Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بچه ها من تمومش كردم
آخرش خيلي سادست فقط بايد همش مواظب باشي و هي تند تند B بزني

من هم حال كردم با اين بازي خيلي عالي بودش همه چيزش به نظرم كار شده بود

من هم بهش 9.9 ميدم اون 0.1 نميدونم براي چي نميدم شايد باسه اينكه بيشتر وقتها بايد تنهايي كارو تموم ميكرد بودش
در ضمن يك چيز جالب ديگه بعد از بازي اجازه ميده مرحله رو دوباره كاملش كني من خيلي جاها كه اون افراد زياد ميشدن در ميرفتم (ترسو)
بخاطر همين الان برگشتم و همشونو كشتم (قاتل حرفه اي)
خيلي حال ميده فقط چجوري ميشه آنلاين بازي كرد حتما بايد اكانت گلد داشته باشم يا نه
چون كنسول من به هيچ وجهي به اينترنت وصل نميشه
همون بهتر که نمیتونی آنلاین بازی کنی :d تازه مثل اینکه سرورهاشم خرابه :d
اتفاقا به نظر من قشنگی بازی به همون تنها انجام دادن کارا بودش ;)

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
بچه ها من تمومش كردم
آخرش خيلي سادست فقط بايد همش مواظب باشي و هي تند تند B بزني

من هم حال كردم با اين بازي خيلي عالي بودش همه چيزش به نظرم كار شده بود

من هم بهش 9.9 ميدم اون 0.1 نميدونم براي چي نميدم شايد باسه اينكه بيشتر وقتها بايد تنهايي كارو تموم ميكرد بودش
در ضمن يك چيز جالب ديگه بعد از بازي اجازه ميده مرحله رو دوباره كاملش كني من خيلي جاها كه اون افراد زياد ميشدن در ميرفتم (ترسو)
بخاطر همين الان برگشتم و همشونو كشتم (قاتل حرفه اي)
خيلي حال ميده فقط چجوري ميشه آنلاين بازي كرد حتما بايد اكانت گلد داشته باشم يا نه
چون كنسول من به هيچ وجهي به اينترنت وصل نميشه

هر کنسولی به اینترنت وصل می شه. ولی اصلش اینه که اکانتی که باهاش داخل کنسول لوگین می شی، Gold Member باشه تا بتونی از بخش مولتی پلیر بازی ها استفاده ببری.;)

دوست عزیز شما چطور با این وضع بازی کردین؟ خیلی وضع سرورها خرابه.

آره متأسفانه. وضع سرورهاش تا حدی بده. از اون بدتر فریزهای گاه و بی گاه کنسول هست. بارها بوده من توی گروه کلی kill گرفته باشم و یهویی به خاطر فریز کلا مجبور بشم کنسول رو خاموش و روشن کنم. ولی کلا مولتی این بازی همیشه جدیده و هر دفعه که با گیمرهای مختلف در سطوح حرفه ای و غیرحرفه ای رو به رو می شی تجربیات جدیدی به دست می یاری و همیشه بازی غیر قابل پیش بینی هست.:d

همون بهتر که نمیتونی آنلاین بازی کنی
yahoo_4.gif
تازه مثل اینکه سرورهاشم خرابه
yahoo_4.gif

اتفاقا به نظر من قشنگی بازی به همون تنها انجام دادن کارا بودش
yahoo_3.gif

نکته جالب اینه که با انجام مولتی این بازی تا حدی از شخصیت های survivors آدم متنفر می شه! چون این حرفه ای ها همه اش Lara رو بر می دارن آدم Lara رو می بینه یعنی مصیبت اومده سراغش! گروه survivors رو خیلی بهتر نسبت به Solarii مخصوصا به خاطر بمبش درست کردند.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
آقا کسی میتونه کمکم کنه :(

دری که قفس ازش اومد بالا ببند بعد قفس رو بفرس پایین روی در بعد پشت اهرم قفس یه جایی هست میتونی بری بالاو از اونجا برو بعد با تیر طناب دار قفس رو بکش بپر روش بعد بپر رو چوب های روبرو ;)

قفس باید پایین باشه پرید یا بالا؟

پایین باشه نمیشد اصلا پریدُ و اون چوب های رو به رو رو گرفت. بالا هم باشه روی بالاترین نقطه هم بپرسی نمیتونی قفس رو بگیری. حتی زمانی که با تیر طناب دار قفس رو دو بار بکشیم تا بهمون نزدیک بشه!

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
آقا کسی میتونه کمکم کنه :(

قفس باید پایین باشه پرید یا بالا؟

پایین باشه نمیشد اصلا پریدُ و اون چوب های رو به رو رو گرفت. بالا هم باشه روی بالاترین نقطه هم بپرسی نمیتونی قفس رو بگیری. حتی زمانی که با تیر طناب دار قفس رو دو بار بکشیم تا بهمون نزدیک بشه!
داداش من نمیدونم کجا گیر کردی ولی‌ اگه اونجایی‌ِ که یه قفس گنده وسعت اتاق و بالا اتاق یه دریچه هست که باید بپری رو قفس و بری به دریچه برسی‌،فقط یادمه که یکاری کردم قفس رو زدم به در و قفس افتاد تو چاله و سطحش اومد پایین تر بعدش پریدم روش و رفتم.

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
جالبه! برای اینکه بخوان دوباره سری لارا کرافت رو در بازار جلوه بدن مجبور شدن برگردن به نوجونی‌اش! در کل نسخه قبال قبولی بود و مخصوصا قسمت پایانی‌اش که عالی کارشده بود!! کلا خوب بود!

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
جالبه! برای اینکه بخوان دوباره سری لارا کرافت رو در بازار جلوه بدن مجبور شدن برگردن به نوجونی‌اش! در کل نسخه قبال قبولی بود و مخصوصا قسمت پایانی‌اش که عالی کارشده بود!! کلا خوب بود!
اره نوجوونيش بهتره چون ديگه حس حرفه اي بودن رو به ادم نميده و اين بهتره چون كنترل يه نوجوون بي تجربه و ترسو رو بگيري دستت بهتره و ديگه حس قدرتمند بودن رو نداري و بايد واسه هر حمله استراتژي بچيني دركل بازي قشنگي بود ولي سخت بود من كه حال كردم ولي ديگه اخراش كم كم داشت زيادي سخت ميشد و همين طور اون مرحله اسانسور خيلي سخت بود معماش با guide ردش كردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر