Gran Turismo 5 | Photo Mode

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
سلام !

طبق رسم نانوشته ای که برای اکثر بازیهای ریسینگ وجود داره , تاپیکی ایجاد میشه تا دوستان عکس های خودشون رو اینجا قرار بدن. Gran Turismo 5 با داشتن بیش از 200 مدل پریمیوم و حدود 30 لوکیشن و البته 6 محیط برای بخش Photo Travel میتونه محل خوبی برای عکاسی باشه ! در همین 3,4 روزی که بازی در اختیار بعضی ها قرار گرفته , عکس هایی از بازی گرفتن که احتمالآ خود PD هم تعجب میکنه ! مطمئنآ با گذشت زمان کیفیت و کمیت این عکسها بیشتر و بیشتر هم میشه و بد نیست ما هم تاپیکی برای این کار داشته باشیم.
در GT5 دو حالت عکاسی وجود داره. یکی بخش Photo Mode هست که مثل اکثر بازیها به بازیکن اجازه عکس برداری از ماشین رو در داخل بازی میده. امکانات مختلفی هم در این بخش وجود داره , از تنظیم رنگ و شفافیت عکس تا افکت هایی مثل موشن بلور .
بخش دیگه که در کمتر بازی ای دیده میشه , Photo Travel Mode هست. در این بخش شما 6 لوکیشن زیبا (از مناطق سنتی ژاپنی تا بازارچه های آلمانی) در اختیار دارین و دیگه خبری از رانندگی نیست. به جاش میتونین جای ماشین رو توی محیط تعیین کنین و فاکتورهایی مثل زاویه چرخ ها یا روشن و خاموش بودن چراغ ماشین رو تنظیم کنین. برای عکس گرفتن از ماشین هم میتونین در زاویه اول شخص در محیط حرکت کرده و عکس های دلخواه رو بگیرین.

تصاویر زیر از بخش Photo Mode تهیه شده اند :

این تصاویر هم مربوط به بخش Photo Travel Mode هستند :

تاپیک دو تا قانون خیلی ساده داره که امیدوارم دوستان بهشون توجه کنند :

1. لطفآ فقط عکس هایی که خودتون می گیرین رو توی تاپیک قرار بدین. ممکنه عکسی از سایتهای دیگه گیر بیارین و اینجا بذارین ولی خیلی زشته که گندش دربیاد !
2. لطفآ عکس ها رو با سایز مناسب (چه حجمی , چه طولی و عرضی) قرار بدین. بهترین کار اینه که از گزینه Thumbnail در آپلودرها استفاده کنین یا از هر عکس دو نمونه کوچیک و بزرگ بسازین که با کلیک روی نمونه کوچیک , نمونه بزرگ باز بشه.

موفق باشین !

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
انصافا با هیچکدوم از عکس هایی که از بازی اومده جوگیر نشدم و نگفتم که واو ! با واقعیت مو نمیزنه و ...
ولی دیگه این دو تا عکس ، به معنای واقعی مرز واقعیت و بازی ها رو شکوندن .
http://darkymarky.persiangig.com/12/kyotogionr.jpg
http://darkymarky.persiangig.com/12/5z0Ex.jpg
درسته که تو خود بازی همچنین گرافیکی رو نمیبینم ولی کار استاد تحسین برانگیزه .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
طبق قوانین تایپیک میشه در مورد عکس ها بحث هم کرد ؟
بلی ! ‏‏‏‏‏‏

انصافا با هیچکدوم از عکس هایی که از بازی اومده جوگیر نشدم و نگفتم که واو ! با واقعیت مو نمیزنه و ...
ولی دیگه این دو تا عکس ، به معنای واقعی مرز واقعیت و بازی ها رو شکوندن .
http://darkymarky.persiangig.com/12/kyotogionr.jpg
http://darkymarky.persiangig.com/12/5z0Ex.jpg
درسته که تو خود بازی همچنین گرافیکی رو نمیبینم ولی کار استاد تحسین برانگیزه .
دومیه الآن پشت ویندوزم هست :D

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
آريا تو عنوان تاپيك مينوشتي اونايي كه ناراحتي قلبي دارن نيان تو.:d

دمت گرم، ميشه عكس هايي رو كه ميگيريم تو خود بازي ويرايش هم بكنيم؟ مثلا نوشته بزاريم روش و ... ؟

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
رسما دیوونه کردی ما رو آریا :d! ماشالا بروبچ فرانسوی چه با سلیقه هم عکس انداختن !:d درسته شات ها از بخش Photo Mode ـه ولی واقعا جزئیات اتومبیل ها در تاریخ گیمینگ بینظیره.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
خوب من یک سوالی دارم!:D

وقتی عکس هارو گرفتیم توی بخش Photo کنسول زخیره میشه؟:D چجوری میشه اینجا بزاریمشون؟:D

پ.ن: کسی بخنده میزنم لهش میکنم!:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
@ Cloud Strife
خیلی راحت با کول دیسک :d
ان رو که میونم!:D خسته نباشی باشی!:D با تله پاتی که نمیشه!:D منظورم این بود که عکس هایی که میگیریم میاد توی بخش Photo؟ یعنی خارج از بازی هم میشه توی خود محیط XMB عکس هارو نگاه کرد یا خود بازی یه آپشن داره که اجازه میده از طریق منو خودش عکس هارو به کول دیسک منتقل یا روی شبکه آپلود کنیم؟ آخه قبلا شنیدم که GT5 همچین قابلیتی رو داره و میشه باهاش مستقیما اطلاعات رو روی شبکه شیر کرد.

من فقط فکر میکردم خودم ... آره!

:D

خوب این اولین GT هست که من میخوام لمسش کنم!:D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
خوب من یک سوالی دارم!:D

وقتی عکس هارو گرفتیم توی بخش Photo کنسول زخیره میشه؟:D چجوری میشه اینجا بزاریمشون؟:D

پ.ن: کسی بخنده میزنم لهش میکنم!:D

وا ماکان ... :d چیزی زدی نکنه ؟ :d یکی با رم و فلش که دوستمون گفتن ، البته بنظرم احتمالا بازی یکجور (هاست و سرور اینا دقیق نمیشناسم) داره که زمان گرفتن عکس مستقیم بره رو سایت و از اونجا بتونی با Sign In کردن شاتهات رو با بقیه Share کنی ... البته در حد فرضیه ـست.:d

پ.ن: خــنــدیــدیــم :d

ویرایش:

منظورم این بود که عکس هایی که میگیریم میاد توی بخش Photo؟ یعنی خارج از بازی هم میشه توی خود محیط XMB عکس هارو نگاه کرد
آره دیگه ، پس رو کدوم حافظه Save بشه این شات ها ؟:d

ویرایش2:دقیقا بنظرم هر دو مورد که گفتی (آپلود یا انتقال به رم) در بازی وجود داره !

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
gt4 هم میشد رو فلش سیو کنید!:D این که 100% میشه!
ولی واقعا عکسارو میبینم احساس میکنم خیلی بدبختم که الان نمیتونم بازی کنم این شاهکار رو

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
سلام

دوستان من تا به حال هیچ یک از نسخه های این بازی را ندیده ام.
این عکسها واقعی هست!!!!یا عکس بازیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o
واقعا این شکلیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر