داستان Dragon Age

Raven_3000

کاربر سایت
Dec 26, 2011
30
نام
Nothing
خوب بود.ولی ادامه بدهههههههه
76183057421268551796.jpg
04167236680349060094.jpg
42388373804414174003.jpg

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
با تشکر از آقا احد ؛
فقط اگه ممکنه این تاپیک رو ادامه بدید بخصوص اینکه با گذشت زمان از انتشار آخرین نسخه ، هم خطر اسپویل از بین رفته و هم یه تجدید خاطره ای هم میشه . خدا رو چه دیدی شاید به زودی اخباری از نسخه ی سوم بازی هم منتشر بشه :D

پ.ن : بالا آوردن چنین تاپیکی کار هر کسی نیست :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
با تشکر از آقا احد ؛
فقط اگه ممکنه این تاپیک رو ادامه بدید بخصوص اینکه با گذشت زمان از انتشار آخرین نسخه ، هم خطر اسپویل از بین رفته و هم یه تجدید خاطره ای هم میشه . خدا رو چه دیدی شاید به زودی اخباری از نسخه ی سوم بازی هم منتشر بشه :D

پ.ن : بالا آوردن چنین تاپیکی کار هر کسی نیست :D

البته نسخه سوم احتمالا دیگه ادامه داستان هاوک و جنگ بین تمپلارها و میجها هست!!
بعید میدونم باز به بلایت ربط داشته باشه!!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
البته نسخه سوم احتمالا دیگه ادامه داستان هاوک و جنگ بین تمپلارها و میجها هست!!
بعید میدونم باز به بلایت ربط داشته باشه!!

درسته .. منم به همین خاطر تاپیکو بالا آوردم و خواستم که داستان رو ادامه بده چون در این تاپیک داستان از وسطای نسخه ی Origins رها شده و ادامه داده نشده در حالی که چه بهتره اگر به نسخه ی awakening و Dragon age II هم رسیدگی بشه ..

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
من فقط DA: Origins رو بازی کردم و تک تک دیالوگ های بازی رو گوش دادم. داستانش خیلی خوب و حماسیه ولی تنها مشکلش اینه که به شدت کلیشه ایه. در واقع داستان هیچ نکته ی خاص یا پیچشی نداره و همون جنگ بین خیر و شر همیشگیه که توی خیلی از بازی های دیگه هم دیدیم.
در مورد این تاپیک هم می تونم بگم به نظرم بهتر بود داستان بازی رو «نقد و بررسی» می کردید به جای توضیح دادنش، ممنون به هر حال.

• Like
Reactions: Amir123654

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
من عاشق این بازی شدم بعد از مدت ها از بین بازیام دوباره اینو نصب کردم اون موقع هیچی نمیفهمیدم اما الان خیلی راحت ترم ولی دوست دارم این تاپیکو ادامه بدید .
خطر لو رفتن داستان بازی :D
چقدر بازی سختی هست باس اولش بالای برج خیلی سخت بود رو نرمال البته بردمش:D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من این سوال رو توی BIOWARE community forum هم پرسیدم ولی کسی جواب نداد....بازی Inquisition کسی با مدرک میدونه که چند سال بعد از کتاب Asunder و The Masked Empire خواهند بود؟

کمکی راجع به داستان کتاب ها خواستی من در خدمتم، بدم نمیاد همکاری کنم توی درست کردن یه تاپیک درست و حسابی واسه این بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر