رونمایی Sly 4 در Sly Collection

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
sly-4.jpg

درود ...
یک تیزر جدید در بازی Sly collection که این هفته در امریکا عرضه شد ، بر روی اینرنت پخش شده است ...
این تریلر Sly را به هنگام رویارویی با دشمنان در بوته زار نشان میدهد و با نشان لوگوی SLY 4 و علامت سوال به پایان میرسد !
به نظرتون چه معنی ای میتونه داشته باشه ؟
Sly Collection حاوی سه نسخه نخست بازی Sly Cooper که بر روی PS2 عرضه شده بود اینبار به صورت HD و بر روی PS3 میباشد ...
سازنده ی این عنوان ، Sucker Punch ، سازنده InFamous هست ...
بازی در تاریخ 1 دسامبر در زلاندنو واسترالیا ، 2 دسامبر در انگلیس و 3دسامبر در ایرلند عرضه خواهد شد ...

منبع

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
بسیار هم عالی :d انشاالله تو E3 یا همین VGA به طور کامل معرفی بشه! :d حداقل یک تریلر 1 دقیقه ای داشته باشه! نه تیزری که به 30 ثانیه نمیرسه :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
Viva Sly Cooper!

من واقعا از این خبر در پوست خودم نمیگنجم!:D Sly Cooper 4 ارزوی قلبی من توی این نسل هست که گویا سونی و SP دارن بهش جامع عمل میپوشونن!

البته از همون وقتی که SC معرفی شد من مطمئن بودم که سونی میخواد مقدمات عرضه SC4 رو فراهم کنه اما... الان دیگه فقط مونده منتظر نشستن برای عرضه بازی!:D

پ.ن: دیگه نوبت، نوبت ND و J&D4 هست!:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به جای اين بچه بازيا بيان سايفون هيتلر تأييد کنن بابا :D

صدرا جان با وجود این که خودم طرفدار سایفون هستم اما بازی های مثل SLY واقعا بازی های عالی بودن نسل قبل و واقعا ادم از بازی کردنشون آدم خسته نمیشد اما با این همه بازی های شوتر و .... که این روز ها میاد باید معدود بازی های مثل SLY هم بیاد که هم بازی های شادی هستن و هم با نمک .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آخ جوووووووووووووون :d
اینم ok شد >:d< واقعا این نسل واسه تمدد اعصاب یه همچین بازی ای لازم بود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر