1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

کمک و راهنمایی در بازی SHANk

گفتگو در 'راهنمای قدم به قدم بازی ها' ایجاد شده توسط Download off, ‏Nov 28, 2010.

1. Download off

کاربر سایت

نام:
    OldMan
    سلام.

در بازی SHANK (PCدر مرحله ی که زنی هستش با شمشیر حمله میکنه گیر کردم. چه جوری باید نابودش کنیم؟؟؟؟

2. javadazad

کاربر سایت

چرا کسی کمک نمیکنه.منم نمی تونم زن شمشیربازو بکشم.کممممممک؟

3. masoodregister

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    بايد وقتي بالاي سرش يه علامت انسان به رنگ سفيد ظاهر شد. برو از نزديك دكمه L1 يا R1 رو بزني بعد سريعا دكمه چاقو روبزني تا روش حركت لازم رو انجام بده. اگه نتونستي ازش جاخالي بده برو از پشت سرش حمله كن. از نانجك هم استفاده كن.

4. javadazad

کاربر سایت

این کلیدا تو کیبورد چیه؟ مرسی از راهنماییتون.

5. masoodregister

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    دوست عزيز من با دسته بازي كردم به تو هم پيشنهاد مي كنم با دسته بازي كني. اين دكمه ها رو هم تو كيبورد من CapsLoke يا بلوكه كردن ضربات هست. بازي قشنگي هست. اگه نتوسنتي رد كني مي خواي برات سيوشو بزارم.

6. ARK

ARK
    کاربر سایت

نام:
    آرین
    همونطور که دوستمون گفتن وقتی حمله کرد جاخالی بده پشت سرش بش ضربه بزن.بعد یه دکمه که اومد (رو هر وسیله ای برید از توی آپشن پیداش کنید) رو بزنید تا مقدار زیادی از جوش بره.

7. gamer boy

کاربر سایت

نام:
    امیررضا
    سلام دوستان
    من تو مرحله ای که یه قصاب بهتون حمله میکنه گیر کردم.لطفا هر چه زود تر کمکم کنید.

8. bazi saz

کاربر سایت

سلام اون گوشتایی که بالای سرشه رو با تفنگ بزن میان پایین بعد وقتی زنجیر انداخت به گوشتا گیر می کنه بعد با کلید shift می پره سرش بعد بزنش،اگه خواستی می تونی از نارنجک هم استفاده کنی

---------- نوشته در 04:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:31 PM ارسال شده بود ----------

من تو اون مرحله ای که با deeny می جنگیم گیر کردم لطفا کمک کنید

9. hossein jam

کاربر سایت

سلام چجوری تو بازی شانک1 میشه سیو کرد