شما هم اگر مخالفی یعنی دعوا داری و باید بری street fighter . چون نظر شخصی هر کسی محترمه. حالا چون شما به سگا خیلی علاقه داری میتونی بری تو virtual fighter .
اون justin.tv رو هم بیخیال بشیم بهتره. چون اولا سرعت اینترنت تو ایران برا اینکارا مناسب نیست دوما گیمرهای ایرانی به اندازه کافی به همین گیم ها و فرومها و ... وابسته هستن و ایران هم مثل بلاد شما نیست که کسی زندگی حرفه ایش گیم باشه.
راستی همش نظر شخصی بود.

آقا ما کوچیکتر از فایت کردنیم. لول. بابا...سوال خوبی بود فرصت رو محیا دیدم... گفتم بپرم وسط نظر شخصی مو بگم. در ضمن...امرو نه فردا جاستین ماستینم استاد می شه...دوست من. در انتها هم بگم چون به خاطر درس دیر به دیر میام ؛ الانم کریستمس تو راه... و چندتا فاینال مونده ببخشید که توهم و تو هم ...و کلیات حرف می نویسم/ می ترسم بمیرمو ملت نگیرن بعضی از اتفاقاتو حالا بذار شنمو World بیاد؛ update شه با upgrade بین ساسیتا کاربر بیابه. به امید شنمو 3 هم هستیم...امیدو از دست نمی دیمش... راستی کتاب Arcade Mania هم خواندنیست. این کتاب از همه گفته...سودا، استریت فایت و سوزوکی که نصف کتابه.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
صمیمانه ترین سلام ها رو از بنده پذیرا باشین دوستان بازی سنتر
=))=))=))
خیلی باحال بود این یه تیکه:D
ممنون، من که میگم به زودی زود Shenmue III به صورت رسمی تایید میشه...

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
کشتند ما رو با این رویه ی کژ دار و مریض
یه دفعه می گن اکر ناشر... یه دفعه می گن اگر اختصاصی... یه دفعه دیگه می گن هم اکنون ایده...

alimn

کاربر سایت
Oct 29, 2007
34
نام
علی
خبری از بازسازی نسخه‌های قبلی برای PS3 نیست؟!:d

آواتارت باحال...مال زیریتم باحال.. خوشحالم با اینکه تلویزیون انیمه نداره تو ایران بچه ها این آثار جالبو می شناسن امیدورام Bleach هم که داره بالاخره برای PS3 میاد ملتو با این سری بی نظیر آشنا کنه. Naruto, Bleach, One Piece, Inu Yasha, Dead Note اینجا ترکوندن.... بهمراه یک لشکر دیگه. بگذریم... عزیز قراره رو کنسول ها همون نسخه دریم کست بیاد حالا دیسکی؟ دیجیتال رو لایو و نت ورک؟ خدا عالمه... یه عده هم میگن سگا فعلا نمی زنه...تا سوزوکی با این شنمو دنیا رو سرویس های آنلاین کمی بتونه فروش کنه. به هر حال.... باید اضافه کنم طرح بازی دوباره تحول میاره...چطور؟ در زمانی که همه درگیر...اضافه کردن سلاح و ماشین هستند... سوزوکی می خواد Expand Inward کنه... یعنی بعد که بازی تمام بشه میگی یه عمر یادت می مونه....فراتر از Fable, Final, Heavy Rain بیاندیش... مثلا میگی اه یادته...فعلا یارو هارو فلان جوری برخورد کردم فلان طور شد... اگه شنمو یک شبیه ساز زندگی بود...شنمو 2 وسعت 10 برابر...ظاهرا سه متفاوت تر خواهد بود و درون گرا تر و عمیق تر برخورد خواهد کرد...اوه مای گاد....لول. فعلا شنمو ورلد اینجا صدر خبراست...خودتونم تو صفحه اول 1up می بینید. ناشر سگا خواهد بود...اما شریک باید بیاد جلو واسه شنمو....یکی مثل سونی یا مایکروسافت نه جک جواد...سوزوکی زیر 50-100 میلیون دلار کار نمی کنه رو شنمو برا اینکه سوزوکی رو بهتر بشناسیم باید لیست کار ها و توضیحاتشو اینجا بخونیم... http://ysnet-inc.jp/about_e.html و http://ysnet-inc.jp/about_e2.html و http://ysnet-inc.jp/about_e3.html میاموتو خلاق، کوجیما باحال(چون سبک خودشو آورد)، سوزوکی نابغه این بابا تو اسمبلی گیم می نوشته...نه C خدای من.... در ضمن داستان سیم تلفنم که فیزیکش نبود خم شه رو تو مصاحبه خوندین ها ها...و باحال تر اینکه اشک برنامه نویساشو در آورده بوده یادم میاد سوزوکی تو اوکایاما که درس می خونده گفته اصلا رسالشو راجب 3d تحقیق و کد نوشته...در ضمن تو کتابی که خریدم خوندم بنده خدا می خواسته گیتار یست شه///ها ها... بنظر من اگه سگا وای میساد دریم کست 3-4 ساله بشه بعد شنمو رو استارت می کرد هنوز تو صنعت بود، شنمو و سوزوکی تقصیر ندارن...خوب خرج 4-5 سال یه تیم 500 نفره هم کمر سگارو شکست که دیگه نداشت مثل Final و Halo روی در و دیوار بزرگ شهر تو تلویزیون ها نشونش بده. باز دارم چرت و برت زیا د می گم...بی خیال.

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377

من نمیدونستم اینجا انقدر ملت یو سوزوکی نشناسن !
یه لفظ استاد که واقعا هم برازنده ی ایشونه انقدر فشار میاره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر