به kinect چه امتیازی می دهید؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
شرط میبندم که شما یا الکی میگین ( جسارته ها ) یا اینکه همیشه تنهایی بازی میکنین . یا اینکه بازی جدید نمیخرین براش

من خودم 9.2 از 10 بهش میدم
اين پستت رو الان ديدم!
نه برادر الكي نميگم. تا دو هفته بعد از اينكه كينكت رو خريدم بازي هاي كينكتيمال ، مايكل جكسون، كونگ فو پاندا، يو اف سي ، و همون بازي اورجينال كه روش بود رو امتحان كردم كه كلا از خريد پشيمان شدم.و تا حالا دست بهش نزدم. اميدوارم با آمدن بازيهايي مثل فيبل يا جنگ ستارگان نظرم عوض بشه:(
البته به نظر من تا حدودي اولا به سليقه افراد در نوع بازيها ربط داره.مثلا من اصلا از اين بازيهاي بچه گانه كه براي كينكت اومده خوشم نمياد. دوما به سن طرف بر ميگرده كه هر چقدر از لحاظ سني كمتر باشه لذت بيشتري ميتونه ببره .به هر حال امتياز من هنوز هم 6.5 اگه كمتر نباشه;)

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
اين پستت رو الان ديدم!
نه برادر الكي نميگم. تا دو هفته بعد از اينكه كينكت رو خريدم بازي هاي كينكتيمال ، مايكل جكسون، كونگ فو پاندا، يو اف سي ، و همون بازي اورجينال كه روش بود رو امتحان كردم كه كلا از خريد پشيمان شدم.و تا حالا دست بهش نزدم. اميدوارم با آمدن بازيهايي مثل فيبل يا جنگ ستارگان نظرم عوض بشه:(
البته به نظر من تا حدودي اولا به سليقه افراد در نوع بازيها ربط داره.مثلا من اصلا از اين بازيهاي بچه گانه كه براي كينكت اومده خوشم نمياد. دوما به سن طرف بر ميگرده كه هر چقدر از لحاظ سني كمتر باشه لذت بيشتري ميتونه ببره .به هر حال امتياز من هنوز هم 6.5 اگه كمتر نباشه;)
احسنت منم دقيقا همين نظرو دارم
امتياز من هم به كينكت 5 هست.البته فعلا...:-s

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
اين پستت رو الان ديدم!
یه خورده مشکل از بازی هایی که گرفتی هم هست. اینها بهترین های کینکت نیستند.

به نظر من بهترین بازی کینکت Dance Central هستش که از دو سال قبل از اعلام شدن کینکت هم در حال ساختش بودند (و اصلا می خواستند با یک سخت افزار مخصوص دیگه غیر از کینکت عرضه اش کنند). دقیق ترین عملکرد کینکت رو داره، خیلی لگ پایینی داره و گیم پلی جالب و شخصیت های جذابی هم داره.

بازی Gunstinger هم که جدید اومده خیلی امتیازهای خوبی گرفته و بچه ها هم دوستش داشتند. اون رو هم توصیه می کنم بگیرید. :)

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
9 از 10 فعلا! فقط هم واسه اینکه بازی هاش کمه
راستی پیشنهاد می کنم به همه مخصوصا اونایی که واقعا پشیمان هستن از خرید Kinect , حتما این 3بازی متفاوت و جدید و تجربه کنن
The Gunstringer
Rise of nightmare
Power Up Heroes

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
من فقط با چند نفره بازی کردنش حال میکنم خدا رو سکر با داداشم میزنیم حسابی هم حال میکنیم والا تنهاییی فقی fitness کار میکنم بقیه فقط با کسی باشم چون تنهایی اصلا حال نمیده چند نفره 9 میدم ولی تک نفره 5

Erudite_gamer

کاربر سایت
Oct 23, 2011
58
دوستان بلاخره ارزش خریدن داره یا نه
200 هزینه نکنیم بعدش پشیمون بشیم؟
بازی با گرافیک بالا باشه و کینت باشه داریم؟
منم بچگونه خوشم نمیاد

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان بلاخره ارزش خریدن داره یا نه
200 هزینه نکنیم بعدش پشیمون بشیم؟
بازی با گرافیک بالا باشه و کینت باشه داریم؟
منم بچگونه خوشم نمیاد
تریلر Ryse رو ببین میری میخری:D
چند روز دیگه Kincet Star Wars هم میاد!
Rise Of Nightmares هم گرافیک خوبی نداره ولی ترسناک و عالیه!
Dance Central هم که دیگه ترکونده!
Kinect Sport 1 هم ترکونده!
Puss In Boots هم گرافیک خوب و گیم پلی فانی داره!
The Gunstringer هم مثل بالایی هست!
بازی هایی که گفتم گرافیک بالایی ندارن(جز Ryse و KSW)ولی گیم پلی همشون خوبه!
تمام انحصاری ها هم که دیگه Better With Kinect Sensor هستن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر