Catherine | Xbox 360

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
شدنش میشه. چون تو معما ها که تغییری ایجاد نشده و نمیشه و فقط باید سرعت عملت رو ببری بالا. احتمالا عید بشینم رو هارد هم یه امتحانش بکنم ولی فکر نمیکنم طوری باشه که نشه ردش کرد!
والله من رو easy كه بازي كردم چند مرحله رو براي طلا گرفتن بعد همونارو رو normal كه رفتم احساس مردم كلا مدل ريزش بلوك ها عوض شده و سخت تر شده!!!
نميدونم شايد اشنباه كردم...ولي رو هارد كه اصلا نتونستن مراحل اخرو برم'؟!!!!!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
عه عمو اخرا خدای جنگو که من جرات نمیکردم وقتی ملت تو خونه بودن بازی کنم هرکی بازیکرده باشه میفهمه
ویچرم که دیگه پیشونیش سفیده
اینا بعضی جاها مثبت 18 هم رد میکنن
اونا مثبت 18 نيست ، GOD OF WAR هم چيزي نبود كه +18 باشه ، فقط صدا بود حالا تو شماره سه دو تا بانو هم به كار اضافه شده بود نشون دادن آ--ل--ت +18 ـه كه تقريبا تو هيچ بازي نشون داده نميشه ميگم به جز (GTA : L&D اونم در حد چند ثانيه تو آينه :d ) .
كلا بيشتر بخاطر كلامتي هست كه به كار ميبرند و هيچ وقت Hardcore (تمام و كمال) چيزيو نشون نميدن.
--
دوستان کسی تونسته هر 8 تا پایان رو بیاره؟ من که خودم 5 تاش رو آوردم
من هر 8 تارو ديدم. براي راحتي كارتون تا روز 5 كه ميريد تو بار ، سعي كنيد خنثي باشيد و عقربه رو تو اون قسمت خاكستري نگه داريد . بعد سيو هاي جدا بزنيد براي پايان هاي مختلف. بازي 3 تا پايان بد داره ، 3 تا پايان خوب ، 2 تا هم پايان معمولي (وقتي كه عقربه رو قسمت خاكستري باشه) كه يكي از اين دو پايان هم عقربه ميتونه رو خوب باشه هم ميتونه رو بد باشه.
--
كسي تونسته كل بازيو رو درجه سختي هارد تموم كنه !؟؟؟
من روي هارد همرو طلا گرفتم جز Stage آخر . چون فقط چندين بار بايد بري راه رو ياد بگيري براي طلا گرفتن وقت ميبره يكم. به زودي بازي رو 1000 ميكنم. چون خيلي بهم حال داد بازيش:d

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
اونا مثبت 18 نيست ، GOD OF WAR هم چيزي نبود كه +18 باشه ، فقط صدا بود حالا تو شماره سه دو تا بانو هم به كار اضافه شده بود نشون دادن آ--ل--ت +18 ـه كه تقريبا تو هيچ بازي نشون داده نميشه ميگم به جز (GTA : L&D اونم در حد چند ثانيه تو آينه :d ) .
كلا بيشتر بخاطر كلامتي هست كه به كار ميبرند و هيچ وقت Hardcore (تمام و كمال) چيزيو نشون نميدن.
--

heavy rain
godfather 2
اینا صحنه.... داشتن;)
تا صبح هم میتونستی نگاه کنی:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
والله من رو easy كه بازي كردم چند مرحله رو براي طلا گرفتن بعد همونارو رو normal كه رفتم احساس مردم كلا مدل ريزش بلوك ها عوض شده و سخت تر شده!!!
نميدونم شايد اشنباه كردم...ولي رو هارد كه اصلا نتونستن مراحل اخرو برم'؟!!!!!

ریزش بلوک ها آره فرق می کنه ولی معما همونه دقیقا. رو Easy خیلی وقت واسه فکر کردن داری ولی روی Hard اصلا یه لحظه هم نباید وایسی. سریع باید حرکت کنی و به پشت سرت نگاه هم نکنی!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
godfather 2
اینا صحنه.... داشتن;)
تا صبح هم میتونستی نگاه کنی:d
آقا من میگم اون چیزی هایی رو که باید نشون بدن نمیدن ، وگرنه نیمه که دیگه تو فیلم ها هم نشون میدن اصلا ول کن بحثی نیست که به جای خوبی برسه.
--
جی اف خودش
بچه ها چرا کسی پایانا رو توضیح نمیده:-/
راستی من دیگه آخراشم
اینم فقط برای تو :
پایان بد کاترین : وینسنت و کاترین باهم دوست نمیشن و وینسنت ضایع میشه و کاترین قبول نمیکنه که باهاش بمونه
پایان نرمال کاترین : دیموزید کاترین رو صدا میکنه و بهش میگه که همه چی یه توهم بوده و وینسنت و کاترین باهم دوست میشن دوباره ، و نشون میده چند ماه بعد باهم دارن برنامه ریزی میکنن برای ازدواج
پایان خوب کاترین : تا قسمت دوست شدن وینسنت با کاترین یکیه با بالایی ، اما چند وقت بعد رو که نشون میده تو همون بار باهم ازدواج میکنن و همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه
پایان بد اون یکی کاترین : اون یکی کاترین قبول نمیکنه که با وینسنت بمونه و وینسنت ضایع میشه
پایان نرمال اون یکی کاترین : وینسنت از دیموزید میخواد که اون یکی کاترین رو فرابخونه ، دیموزید بهش میگه که اون به این دنیا تعلق نداره و دختر یکی از شیاطین هستش ، وینسنت هم پا فشاری میکنه ، و باهم زندگی میکنن که وینسنت قبول میکنه ، اون یکی کاترین با همون کارهایی که با بقیه میکنه با وینسنت بمونه
پایان خوب اون یکی کاترین : این پایان خیلی جالب بود من خیلی خوشم اومد ازش :d تا اونجایی که وینسنت و اون یکی کاترین باهم زندگی میکنن یکی میشه ، با این تفاوت که وینسنت میره به یه دنیای دیگه که به یکی از شیایطن تبدیل میشه و همه دوست دارن با وینسنت باشن ، شاخ در میاره و کلا شیطونی میشه واسه خودش :d از همه اینو بیشتر خوشم اومد
پایان نرمال وینسنت : این در حالیه که وینسنت به دیموزید میگه کلا پشیمون شدم و نمیخوام کاترین رو صدا کنی میخوام تنها به زندگی ادامه بدم ، یه پول کلون میخوان از دیموزید قرض بگیره ، میگیره و شرط بندی میکنه باهاش
پایان خوب وینسنت : اون پول کلون رو از دیموزید میگیره و میره تور فضایی

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
آقا من میگم اون چیزی هایی رو که باید نشون بدن نمیدن ، وگرنه نیمه که دیگه تو فیلم ها هم نشون میدن اصلا ول کن بحثی نیست که به جای خوبی برسه.
--

اینم فقط برای تو :
پایان بد کاترین : وینسنت و کاترین باهم دوست نمیشن و وینسنت ضایع میشه و کاترین قبول نمیکنه که باهاش بمونه
پایان نرمال کاترین : دیموزید کاترین رو صدا میکنه و بهش میگه که همه چی یه توهم بوده و وینسنت و کاترین باهم دوست میشن دوباره ، و نشون میده چند ماه بعد باهم دارن برنامه ریزی میکنن برای ازدواج
پایان خوب کاترین : تا قسمت دوست شدن وینسنت با کاترین یکیه با بالایی ، اما چند وقت بعد رو که نشون میده تو همون بار باهم ازدواج میکنن و همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه
پایان بد اون یکی کاترین : اون یکی کاترین قبول نمیکنه که با وینسنت بمونه و وینسنت ضایع میشه
پایان نرمال اون یکی کاترین : وینسنت از دیموزید میخواد که اون یکی کاترین رو فرابخونه ، دیموزید بهش میگه که اون به این دنیا تعلق نداره و دختر یکی از شیاطین هستش ، وینسنت هم پا فشاری میکنه ، و باهم زندگی میکنن که وینسنت قبول میکنه ، اون یکی کاترین با همون کارهایی که با بقیه میکنه با وینسنت بمونه
پایان خوب اون یکی کاترین : این پایان خیلی جالب بود من خیلی خوشم اومد ازش :d تا اونجایی که وینسنت و اون یکی کاترین باهم زندگی میکنن یکی میشه ، با این تفاوت که وینسنت میره به یه دنیای دیگه که به یکی از شیایطن تبدیل میشه و همه دوست دارن با وینسنت باشن ، شاخ در میاره و کلا شیطونی میشه واسه خودش :d از همه اینو بیشتر خوشم اومد
پایان نرمال وینسنت : این در حالیه که وینسنت به دیموزید میگه کلا پشیمون شدم و نمیخوام کاترین رو صدا کنی میخوام تنها به زندگی ادامه بدم ، یه پول کلون میخوان از دیموزید قرض بگیره ، میگیره و شرط بندی میکنه باهاش

چه طوری باید این پایان ها رو به دست آورد؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
--

اینم فقط برای تو :
[FONT=&quot]آره پایان خوب اون یکی کاترین جالب بود بخصوص چیزی که روش لم داده بودن.[/FONT]:d

[FONT=&quot]فقط یه سوال: آدما رو بر چه اساسی انتخاب میکردن، همینجوری کشکی یا نه؟ کلاً دلیلشون واسه این کار چی بود؟[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

---------- نوشته در 02:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:16 AM ارسال شده بود ----------

[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot] تا مرحله 5 برو و سعی کن آمپرت خنثی باشه اونجا یه سیو بزن[/FONT]

[FONT=&quot]بعدش از اون به بعد هر کدوم از پایانها رو که خواستی بیاری با جوابات آمپر حرکت بده اینم راهنمایی پایانها که آمپر در چه حدی باید باشه و همینطور جواب سوالات مراحل 9 چون امپر رو اونجا نشون نمیده.[/FONT]
Endings - Catherine Wiki[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
[FONT=&amp]آره پایان خوب اون یکی کاترین جالب بود بخصوص چیزی که روش لم داده بودن.[/FONT]:d

[FONT=&amp]فقط یه سوال: آدما رو بر چه اساسی انتخاب میکردن، همینجوری کشکی یا نه؟ کلاً دلیلشون واسه این کار چی بود؟[/FONT]

---------- نوشته در 02:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:16 AM ارسال شده بود ----------

[FONT=&amp] تا مرحله 5 برو و سعی کن آمپرت خنثی باشه اونجا یه سیو بزن[/FONT]

[FONT=&amp]بعدش از اون به بعد هر کدوم از پایانها رو که خواستی بیاری با جوابات آمپر حرکت بده اینم راهنمایی پایانها که آمپر در چه حدی باید باشه و همینطور جواب سوالات مراحل 9 چون امپر رو اونجا نشون نمیده.[/FONT]
Endings - Catherine Wiki

مرده توضیح داد دیگه. هر مردی که باعث می شد، که زن ها ازدواج نکنن و بچه دار نشن و باعث به خطر افتادن نسل بشر می شد میاوردن تو این بازی و یه خیانت الکی واسش درست می کردن که زنه بره با یه مرده دیگه دوست بشه.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
داوود جون هم به درجه ي كارمات بستگي داره هم به انتخاب هاي مرحله ي آخر .
دوستان همه مراحل رو طلا كردم رو هارد :d ديشب از ساعت 12.30 تا 5 صبح طول كشيد استيج 9 :d .
الان ديگه تروفي هايي* كه مونده راپونزل ها هست و اون مراحل بابل

*اچيومنت

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
پوزش از اینکه تاپیک قدیمی رو بالا کشیدم!

یه سوال از دوستانی که بازی کردن :
کل گیم پلی بازی جابجا کردن مکعباس؟! استیج2 هستم بازم جابجا کردن مکعب! همش همینه؟!8-|

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من تاپیک این بازیو تازه دیدم تعریفشو شنیده بودم بازیه خوبیه ؟
بازی سختیه که از این معماهای سخت داره ؟
برنر مکسه ـه؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
پوزش از اینکه تاپیک قدیمی رو بالا کشیدم!

یه سوال از دوستانی که بازی کردن :
کل گیم پلی بازی جابجا کردن مکعباس؟! استیج2 هستم بازم جابجا کردن مکعب! همش همینه؟!8-|
بله فقط جا به جا کردن مکعب هاس که در ادامه با اضافه شدن مکعب های جدید که هر کدوم یه کار خاصی انجام میدن، (مثلا مکعب یخی که وقتی میری روش لیز می خوری یا مکعبی که منفجر میشه.) گیم پلی و روش حل معما ها به طور کل فرق می کنه.

په نه په

دوست عزیز. اینجا وقتی کسی سوالی می پرسه با مسخره بازی جواب نمیدن. نمی خوای جواب بدی لازم نیست تیکه بپرونی.

برنر مکسه ـه؟

بازی معمایی تو این سبک و سیاق خیلی وقته عرضه نشده. واقعا بازی خاص و جالبیه. یه مقدار سخته.
نه بازیش دیسک معمولیه و برنر مکس نمی خواد بگیری.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
برنر مکسه ـه؟

جز این بازی بازیه PORTAL 2 بازیه هوشی و سرگرم کننده ای هستش. PORTAL 2 نیز بسیار جالب هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر