پایان شایعات:داشبورد جدید ایکس باکس 360 فردا در دسترس است!

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
360dash.jpg

ماکروسافت تائید کرد که آپدیت جدید داشبورد Xbox 360 فردا یعنی اول نوامبر از طریق شبکه Live در دسترس عموم خواهد بود.
آپدیت جدید شامل بهبود آواتار ها ، بهبود کیفیت صدای هدست ؛ استفاده از کینکت برای انتخاب منوها و همین طور بهبود کیفیت چت تصویری خواهد بود.
همچینین کینکت در تاریخ 4 نوامبر در آمریکا و 10 نوامبر در انگلستان و اروپا ریلیز خواهد شد.
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amirf and TCSCELL

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
درباره بن شدن و مسائل امنیتی توی بخش لایو توضیحات رو دوستان گفتن،لایو فعلا تعطیل:D
اپدیت هم نکنید،تا وقتی LT+ بیاد

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
نه !!!! واییی کاش همون 4 سپ بود ! از فردا دیگه خداحافظ LIVE تا بعد BAn Wave
منظورت همون 4 نوامبر بود؟!:d سپتامبر که گذشت:d

آفلاين دمو آپديت كرده بوديم ! باز اين و ميشه آفلاين آپديت كرد ؟ نسخه كامله ؟
بعّلـــــــــــــــــــــــه!

Last edited by a moderator:

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
حالا خوبه LT+ بیاد بریزیم بعد ببینیم بن شدیم!

خدا کنه حداقل زود LT+ رو بده بیرون

به تمامی Live بازان عزیز تسلیت عرض میکنم:D ما که همچنان در Live میتازیم... :D

2 تا بن ویو در رفتی پررو شدی علی؟ :d

این یکی خفتت میکنه در حد بنز

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
این همه تو فرومها و جاهای مختلف به 7 زبان زنده و مرده دنیا 1000 بار گفته شده " وقتی برای کسری از ثانیه به لایو هم وصل بشید و در هر محیطی باشید امکان شناسایی شما وجود داره و ازون لحظه به بعد IP Console شما تو سیستم ثبت میشه " من باز نمیدونم جریان این ترس و لرزی که الان دوستان دارند که تا بعد Ban Wave نمیخوان وصل بشند و یا منتظر معجزه ای مثل LT+ هستند رو اصلا متوجه نمیشم!!! اگر ماکروسافت تونسته که LT رو flagg کنه پس جایی واسه این مسخره بازیها نمیمونه اگر هم نکرده فباها !!
خلاصه اگر قصد بازی کردن و ماندن تو لایو رو دارید باید هر سال یک دستگاهی رو کنار بزارید !!!!

• Like
Reactions: Noirique

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بی خیال بابا اگه قرار باشه بن شیم میشیم هیچ ربطی هم به آپدیت و فریمور و... نداره همه دیدن آخرین بار ماکروسافت چیکار کرد اگه فکر میکنید با بازی نکردن در میرین از بن شدن اشتباه میکنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر