PS Jailbreak هم اکنون فرم ویر های 3.42 ، 3.50 و بالاتر را ساپورت میکند !

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
ps3slim2.jpg

درود ...
به گزارش Engadget به وسیله یک آپدیت ، PS Jailbreak هم اکنون فرم ویر های 3.42 ، 3.50 و بالاتر را ساپورت میکند !!!
با عرضه 3.42 داستان PS Jailbreak برای همیشه بسته میشد ، و بازی Medal of Honor با ورژن 3.50 اجرای میشد و این نسخه را دارا بود ...
نوچ ! اما این رشته سر دراز دارد ! به نظر میرسد این بار قضیه جدی تر نیز باشد ... !
این USB به شما اجازه میدهد تا بازی های کپی را بر روی کنسول PS3 خود به راحتی اجرا نمایید یا بر روی هارد کپی کنید ...
جهت اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک نمایید ...
===================================
منبع

• Like
Reactions: Trunks

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Update زیرش رو هم ترجمه میکردی !

Update: To clarify, this will not let you play 3.42 or 3.50 games, but will let you downgrade your firmware from those versions to an earlier, more hackable release.

بابت ترجمه خبر هم ممنون ...

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
چرا خبرو اینجوری گفتی؟!در اصل این امکان به وجود اومده که 3.5 رو بشه دانگرید کرد به 3.41 تا بشه هکش کرد.نه این که 3.5 رو بشه هک کرد چون این کار شدنی نیست.در هر صورت مشکل اصلی بد اجرا شدن و دردسر داشتن اجرای بازیهای جدیده که 3.5 میخوان

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
چرا خبرو اینجوری گفتی؟!در اصل این امکان به وجود اومده که 3.5 رو بشه دانگرید کرد به 3.41 تا بشه هکش کرد.نه این که 3.5 رو بشه هک کرد چون این کار شدنی نیست.
1.منبع خبر به همین صورت گفته ...
2.وقتی شما 3.50 رو بر میگردونی به 3.41 یعنی داری هکش میکنی دیگه ! فک نمیکنم معنی دیگه ای بده !
==============
یه توضیح بدم حق با دوستمونه ، نمیشه بازی هایی که بر روی 3.50 قابل اجرا هستن رو اجرا کرد ( البته به صورت نرمال :D ، اونم راه داره :D با پچ و ...) ولی این امکان هست که کسانی که فرم ویرهاشون رو به بالا تر از 3.41 آپدیت کردن ، در واقع دانگرید کنن ...
=========================
پ.ن : ظاهرا" پست قبلیم به مزاج برخی دوستان سازگار نبود که Del شد ... :|
پ.ن:خواهشا یا ترجمه نکنید یا اگه ترجمه میکنید کامل و واضح نه اینکه خواننده یه چیزی بخونه بعد بفهمه قضیه فرق میکنه(با همه هستم)
lolol...
منبع خبر رو بخون Native گرامی ، تفاوت ترجمه بنده رو با اون ذکر کن ...
من به تو تازه لطف کردم اومدم مفهوم کلی خبر رو رسوندم !
گیری افتادیما ! :D

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
1.منبع خبر به همین صورت گفته ...
2.وقتی شما 3.50 رو بر میگردونی به 3.41 یعنی داری هکش میکنی دیگه ! فک نمیکنم معنی دیگه ای بده !
==============
یه توضیح بدم حق با دوستمونه ، نمیشه بازی هایی که بر روی 3.50 قابل اجرا هستن رو اجرا کرد ( البته به صورت نرمال :D ، اونم راه داره :D با پچ و ...) ولی این امکان هست که کسانی که فرم ویرهاشون رو به بالا تر از 3.41 آپدیت کردن ، در واقع دانگرید کنن ...
=========================
پ.ن : ظاهرا" پست قبلیم به مزاج برخی دوستان سازگار نبود که Del شد ... :|
خوب همینه دیگه!:d
اونی که آپدیت کرده به 3.5 به خاطر دردسر داشتن اجرای بازیهای جدید توی 3.41 هک شده قید هکو زده.پس هنوز مشکل اصلیش سر جاشه!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
به به چه شود ما که 3.42 داریم ... یامائوچی منتظریم !:d

پ.ن:خواهشا یا ترجمه نکنید یا اگه ترجمه میکنید کامل و واضح نه اینکه خواننده یه چیزی بخونه بعد بفهمه قضیه فرق میکنه(با همه هستم:d)

پیشاپیش ممنون

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
به به چه شود ما که 3.42 داریم ... یامائوچی منتظریم !:d

پ.ن:خواهشا یا ترجمه نکنید یا اگه ترجمه میکنید کامل و واضح نه اینکه خواننده یه چیزی بخونه بعد بفهمه قضیه فرق میکنه(با همه هستم)

پیشاپیش ممنون
شب بود قرمز یت رو ندیدیم آقا مدیره :D .

دقیقا داره PS3 هم مثله PSP میشه :D . ولی ظاهرا باید قید آنلاین با کپی رو زد :( !

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352

دقیقا داره PS3 هم مثله PSP میشه :D . ولی ظاهرا باید قید آنلاین با کپی رو زد :( !
نه شهاب این طور که به نظر می رسه هکر ها باری اون هم یک فکری کردن;)
با این حساب منم فک کنم هک کنم .

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
1

lolol...
منبع خبر رو بخون Native گرامی ، تفاوت ترجمه بنده رو با اون ذکر کن ...
من به تو تازه لطف کردم اومدم مفهوم کلی خبر رو رسوندم !
گیری افتادیما ! :D

البته من یادم رفت اسمایلی رو بزارم ، اشتباه برداشت کردی ! حق داری البته من اشتباها ":d" رو نگذاشتم ، اون خط دوم حرفم شوخی بود که درستش کردم.:d

ولی دیگه منت رو سر ما نگذار برادر ...

حالا یه ":d" جاموند تو هم سو استفاده کن ، آفرین:d

ولی ظاهرا باید قید آنلاین با کپی رو زد :( !

نوچ!:dشواهد چیز دیگه ای رو میگه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر