کن لوین: PC Gaming همیشه محل شروع ابتکارات خواهد بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ken_levine_feature1267305582.jpg

شرکت Irrational Games با اینکه در حال حاضر, بازیهایش را برای پلتفرمهای مختلف می سازد ولی این شرکت در ابتدا کارش را با ساخت بازیهای انحصاری PC مانند System Shock 2 و Freedom Force شروع کرد.

بنیانگزار این شرکت یعنی Ken Levine در مصاحبه ای با سایت Kotaku اعلام کرده که: "وقتی صحبت از جانبداری از یک پلتفرم به میان می آید, من مطمئنا یک PC Gamer هستم."
او در ادامه می گوید : "من از حالت ارگونومیکی آن (PC) خوشم می آید, از ماوس و کیبوردش و از امکان جابجایی آسانش از بازی به وب نوردی و از آن به تایپ کردن. من جزو آدمای alt-tabی هستم.

وقتی بحث به آینده ی صنعت PC Gaming می رسد او می گوید : "باور کن اگه من بدونم! ولی چیزی که مشخص هست اینه که PC Gaming همیشه محل شروع ابتکارات خواهد بود. اگه می خواهید آینده ی صنعت بازی را متوجه بشوید, یک عدد PC بخرید !!! و هشیار باشید چرا که اون چیزی که روی میز شما قرار داره مانند یک توپ کریستال هست."

منبع :

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
یعنی 100% شک نکنید که همیشه pc بهتره و جاودانه میمانه

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
یعنی 100% شک نکنید که همیشه pc بهتره و جاودانه میمانه

شاید اگه تمام عنوان ها بصورت مشترک برای هردو (PC و Console) منتشر میشد حرف شما درست بود!
که این کاملا بی معنیه...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
در این که PC جاودانه هستش شک نکنید اما PC وصیله بازی نیست بلکه یکی از امکاناتش بازی کردن هستش .

الان کنسول ها خیلی موفق عمل کردن برای این که مثل PC روش کپی باز زیاد نیست و برای بازی کردن راحت تر هستش .

یکی از بزرگ ترین مشکل های PC همین نداشتن راه درستی برای جلو گیری کردن از مصرف کپی هستش که همه به کنسول ها روی آوردن .

وگرنه هم روی PC بازی ساختن راحت تر هستش و سازنده ها هیچ مشکلی باهاش ندارن یا نرم افزار تا .... .

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
ken_levine_feature1267305582.jpg

شرکت Irrational Games با اینکه در حال حاضر, بازیهایش را برای پلتفرمهای مختلف می سازد ولی این شرکت در ابتدا کارش را با ساخت بازیهای انحصاری PC مانند System Shock 2 و Freedom Force شروع کرد.

بنیانگزار این شرکت یعنی Ken Levine در مصاحبه ای با سایت Kotaku اعلام کرده که: "وقتی صحبت از جانبداری از یک پلتفرم به میان می آید, من مطمئنا یک PC Gamer هستم."
او در ادامه می گوید : "من از حالت ارگونومیکی آن (PC) خوشم می آید, از ماوس و کیبوردش و از امکان جابجایی آسانش از بازی به وب نوردی و از آن به تایپ کردن. من جزو آدمای alt-tabی هستم.

وقتی بحث به آینده ی صنعت PC Gaming می رسد او می گوید : "باور کن اگه من بدونم! ولی چیزی که مشخص هست اینه که PC Gaming همیشه محل شروع ابتکارات خواهد بود. اگه می خواهید آینده ی صنعت بازی را متوجه بشوید, یک عدد PC بخرید !!! و هشیار باشید چرا که اون چیزی که روی میز شما قرار داره مانند یک توپ کریستال هست."

منبع :
بابا دوره این حرفا تموم شده . الان کنسول حرف اول رو میزنه .
--------------------------------------------------------------------------------
این یارو زیادی خوشحاله میزنه . قیافش بدرد این میخوره که نون بیار کباب ببر همایونی رو بسازه نه چیز دیگر .

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
باشه ما تو توهم شما تو واقعیت

هر هفته 300 تومن بدین یه کنسول جدید جای گزین اون خرابه کنید:))

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
در این که PC جاودانه هستش شک نکنید اما PC وصیله بازی نیست بلکه یکی از امکاناتش بازی کردن هستش .
بحث ها و صحبت های قبلی به صورت چند باره
Deja Vu

این یارو زیادی خوشحاله میزنه . قیافش بدرد این میخوره که نون بیار کباب ببر همایونی رو بسازه نه چیز دیگر .
شما هم خوش باش

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
من یه کنسول باز حرفه ای بودم و هنوزم هستم اما از روزی که های اند پی سی خریدم کنسولام دیگه روشن نشده! شایدم بخاطر اینه همه انحصاریا رو بازی کردم!

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
باشه ما تو توهم شما تو واقعیت

هر هفته 300 تومن بدین یه کنسول جدید جای گزین اون خرابه کنید:))
نیست pc خرج نداره!
--------------------------------------------
فعلا که کنسولا دارن حرف اول رو میزنن (اگر pc بهترین هم باشه فدای کنسولا شده و خواهد شد!)
با به آب و آتیش زدن بعضی از دوستان هم هیچ چیز عوض نمیشه
اصلا این بنده خدا کی هست؟ :d (خودشم تو خونه کنسول بازی می کنه :d)
باور کن اگه من بدونم! ولی چیزی که مشخص هست اینه که PC Gaming همیشه محل شروع ابتکارات خواهد بود.
همون فقط محل شروع هستش بعدش میره رو کنسولا (روش نشده ادامشو بگه :d)
این مساله همیشه صادق نیست ، حداقل در مورد بازی های شرکت Blizzard.
چند تا شرکت مثله بیلیزارد هستش؟
من خودم pc بازی میکنم ولی این جور حرفها که pc الان بهترینه و ... با توجه به شرایط فعلی منطقی نیست
فعلا بیشتر بازی های خوب روی کنسولا هستن! (حداقل تعدادشون بیشتره)

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
خسته نباشه مردیکه.
بچه دبستانی هم می دونه PC شروع ابتکارت هست.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
کی میخواید این توهماتتون رو کنار بذارید خدا میدونه!
چه توهمی؟! درست نیست نظر شخصی یه نفر رو توهم به حساب بیارید. در واقع این کار توهین به اون فرد محسوب میشه.
بابا دوره این حرفا تموم شده . الان کنسول حرف اول رو میزنه .
این حرفا همش به تبع و نظر هر فرد برمیگرده ، برخی ها ترجیح میدن با ماوس و کیبرد بازی کنند ، وقتی بازیشون تموم شد در عرض چند ثانیه براحتی وارد محیط اینترنت بشن ، با دوستانشون در یاهو و Face Book صحبت کنند ، انواع و اقسام بازی های Simulation که کمتر روی کنسول ها عرضه میشن رو تجربه کنند ، بازی های استراتژی رو براحتی بازی کنند و از نعمت وجود ابربازی سبک MMO یعنی World Of WarCraft که روی هیچ کنسولی عرضه نشده بهره ببرند. حالا برای یک نفر بازی های کنسولی و امکاناتش ارزش بیشتری داره خب اون شخص بسمت کنسول ها میره. پس دلیلی وجود نداره بگیم کنسول حرف اول رو میزنه(حداقل تا وقتی که WoW وجود داره کنسول هیچوقت حرف اول رو نخواهد زد)
همون فقط محل شروع هستش بعدش میره رو کنسولا
این مساله همیشه صادق نیست ، حداقل در مورد بازی های شرکت Blizzard.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
از اون تاپیک هاست که اخرش به دعوا کشیده میشه .
تو قدرت PC که شکی نست اما مسئله اینجاست که بیشتر بازی ها برا کنسول ها میاد .
دلیلشم اینه که بیشتر گیمر ها کپی بازی میکنن .

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر