مشکل با دسته بی سیم ایکس باکس 360 روی PC

گفتگو در 'سخت افزار و وسايل جانبي كنسول ها' ایجاد شده توسط Niko Bellic, ‏Nov 5, 2010.

1. Niko Bellic

کاربر سایت

با سلام!
    دوستان ما یه رسیور گرفتیم برا این دسته که باید به پی سی معرفی بشه!
    درایور خودش رو نصب کردیم دسته کانکت نمیشه!
    رفتیم از سایت مایکروسافت درایور اخرین ورژن رو دانلود کردیم دیدیم کانکت نمیشه...رفتم تو Device Manager دیدم دستگاه همچنان unknown هستش.
    میخواستم بدونم چیکار کنم مشکلم حل شه؟

2. MAHDIINFAMOUS

کاربر سایت

نام:
    مهدی
    دوستان من هم همین مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

3. bacheemrozi

کاربر سایت

---

لطفا دوستان راهنمایی کنند

من هم این مشکل را دارم

چه کار باید گرد؟

4. Lord Aria

کاربر سایت

با اینکه دیر شده ولی دیدم جواب بدم بهتره چون این مشکل واسه خیلی از کسایی که بار اول دسته وایرلس رو به کامپیوتر وصل میکنن وجود داره
    اول درایور دسته رو نصب کنید. میتونید این درایور رو از سایت مایکروسافت دانلود کنید. ریسیور رو یه کامپیوتر وصلش کنید. به device manager برید میبینید که همپنان unknown هست. روش دبل کلیک کنید. به تب driver برید و update driver رو بزنید. گزینه browse my computer for driver software رو بزنید بعدش توو پنجره ای که باز میشه روی Let me pick from a list of device drivers on my computer کلیک کنید. بعدش روی microsoft common controller دبل کلیک کنید و از پنجره ای که میاد گزینه ی Xbox 360 wireless reciever for windows رو انتخاب کنید و next بزنید بعدش هم روی yes کلیک کنید. دسته رو روشن کنید میبینید که کانکت میشه. البته اینایی که گفتم واسه win7 هستش