1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

داستان Dragon Age

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط Mr.Death, ‏Nov 8, 2010.

1. کاربر سایت

نام:
    سینا
    كاملا موافقم:d

2. کاربر سایت

نام:
    ترمه
    وای که چقدر این بازی خشکه. من اومدم بازی کنم که اصلاً هیچی ازش نفهمیدم.

3. کاربر سایت

نام:
    Nothing
    خوب بود.ولی ادامه بدهههههههه[​IMG][​IMG][​IMG]

4. کاربر سایت

نام:
    آکام سیستم ویانا
    با تشکر از آقا احد ؛
    فقط اگه ممکنه این تاپیک رو ادامه بدید بخصوص اینکه با گذشت زمان از انتشار آخرین نسخه ، هم خطر اسپویل از بین رفته و هم یه تجدید خاطره ای هم میشه . خدا رو چه دیدی شاید به زودی اخباری از نسخه ی سوم بازی هم منتشر بشه :D

پ.ن : بالا آوردن چنین تاپیکی کار هر کسی نیست :D

5. Dragon Age Scholar ناظم انجمن

نام:
    مجتبی
    البته نسخه سوم احتمالا دیگه ادامه داستان هاوک و جنگ بین تمپلارها و میجها هست!!
    بعید میدونم باز به بلایت ربط داشته باشه!!

6. کاربر سایت

نام:
    آکام سیستم ویانا
    درسته .. منم به همین خاطر تاپیکو بالا آوردم و خواستم که داستان رو ادامه بده چون در این تاپیک داستان از وسطای نسخه ی Origins رها شده و ادامه داده نشده در حالی که چه بهتره اگر به نسخه ی awakening و Dragon age II هم رسیدگی بشه ..

7. کاربر سایت

نام:
    Single Forever
    من فقط DA: Origins رو بازی کردم و تک تک دیالوگ های بازی رو گوش دادم. داستانش خیلی خوب و حماسیه ولی تنها مشکلش اینه که به شدت کلیشه ایه. در واقع داستان هیچ نکته ی خاص یا پیچشی نداره و همون جنگ بین خیر و شر همیشگیه که توی خیلی از بازی های دیگه هم دیدیم.
    در مورد این تاپیک هم می تونم بگم به نظرم بهتر بود داستان بازی رو «نقد و بررسی» می کردید به جای توضیح دادنش، ممنون به هر حال.

8. کاربر سایت

من عاشق این بازی شدم بعد از مدت ها از بین بازیام دوباره اینو نصب کردم اون موقع هیچی نمیفهمیدم اما الان خیلی راحت ترم ولی دوست دارم این تاپیکو ادامه بدید .
    خطر لو رفتن داستان بازی :D
    چقدر بازی سختی هست باس اولش بالای برج خیلی سخت بود رو نرمال البته بردمش:D

9. کاربر سایت

دوستان لطفا یکی پچ 1.05 و کرکش رو با لینک مستقیم قرار بده.
    من تا ابد ممنون اون دوست عزیز خواهم بود.

10. کاربر سایت

نام:
    سهراب
    من این سوال رو توی BIOWARE community forum هم پرسیدم ولی کسی جواب نداد....بازی Inquisition کسی با مدرک میدونه که چند سال بعد از کتاب Asunder و The Masked Empire خواهند بود؟

کمکی راجع به داستان کتاب ها خواستی من در خدمتم، بدم نمیاد همکاری کنم توی درست کردن یه تاپیک درست و حسابی واسه این بازی

این صفحه را به اشتراک بگذارید