لایسنس CryEngine3 توسط سازندگان Sniper:Ghost Warrior!!!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
991134_167528_front.jpg

City Interactive سازنده ی Sniper : Ghost Warrior موتور قدرتمند Crytek یعنی CryEngin3 را برای 2 بازی لایسنس کرد.

سازنده ی لهستانی جزئیاتی را مبنی بر اینکه این دو بازی چه چیزی ممکن است باشد ارائه نکرد.اما انتظار میرود هر دوی این عناوین ظرف دو سال آینده منتشر شود.
با وجود اینکه Sniper : Ghost Warrior بازی چندان خوبی نبود,ولی موفقیت خوبی برای این استودیو بوده است به طوری که سود بدست آمده برای این استودیو در 9 ماه اول تا 230% افزایش داشت.

Carl Jones مدیر بخش توسعه ی تجارت جهانی CryEngine3,توضیحاتی در این مورد داد:"City Interactive با موفقیت Sniper : Ghost Warrior نشان داد آنها فهمیده اند که گیمرها چه جور بازی ای را میخواهند.تیم پشتیبانی جهانی اختصاصی ما به آنها کمک میکند تا با CE3 به چشم انداز خود بر روی پلتفرمهای بیشتر برسند.البته با سرعت و کیفیت بیشتر با استفاده از موتور و ابزار منحصر به فردی که ما برای سازندگان فراهم کردیم."

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
Carl Jones مدیر بخش توسعه ی تجارت جهانی CryEngine3,توضیحاتی در این مورد داد:"City Interactive با موفقیت Sniper : Ghost Warrior نشان داد آنها فهمیده اند که گیمرها چه جور بازی ای را میخواهند.
یک چیزی بگید که به این بازی بیاد آخه! ;))
جز خود Crytek کسی نمیتونه با این موتور آنچنان که بایستی باشه کار کنه. فکر کنم Boiling Point هم CryEngine 2 بود که خیلی مزخرف کار شده بود.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یک چیزی بگید که به این بازی بیاد آخه! ;))
جز خود Crytek کسی نمیتونه با این موتور آنچنان که بایستی باشه کار کنه. فکر کنم Boiling Point هم CryEngine 2 بود که خیلی مزخرف کار شده بود.
:d
هندونه گذاشته زیره بقلشون بابا!!:d
خودت اولین نفری هستی که دو بازی بعدی این شرکت رو میخری. پس هندونه زیر بغل تو هم رفته.
من هنوز این Sniperـه رو هم از نزدیک ندیدم!!!!:dدو تا بازیه اینارو میخوام چیکار!!!!!:d

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
هندونه گذاشته زیره بقلشون بابا!!:d
خودت اولین نفری هستی که دو بازی بعدی این شرکت رو میخری. پس هندونه زیر بغل تو هم رفته.
پ ن :
یادمه توی یک قسمت از بازی بود که Plateـــهای اصلی موتور گرافیکی بازی نمایان بود!

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
چند روز پيش داشتم تو سايت Ignition Entertainment ميگشتم و متوجه شدم اونها هم CryEngine 3 رو لايسنس كردند. عجيبه جايي منعكس نشد.

استفاده از يك موتور قدرتمند دليلي بر قوي بودن بازي از لحاظ گرافيكي نميشه. نمونه Merchants of Brooklyn هست كه با CryEngine 2 ساخته شده.( What a mess)

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
چند روز پيش داشتم تو سايت Ignition Entertainment ميگشتم و متوجه شدم اونها هم CryEngine 3 رو لايسنس كردند. عجيبه جايي منعكس نشد.

استفاده از يك موتور قدرتمند دليلي بر قوي بودن بازي از لحاظ گرافيكي نميشه. نمونه Merchants of Brooklyn هست كه با CryEngine 2 ساخته شده.( What a mess)
با چه ذوقی ما این MoB رو دانلود کردم جدا مضخرف بود !

ولی من کلا انتظارم توی بحث لایسنس کردن خیلی بیشتر از این بود برای CE3.0 !
با توجه به تمرکز و بازار یابی شدید Yerli توی نمایشگاه های مختلف من انتظار توفیق بیشتری براش داشتم !

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با چه ذوقی ما این MoB رو دانلود کردم جدا مضخرف بود !

ولی من کلا انتظارم توی بحث لایسنس کردن خیلی بیشتر از این بود برای CE3.0 !
با توجه به تمرکز و بازار یابی شدید Yerli توی نمایشگاه های مختلف من انتظار توفیق بیشتری براش داشتم !
الان تا حدودی میشه به کسایی که زیاد استقبال نکردن حق داد.بالاخره ریسک بزرگیه لایسنس موتوری که هنوز تو هیچ بازی ای امتحان خودشو پس نداده!احتمالا بعد عرضه ی Crysis2 به طور تصاعدی مصرف کننده هاش بیشتر بشه!!

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
الان ربط CryEngine 2 به Boiling Point چیه؟!

CryEngine 2 و خود بازی Crysis که سال 2007 گل کردن بازی Boiling Point سال 2005 منتشر شده.

کلا با موتور CryEngine 2 فقط 10 بازی ساخته شدن که همه از سال 2007 به بعد هستن.
Crysis
Crysis Warhead
Entropia Universe
Blue Mars
ArcheAge
Lightspire: Fortunes Web
Merchants of Brooklyn
The Day
Vigilance (Military Training Game)
Project E:ST

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
بازی از لحاظ تکنیکی خیلی مشکل داشت ولی بازم بازی سرگرم کننده و خوبی بود ...

اما جوگیر شده این حرفها رو زده

Carl Jones مدیر بخش توسعه ی تجارت جهانی CryEngine3,توضیحاتی در این مورد داد:"City Interactive با موفقیت Sniper : Ghost Warrior نشان داد آنها فهمیده اند که گیمرها چه جور بازی ای را میخواهند.تیم پشتیبانی جهانی اختصاصی ما به آنها کمک میکند تا با CE3 به چشم انداز خود بر روی پلتفرمهای بیشتر برسند.البته با سرعت و کیفیت بیشتر با استفاده از موتور و ابزار منحصر به فردی که ما برای سازندگان فراهم کردیم."

والا این بازی چیزی نبود که ما ازش انتظار داشتیم ...

• Like
Reactions: S0HEIL

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
استودیو پتانسیل ساختن بازیه خوب را داره.مخصوصا که دوباره صحبت کردن شخصیت اول و نشون دادن کات سنس ها از نمای سوم شخص را مد کرد.چیزی که BO ازش استفاده می کنه.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
اتفاقا اینا خوب بلدن از موتور چجوری استفاده کنن . در چرت بودن بازی اسنایپر که شکی نیست ، اما همه دیدن که چه گرافیک شاهکاری رو از دل موتور Chrome 4 کشیدن بیرون ... خود شرکت Techland هم نتونست همچین گرافیکی رو تو بازی COJ:BIB ایجاد کنه ..... امیدوارم فقط با این موتور نیان یه دفعه Code Of Honor بسازن....

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اتفاقا اینا خوب بلدن از موتور چجوری استفاده کنن . در چرت بودن بازی اسنایپر که شکی نیست ، اما همه دیدن که چه گرافیک شاهکاری رو از دل موتور Chrome 4 کشیدن بیرون ... خود شرکت Techland هم نتونست همچین گرافیکی رو تو بازی COJ:BIB ایجاد کنه ..... امیدوارم فقط با این موتور نیان یه دفعه Code Of Honor بسازن....
موافقم sniper بنظرم از نظر گرافیکی خیلی خوب بود.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین

موافقم sniper بنظرم از نظر گرافیکی خیلی خوب بود.
قبول دارم بازی وقتا از لحاظ بصری واقعا مسحور کننده میشد ولی با شاهکار لقب دادن گرافیکش اصلا موافق نیستم ! گرافیک بازی اونقدر ناقص بود که حتی بهضی جاها روی گیم پلی درب و داغون بازی هم اثر منفی میگذاشت !

Chrome 4 یه انجین مناسب برای نسل حاضره که توی BIB امتحانشو پس داد ولی City حتی نتونست تجربه ی موفق techland رو 50 % رو از لحاظ بصری تکرار کنه !

کلا از نظر من اینا اگه با CE 5 هم بازی بسازن مالی نخواهد بود:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
درسته Sniper Ghost Warrior از لحاظ فنی خیلی شاخ نبود، ولی واسه استودیوی City Interactive یک تجربه عالی بود و مسلما خرید لایسنس Cry Engine 3 می تونه ثابت کنه این استودیوی لهستانی یه فکرهایی تو سر داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر