جزییاتی از شماره جدید Tomb Raider در شماره جدید مجله Game Informer

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
jan2011_cover_b_front.jpg

با سلام
از اسکن های شماره آخر مجله این جزییات تا بحال بدست آمده است

لارا در این بازی 21 سال دارد

این شماره فقط ریبوت franchise نیست بلکه ریبوت کامل برند Tomb Raider هست و به این جهت از مدل واقعی برای طراحی لارا استفاده نمی شود

در این بازی از ویژگی performance capturing استفاده می شود( استفاده از هنرمندان واقعی و سیستم Motion capture)

مرگ به شکل وحشیانه نیز موجود است.به طور مثال یک مرد وحشی به لارا حمله می کند و چاغو را در سینه لارا فرو کرده و پس از مردن او چشمانش را می بندد. نمونه ای دیگر شامل سقوط سنگی بزرگ بر روی پای او و سپس سقوط قطعه سنگی دیگر و متلاشی شدن سر لارا
CD در مورد اسلحه ها صحبت نمی کند ولی در عکس ها کمان و شاتگان و پیستول مشاهده می شود

سیستم قفل شدن هدف در تیراندازی به کل کنار گذاشته شده و سیستم نشانه گیری آزادانه به جای آن قرار گرفته که با نمونه های مشابه برابری می کند
Darrell Gallagher سرگروه تیم CD می گوید " تفاوت این بازی با شماره های قبل مانند دود و آینه هست( فکر می کنم اشاره ای به این موضوع هست که بازی های قبل تماما خطی بوده ولی حالا شما کاملا به هرجا می تونید قدم بگذارید )
در شماره های قبل شما آزادی مجازی و غیر واقعی داشتید چرا که بوسیله loading ها شما می توانستید به هرجا سفر کنید ولی آزادی در این عنوان کاملا واقعی است.شما می توانید به هر جایی که مشاهده می کنید بروید و راه خود را به انتهای برسانید بدون اینکه به مسیر خاصی هدایت شوید"

کارگردان تیم Noah Hughes می گوید:
"این موضوع بسیار مهم بود که نه تنها ابعاد شخصیتی لارا را به شکل احساسی وارد بازی کنیم بلکه آن را در خود گیم پلی بازی نیز پیاده کنیم و گیمر ها را به یک بازمانده کارکشته تبدیل کنیم"
" در طول جستجو ها لارا به وسایل جدیدی دست پیدا می کند که قابلیت های او را تقویت می کند. قابلیت های ورزشی لارا نیز در این میان به کار می آید"
"بعضی از قسمت های اوایل کار بدلیل محدودیت ابزار و یا قابلیت های فیزیکی غیر قابل دسترسی می باشد که پس از بدست آوردن ابزار مناسب و قابلیت مورد نیاز جزیره آماده است تا لارا آن را مال خود کند."

کمپ های مرکزی در محیط وجود دارد که در داخل آنها می توانید با مخلوط کردن قطعات مختلف، ابزار و وسایل جدید و در نتیجه قابلیتی به قابلیت های لارا اضافه کنید. همچینی می توانید بوسیله کمپ ها به مناطق مختلف به شکل سریع تری نقل مکان کنید.
باید آب و غذا برای زنده ماندن ذخیره کنید.

کاراکتر های دیگری نیز در بازی حضور دارند که بازماندگان کشتی به گل نشسته ای در کنار ساحل نیز تعدادی از آن ها را تشکیل می دهند

منبع

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
ببخشید بچه ها یه سوال تقریبا بی ربط :
اولین بازی که از کاورگیری استفاده کرد MGS بود ؟
اولین بازی که هنگام کاورگیری شلیک هم میکرد MGS2 بود ؟
کاورگیری از قدیم الایام تو خیلی از بازیها بوده! از بازیهای شوتر بگیرید (برای در امان بودن از شلیکهای دشمن) تا بازیهای مخفی کاری مثل همین MGS برای پنهان شدن و شلیک کردن. اما این کاورگیری که تو بازیهای شوتر امروزی هست و یه دکمه ی خاص روی کنترلر براش تعبیه شده و میشه بین کاورها جابه جا شد و بهش sticky cover (کاور چسبنده) میگن اولین بار تو بازی KILL SWITCH استفاده شد که یه بازی نسل قبل بود و صد البته بعد از موفقیت خیلی زیاد GeOW تبدیل شد به یه استاندارد گیم پلی برای بازیهای شوتر سوم شخص تو این نسل. کم کم به بازیهای اول شخص هم رسید.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ممنون بابت اطلاعات.
این نکته رو هم اضافه کنم که گفتن بازی قراره قبل از تمام TR ها اتفاق بیفته و در واقع Prequel ــی بر اونا باشه.
The game is a prequel to the entire Tomb Raider story

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
پسر من عاشق اين تجربياتم كه تو جنگل گير كني بعد برا خودت سلاح و اب و غذا جور كني :d

بع د يه نكته، بازي ماموريتيه؟
مثل كرايسز هم ماموريت ميداد و بازي اُپن وورد بود. هر وقت ميخواستي از هرجا ميخواستي ميرفتي سراغ ماموريت !
همونطوريه؟ايا؟ :-/

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مرگ به شکل وحشیانه نیز موجود است.به طور مثال یک مرد وحشی به لارا حمله می کند و چاغو را در سینه لارا فرو کرده و پس از مردن او چشمانش را می بندد. نمونه ای دیگر شامل سقوط سنگی بزرگ بر روی پای او و سپس سقوط قطعه سنگی دیگر و متلاشی شدن سر لارا
آخ جان!:D چه حالی بده!!:D

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
یبار تو پروفایل بحث کردیم آخر جواب درست حسابی بم ندادی !
مومن خدا چه ربطی داره کاور گیری به نوب و بوب و ازین جور حرفا ؟!
همون بحث Halo & Covering games رو تکرار کرد این فرهود:D :p
===================================
یکی از بازی های الگوی گیمینگ همین TR هست، امیدوارم با این اوصافی که ازش شد بتونه رکورد محبوبیت رو بزنه !

• Like
Reactions: S0HEIL

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من به جان ِ خودم این فیس ِ جدید لارا رو یه جا دیدم :D ! بار اول خیلی برام آشنا بود . حالا که گفتن از مدلی براش استفاده نمیشه خیلی گیج شدم :D ! فکر میکردم برای صورتش از یکی استفاده کردن که من میشناختمش :D !
ممنون بابت اطلاعات .
Jessica Alba و لا غیر. شباهت بیشتر از این:

1291836117.jpg

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
آخ جان!:D چه حالی بده!!:D
عشق است. این یعنی درجه M برای بازی.
فرض کن لارا داره با ساتور همه رو 7-8 تیکه کنه.:d

Jessica Alba و لا غیر. شباهت بیشتر از این:

1291836117.jpg

خیلی شبیهش هست. استقبال میکنیم.:d
لااقل اسپویل میکردی جانم. میخوای برای سومین بار هیلتر بشه سایت.:d

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
طراحی صورت لارا عالیه.
چشماش شبیه لارای نسخه های قبلیه و لبش هم شبیه جولی:D
اما بنظرم اگه به جای لارا یه کاراکتر مذکر می ذاشتن اونموقع واقعا این فرانچایز ریبوت می شد:D

eman619rv

کاربر سایت
Aug 8, 2010
20
خدا کنه این ریبوت بازی رو به دوران اوج سلطنتش به دنیا گیم باز گردونه>:d<

ولی خیلی رو صورت لارا با حساسیت کار کردن تا هوادارا دلخور نشن ... هنوز چهرش هالیوودیه !! هنوز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر