اعلام بازی هایی که قصد نوشتن Guide برای آن ها را دارید[پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
دوستان اگه ميشه راهنماي فارسي تروفي هاي AC revelations رو بزارين
از این بازی خوشم نمیاد کلا ( از سریش ) بازیش نکردم وگرنه %100 مینوشتم + یه Guide خوندم ببینم اگه سر در میارم از تروفی ها ترجمه کنم که اصلا نفهمیدم چی داره میگه ! SRY

----

سلام
من میتونم واسه Socom: Special Forces و NBA 2K12 بزارم ، ولی استقبال کمه !
حالا یه سوال دارم :
این که تعداد Guideهای سایت زیاد باشه مهم هست به خودی خودش ! ؟
یا
هدف فقط و فقط کمک کردن به بچه های سایت هست ؟!
یعنی Guide بی مصرف نزاریم ؟

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
از این بازی خوشم نمیاد کلا ( از سریش ) بازیش نکردم وگرنه 0 مینوشتم + یه Guide خوندم ببینم اگه سر در میارم از تروفی ها ترجمه کنم که اصلا نفهمیدم چی داره میگه ! SRY

----

سلام
من میتونم واسه Socom: Special Forces و NBA 2K12 بزارم ، ولی استقبال کمه !
حالا یه سوال دارم :
این که تعداد Guideهای سایت زیاد باشه مهم هست به خودی خودش ! ؟
یا
هدف فقط و فقط کمک کردن به بچه های سایت هست ؟!
یعنی Guide بی مصرف نزاریم ؟

ظاهرا اینجا کسی دوست نداره از بیرون سایت خواننده جلب کنه!
پس گاید بی مصرف نمیخوان!
آخه من یه بار میخواستم راهنما برای 2-3 تا بازی بنویسمگفتن چون قدیمیه بهتره ننویسی!
به این فکر نمیکنن که میتونن این راهنما ها رو تو خود سایتشون بزارن (فروم نه، خود سایتشون) و کلی بازدید کننده داشته باشند!

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
يكي همت كنه اين تروفي هاي بازي god of war 2 رو ترجمه كنه.......فقط چند تا مونده كه هر كاري ميكنم ترفي رو نميده....من بصورت ساده ترجمه كردم زياد مشكل نيستش ...فقط چند تا رو بايد مفهومي معني كني...يكم سخته....:d:d:dبه جاي پريدن بهم دل به كار بدين:d

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
يكي همت كنه اين تروفي هاي بازي god of war 2 رو ترجمه كنه.......فقط چند تا مونده كه هر كاري ميكنم ترفي رو نميده....من بصورت ساده ترجمه كردم زياد مشكل نيستش ...فقط چند تا رو بايد مفهومي معني كني...يكم سخته....:d:d:dبه جاي پريدن بهم دل به كار بدين:d
بگو کدوم تروفی ها هستش که راهنمایت کنم.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
متال گير 4 رو ميخوام بذارم:d

پي نوشت : پشيمون شدم يكي يه جاي ديگه فارسي نوشته فكر نميكردم كسي فارسي نوشته باشه. شرمنده :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر